reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny przeraża mnie to co dzieje się w Polsce. Siedze, oglądam TVN i płacze. Poprostu ręce mi już opadają. Myślę że nie o taka Polskę walczyli nasi dziadkowie. Te rządy pisowskie doprowadza do kataklizmu. Nie mówię że za PO byłoby lepiej ale co się dzieje z tymi ludźmi którzy siedzą w Sejmie i na to pozwalają. Nie mają za grosz sumienia? O co tu chodzi... Eh... Straszne... Aż strach co oni jeszcze wymyślą.
 
reklama
Pije tylko 0.0. nie wzięłabym nawet tych kilka łyków piwa z alkoholem.
Z takich "zakazanych" rzeczy to ja na początku ciąży wypiłam piwo bezalkoholowe, a później się zorientowałam że ma 0,5% [emoji23]
Trzeba na to patrzeć, bo można przez przypadek wypić jak ja!
Wczoraj znajomi byli w odwiedziny i pili piwka, a dla mnie mieli bezalkoholowe tylko że znowu 0,5% wypiłam tylko kilka łyków [emoji23]
Jakoś w ogóle nie mam smaka na piwo, chociaż kiedyś piłam jako kierowca te bezalki.
A jak jest u Was pijecie tylko 0.00% czy te 0.5% też?
 
Hej dziewczyny czy wy też od czasu do czasu macie takie brązowe plamienie ? Chociaż nawet plamieniem bym tego nie nazwała tylko nitką starej brązowej krwi na papierze ? Mam tak od czasu do czasu a wizyte mam dopiero za tydzień i zastanawiam się od czego to. Czytałam że tak czasem może być jak macica się rozrasta i pękają jakieś naczynka.
 
Dziewczyny pomóżcie, zjadłam na śniadanie i teraz na kanapkę twaróg poltlusty z mlekovity. Patrzę na opakowanie A tam skład:mleko. Nie pisze że pasteryzowane. Jestem zalamana czy może coś stać się złego? Czy zrobić może badanie na listrioze?
ja wciągam camemberty i szczerze nawet nie czytam...
 
reklama
Do góry