reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny takie pytanie, wy się szczepiliscir przeciw COVID? Czy ktoś zamierza szczepić się w ciąży , mój gin powiedział dziś ze lepiej się zaszczepić i ze mogę nawet już . Jestem 8+6 tc nie wiem co sądzicie ?
 
Dziewczyny takie pytanie, wy się szczepiliscir przeciw COVID? Czy ktoś zamierza szczepić się w ciąży , mój gin powiedział dziś ze lepiej się zaszczepić i ze mogę nawet już . Jestem 8+6 tc nie wiem co sądzicie ?

Mój ginekolog radził mi zaszczepić się po organogenezie (czyli chyba po 10 tygodniu), natomiast ja w 14 tygodniu mam umówioną 3 dawkę (akurat wtedy mi mija pół roku od 2 dawki). Osobiście gdybym była na Twoim miejscu, to za tydzień bym się zaszczepiła (w 10 tygodniu), ale to jest każdego wybór, jedni chcą się szczepić inni nie, ja słucham mojego ginekologa, ufam mu bardzo 😊
 
Dziewczyny takie pytanie, wy się szczepiliscir przeciw COVID? Czy ktoś zamierza szczepić się w ciąży , mój gin powiedział dziś ze lepiej się zaszczepić i ze mogę nawet już . Jestem 8+6 tc nie wiem co sądzicie ?
Temat covidu był tu już tyle razy poruszany... Jedne są zaczszepione inne nie. Jedne w ciąży chcą brać 3 dawkę, inne nie.
w sumie wychodzi tu mniej więcej po połowie za i anty.
W sumie nie słyszałam jeszcze żeby jakiś ginekolog kategorycznie bronił przed zaszczepieniem się, ale sam fakt zaszczepienia to już indywidualna sprawa każdej z nas i nie tylko.

Ja mam 3dawkę od 17stycznia bo minie te pół roku a że będę już w II trymestrze to spokojnie mogę.
 
Mój ginekolog radził mi zaszczepić się po organogenezie (czyli chyba po 10 tygodniu), natomiast ja w 14 tygodniu mam umówioną 3 dawkę (akurat wtedy mi mija pół roku od 2 dawki). Osobiście gdybym była na Twoim miejscu, to za tydzień bym się zaszczepiła (w 10 tygodniu), ale to jest każdego wybór, jedni chcą się szczepić inni nie, ja słucham mojego ginekologa, ufam mu bardzo 😊
Mnie gin mówił że nie wcześniej 16 tygodnia
 
Wiecie co dziewczyny tak was czytam i widzę, że piszecie o KP. Ja bardzo bym chciała karmić piersią ale wiadomo jak się nie uda to jestem zdania że mleko modyfikowane jest Ok. Gdyby było takie złe to nasze dzieciątka nie mogłyby tego pić a jak widać żadnemu jeszcze nie zaszkodziło. Ja kiedyś weszłam w grupę mojej siostry i tam dziewczyny zrobiły o to gównoburze. Ja rozumiem każda z nas chce karmić piersią, nie zawsze to się udaje No ale dziewczyny nie róbcie z tego jakiejś wielkiej afery. Ja na przykład mam gdzieś czy mamy karmią dziecko piersią czy mlekiem modyfikowanym. Ważne żeby dziecko głodne nie było
A jak u was samopoczucie dziewczyny?
Bo ja od kilku dni czuję się fatalnie. Mdli mnie, szczególnie rano. Mam uczucie jakbym była glodna cały czas, ale smaki tak mi się zmieniły, że ostatecznie nie wiem co zjeść. Muszę próbować kilka rzeczy żeby znaleźć to co chcę🙈 prawie codziennie wieczorem zgaga. Mój dekolt wygląda tragicznie, mam cały w czerwonych plamkach, doszedł ból piersi, a po całym dniu zdarzają się wzdęcia i gazy. Czasami mam dość 🙄
ja jak narazie czuje się świetnie. Dzisiaj trochę sobie popracowałam na laptopie a później flaczki gotowałam. Mówię wam takie pyszne wyszły że uuuuu 😂 żałujcie, że was u mnie w domu nie ma hahaha 😆😆
 
Dziewczyny takie pytanie, wy się szczepiliscir przeciw COVID? Czy ktoś zamierza szczepić się w ciąży , mój gin powiedział dziś ze lepiej się zaszczepić i ze mogę nawet już . Jestem 8+6 tc nie wiem co sądzicie ?
ja sie nie bede szczepila. Tymbardziej nie w ciazy. Ale to moja opinia wiem ze tu sa dziewczyny zaszczepione
 
reklama
Do góry