reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Myślicie że prenatalne 12+2 to będzie ok? Bo cały czas się zastanawiam czy to nie za wcześnie.. w innej klinice chcieli mnie zapisać już na 11+4 ale stwierdziłam że to bez sensu i zrezygnowałam.
Też mam w 12+2, czyli 30.12, i tez się bałam, że za wcześnie, więc zapisałam się jeszcze 28.12 na zwykła wizytę, żeby zmierzyli czy maleństwo nie jest za małe, bo ostatnio byłam 3.12 i wtedy miał 1,5 cm.
 
reklama
Marimba to mamy prenatalne w tym samym dniu:)
Na która idziesz?
14:30 🙂 nie było wcześniej 🙈

Już się nie mogę doczekać aż nam zamkną wątek, bo chciałam poruszyć jedną kwestię, która mnie dobija od kilku lat. Chodzi o sprawy/kontakty rodzinne, bo już od dawna się zastanawiam czy tylko ja tak *ujowo trafiłam 🤔🙄
 
Jestem po wizycie. 😊
Wszystko jest jak najbardziej ok.
Dzidziuś ma 5.63 cm i wg usg to 12t2d. Termin wychodzi na 03.07. FHR 174.
Pani doktor powiedziała żebym się nie martwiła wynikami badań prenatalnych bo dzidziuś wygląda super. Przezierność jest ok.
Prenatalne i PAPPa mam umówione na poniedziałek 27.12. u doktora spwcjalizującego się w takich badaniach. Mam ogromną nadzieję, że mimo mojego dość zaawansowanego wieku wyniki będą dobre.
No i jeszcze jedno... najprawdopodobniej będzie SYNEK 🤗😁 Wprawdzie mam już dwóch ziemskich plus jednego 😇, ale bardzo się cieszę. Córcię też mam więc z każdej opcji byłabym zadowolona. Wiadomo, że najważniejsze, aby było zdrowe. 🥰 W poniedzialek będę podpytywać, czy rzeczywiście jest ten siusiaczek 😄
Teraz spokojnie czekam na info od pozostałych wizytujących 😉
 
Jestem po wizycie. 😊
Wszystko jest jak najbardziej ok.
Dzidziuś ma 5.63 cm i wg usg to 12t2d. Termin wychodzi na 03.07. FHR 174.
Pani doktor powiedziała żebym się nie martwiła wynikami badań prenatalnych bo dzidziuś wygląda super. Przezierność jest ok.
Prenatalne i PAPPa mam umówione na poniedziałek 27.12. u doktora spwcjalizującego się w takich badaniach. Mam ogromną nadzieję, że mimo mojego dość zaawansowanego wieku wyniki będą dobre.
No i jeszcze jedno... najprawdopodobniej będzie SYNEK 🤗😁 Wprawdzie mam już dwóch ziemskich plus jednego 😇, ale bardzo się cieszę. Córcię też mam więc z każdej opcji byłabym zadowolona. Wiadomo, że najważniejsze, aby było zdrowe. 🥰 W poniedzialek będę podpytywać, czy rzeczywiście jest ten siusiaczek 😄
Teraz spokojnie czekam na info od pozostałych wizytujących 😉
Super wieści ❤️
 
Jestem po wizycie. 😊
Wszystko jest jak najbardziej ok.
Dzidziuś ma 5.63 cm i wg usg to 12t2d. Termin wychodzi na 03.07. FHR 174.
Pani doktor powiedziała żebym się nie martwiła wynikami badań prenatalnych bo dzidziuś wygląda super. Przezierność jest ok.
Prenatalne i PAPPa mam umówione na poniedziałek 27.12. u doktora spwcjalizującego się w takich badaniach. Mam ogromną nadzieję, że mimo mojego dość zaawansowanego wieku wyniki będą dobre.
No i jeszcze jedno... najprawdopodobniej będzie SYNEK 🤗😁 Wprawdzie mam już dwóch ziemskich plus jednego 😇, ale bardzo się cieszę. Córcię też mam więc z każdej opcji byłabym zadowolona. Wiadomo, że najważniejsze, aby było zdrowe. 🥰 W poniedzialek będę podpytywać, czy rzeczywiście jest ten siusiaczek 😄
Teraz spokojnie czekam na info od pozostałych wizytujących 😉
super! Fajnie, że wszystko dobrze!
Zaawansowany wiek? Jeśli mogę to ile masz lat?
 
A jak u was samopoczucie dziewczyny?
Bo ja od kilku dni czuję się fatalnie. Mdli mnie, szczególnie rano. Mam uczucie jakbym była glodna cały czas, ale smaki tak mi się zmieniły, że ostatecznie nie wiem co zjeść. Muszę próbować kilka rzeczy żeby znaleźć to co chcę🙈 prawie codziennie wieczorem zgaga. Mój dekolt wygląda tragicznie, mam cały w czerwonych plamkach, doszedł ból piersi, a po całym dniu zdarzają się wzdęcia i gazy. Czasami mam dość 🙄
U mnie na szczęście coraz lepiej, ale bity miesiąc zdychałam, bardzo się cieszę, ze zdàżyło odpuścić przed świętami. No przekichany jest ten pierwszy trymestr
 
A jak u was samopoczucie dziewczyny?
Bo ja od kilku dni czuję się fatalnie. Mdli mnie, szczególnie rano. Mam uczucie jakbym była glodna cały czas, ale smaki tak mi się zmieniły, że ostatecznie nie wiem co zjeść. Muszę próbować kilka rzeczy żeby znaleźć to co chcę🙈 prawie codziennie wieczorem zgaga. Mój dekolt wygląda tragicznie, mam cały w czerwonych plamkach, doszedł ból piersi, a po całym dniu zdarzają się wzdęcia i gazy. Czasami mam dość 🙄
A u mnie jest już teraz ok, piersi bolą (głównie wieczorem) i niektóre zapachy mnie denerwują. Wzdęcia na szczęście narazie przeszły, ale też zmieniłam dietę na lekkostrawna i jest o wiele lepiej. Pilnuje też ilości wypijanej wody bo to pomaga na zaparcia :)
 
reklama
Do góry