reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Łożysko przodujące - u którejś stwierdzono? Jest się czego obawiać?
U mnie gin stwierdziła, że łożysko tworzy się bardzo nisko i mam zagrożenie łożyska przodującego. Na razie obserwujemy na każdej wizycie, muszę unikać wysiłku fizycznego (w tym zakaz noszenia czegokolwiek, zakaz sprzątania itp.), zakaz współżycia, mam więcej leżeć niż siedzieć/chodzić. Ostrzegła mnie, że mogą się zdarzyć krwawienia i mam ją od razu informować jak coś się dzieje.

U Ciebie stwierdzono łożysko przodujące, tak? Co mówiła twoja gin?
 
@majka04 mnie po dzisiejszej wizycie też powiedział termin 2-4 lipca 😅
na samym początku był 6. , potem oscylował między ostatnimi dniami czerwca a pierwszymi lipca , no a dzisiaj już te 2-4 .

A poza tym to dzisiejsza wizyta nie wniosła nic nowego, krwiak się oczyszcza ale nadal jest więc nadal leżę ( już się niemal przyzwyczaiłam ... ) póki co kolejne 2tygodnie ale nie wyklucza dla pewności jeszcze kolejnych dwóch 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Dzidziolek wyjątkowo był bardzo wstydliwy, zawsze pokazywał się w pełnej krasie a dzisiaj ech... tyle co serce wybadał po uderzeniach.
Ooo to maleństwo w tym samym wieku mamy 🙈 trzymam kciuki za zdrowie Twoje i dzidzi ☺️
 
Hej 😃
Mam 36 lat, jestem w drugiej ciąży, 10t+4dni. Mam synka 2,5 roku. Jest niestety z niepełnosprawnością. Urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową. Może dlatego teraz ciąża jest pełna obaw. Wczoraj pobrałem krew na NIFTY. Za tydzień prenatalne. Bardzo się stresuję, ale mocno wierzę, że doczekam się zdrowego bobo. Synek też chciałby rodzeństwo, już go powoli przygotowujemy ♥️
Trzymajcie się 🙂
 
Hej 😃
Mam 36 lat, jestem w drugiej ciąży, 10t+4dni. Mam synka 2,5 roku. Jest niestety z niepełnosprawnością. Urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową. Może dlatego teraz ciąża jest pełna obaw. Wczoraj pobrałem krew na NIFTY. Za tydzień prenatalne. Bardzo się stresuję, ale mocno wierzę, że doczekam się zdrowego bobo. Synek też chciałby rodzeństwo, już go powoli przygotowujemy ♥️
Trzymajcie się 🙂
Witaj :-) wszystko będzie dobrze, trzeba być dobrej myśli i mocno w to wierzyć :-) zdrówka dla Was 🤗
 
reklama
Hej, 10tc tętno 113, czy któraś z Was też miała takie niskie ale mieszczące się w normie? Czy są powody do obaw?
Jeśli lekarz mówił, że mieści się w normie, to bym się nie martwiła na zapas 🙂

U nas w 10tc było 180 i lekarz mówił, że jest ok, ale każda ciąża jest inna, lekarze też mają różny sprzęt. Możesz zawsze iść kontrolnie za tydzień do innego lekarza, ale tak jak mówię, póki lekarz mówi, że tętno jest w normie, to nie ma co się martwić.
 
Do góry