reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Mozna wiedzieć jaki to koszt i ile czekałaś na wynik?
Niecale 2400,pobranie w poniedziałek i za równy tydzień w poniedziałek wynik. Ja robiłam głównie ze względu na mój wiek. W lutym będzie 35 lat. Wiedziałam że pappa może mnie zestresować, sam mój gin mówił że tak może być. Dlatego nie chciałam czekać. Ogromny to koszt dla mnie ale stwierdziliśmy z mężem że mój spokój wart No i że pierwsze zainwestowane pieniążki w dzidzi. W rodzinie nikt nie wiedział że robiłam. Wczoraj powiedziałam mamie ale tylko tyle że prywatne badania i cena zostaje u mnie i męża. 🙂
 
Hej dziewczyny! Nie jestem w stanie nadrabiać tak szybko produkujecie !
Byłam dziś na prenatalnych na NFZ ze skierowania wg lekarki wszystko prawidłowo i prawdopodobnie dziewczynka !
Jutro mam drugie prenatalne już prywatnie u dr Wiechecia (Kraków) to jest super specjalista wiec bardziej polegam na jego zdaniu i czekam z niecierpliwością ;)
Ktoś mi streści wcześniejsze strony ? Było już jakieś prenatalne ;)?
Ja juz miałam prenatalne w piątek przed toba :) u mnie też się skłania ku dziewczynce, ale to jeszcze do potwierdzenia. W którym tygodniu jesteś ? :)
 
Jął masz mozliwosc pokaz się jutro lekarzowi. Acard może powodować plamienia. Mi odstawił przez krwawienie.
Ja też biorę Acard. Z tym że moj lekarz powiedział że krwawienia mogą się pojawić, ale z nosa i to jest normalne i się nie przejmować. Jeżeli plamienia czy krwawienie z dróg rodnych się pojawi to lepiej tego nie lekcewazyc, bo to raczej nie przez acard.
 
A jeśli od razu stawiasz na MM to co z Twoim mlekiem? Bierze się coś na zatrzymanie laktacji czy może samo przestaje? Czy piersi wtedy ‚nie wybuchną?’ Zastoje itp. ?
Co prawda to nie do mnie, ale odpowiem 🙂
Nie każda ma pokarm od razu, niektóre muszą rozkręcić np laktatorem ( szczególnie po cc).
Tak są leki na zatrzymanie laktacji dokładnie to jest bro.mergon. Jeśli masz pokarm to musisz go spuszczać z piersi. Ja o tym nie wiedziałam i piersi zrobiły się jak 2 kamienie. Dopiero jak pod prysznicem nacisnęłam najpierw na jedną, a potem na drugą to wyleciało, ale ból niesamowity. A potem przez kilka dni opróżniałam piersi, żeby sytuacja się nie powtórzyła. Dosyć szybko pokarm ustał, ale musiałam wziąć całe opakowanie. Tak to u mnie wyglądało.
 
reklama
Ja dziewczyny jestem trochę zestresowana… przy podcieraniu zauwazylam krew…. Żywa. Nie wiem czy jakieś naczynko mi pękło. Miałam ostatnio zaparcia i myślałam ze nawet będzie hemoroid a dzisiaj ta krew… ale była ewidentnie z pochwy… trochę większa ilość. Byłam gotowa już jechac na sor, ale jak narazie więcej się nie pojawia. Jedynie takie delikatnie brązowe niteczki w śluzie… znikome ilości. Mam nadzerke, czy acard może wzmagać krwawienie z niej? Zobaczę co będzie w nocy. I chyba jutro wcisnę się do ginekologa żeby sprawdzic czy ok… miałam już taka sytuacje z krwią przed pierwsza wizyta ale wtedy gin powiedział ze czasami pęknie właśnie naczynko i tak sie dzieje… nie chce panikować… ale w poprzednich ciążach nic takiego sie nie działo a tu takie psikusy…
mi tez pękło i tez krew, i pani w szpitalu mówiła ze to nic takiego i ze to naczynko i ze na tak wczesnej ciąży i tak nie są nic w stanie więcej zrobić jak to co miałam czyli acard, luteina i duphaston (plus heparyna) wiec na przyszlosc mam nawet nie przyjezdzac do szpit;la, wiec sie wyluzowałam i od tamtej pory mi nic nie leciało :) psychicznei odpoczęłam i jakoś mniej stresu i jest teraz lepiej.
 
Do góry