reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
A ja na rozluźnienie atmosfery tylko powiem, że przekazaliśmy dzisiaj radosną nowinę teściom :) Ależ byli zadowoleni ! To było takie mega miłe i radosne wydarzenie. Jeszcze tylko moi rodzice za dwa dni, a Ci będą pierwszy raz dziadkami to dla nich pewnie jeszcze większe wydarzenie.

Dobrej nocy wszystkim 🥰
super 🥰🥰🥰
 
Dziewczyny które robiły badanie nifty czy na to badanie się zdecydowaliście same czy Wasz gin? Jaka cena za badanie?

Sama się zdecydowałam moja pani doktor tylko mnie w tym pomyśle utwierdziła i mnie umówiła. Właśnie wyszłam z kliniki gdzie robiłam to badanie zapłaciłam 2600 i teraz stresujące oczekiwanie na wynik [emoji51] Trzymam mocno kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty! [emoji110][emoji256]
 
A jak u was samopoczucie dziewczyny?
Bo ja od kilku dni czuję się fatalnie. Mdli mnie, szczególnie rano. Mam uczucie jakbym była glodna cały czas, ale smaki tak mi się zmieniły, że ostatecznie nie wiem co zjeść. Muszę próbować kilka rzeczy żeby znaleźć to co chcę🙈 prawie codziennie wieczorem zgaga. Mój dekolt wygląda tragicznie, mam cały w czerwonych plamkach, doszedł ból piersi, a po całym dniu zdarzają się wzdęcia i gazy. Czasami mam dość 🙄
 
reklama
Do góry