reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

A ja to wystarczy, że wspomnę na głos o tym, ze mnie nie pobolewa brzuch, albo piersi i za kilka godzin sie pojawiaja objawy, a cycki ze zdwojoną siła 😂 pamietam z pierwszej ciąży, ze bóle podbrzusza mi sie zatrzymaly na drugim trymestrze. Nie wiem jak to z piersiami, bo w pierwszej ciazy mnie nie bolały
 
reklama
A u nas sami chłopcy. Więc jakby była dziewczynka to byłaby chyba gorsza od nich. Wiecie taka księżniczka 😂😂😂
u nas towarzystwo mieszanie z mojej strony przewaga chlopakow z meza 5 siostr kazda troje dzieci procz jednej ktora ma dwojke i zdecydowana przewaga chlopakow. My w zasadzie chyba nie mamy " cisnienia" przy obecnej w domu kombinacji plci 😁. Choc syn grzeczniejszy to moze lepszy bedzie chlopak 🤣
 
Hej dziewczyny witam się z wami z łóżka. Masakra noc była ciężka. Katar to jednak potrafi wymęczyć człowieka. Na wieczór zrobiłam inhalacje to tak zaczęło mi się z nią lac ze szok normalnie leżeć nie szło zasnęłam jakimś dziwnym sposobem o 1 w nocy na 3 h bo mnie tak pozatykało jak wstałam że oddychać nie mogłam i tak pol nocy nie przespane. Idzie u mnie juz syrop z cebuli te krople do nosa co w ciąży można i inhalacje. Później mama przywiezie mi jeszcze olejek eukaliptusowy do inhalacji. Jak jutro nie zmniejszy się to wyprubuje sposobu z solą gruboziarnista. Tylko muszę do sklepu jakiegoś podjechać a dzisiaj nie ma szans.
 
A jak u was, już widać brzuszki? U mnie już dobrze widać, i chyba dziś już powiemy kolegam, bo ciężko ukryć
U mnie daje się to ukryć tylko wtedy gdy założę naprawdę coś luźnego.
Wczoraj byliśmy na tych chrzcinach u kuzynki i to sie po prostu rzuciło w oczy, moja rodzina wie więc ok ale ta część od ojca dziecka którą widzieliśmy wczoraj 1x na oczy to te różne ciotki od razu gratulowały że tu też widać że maleństwo w drodze. Tego po prostu nie idzie pomylić z ... ,,otyłym brzuchem,, 🤣🤣🤣
 
reklama
U mojej mamy to będzie drugi wnuk lub pierwsza wnuczka, więc pewnie się pojawią łzy i niedowierzanie.


Ja często tak mam właśnie w niedziele albo po dniach, w których mogę więcej odpocząć. Może u Ciebie też tak jest, że dolegliwości się zmniejszają, gdy jesteś mniej zmęczona?
Może, bo byłam na śledziki z pracy i było fajnie i człowiek zapomniał o problemach ;)
 
Do góry