reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, byłam na badaniu prenatalnym w 13tc i spytałam o płeć. Ginekolog przeznaczył na to 10 sekund po czym stwierdził - chyba chłopiec, ale może się zmienić. Ewidentnie widać, że coś odstaje, ale czy u dziewczynek w tym tygodniu wygląda to tak samo? Wstawiam zdjęcie mojego zdrowego dzidziusia i 2 z internetu jako porównanie. Już wariuję. Proszę o radę
 

Załączniki

  • 20220113_214957.jpg
    20220113_214957.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 116
  • Screenshot_20220113-213706_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220113-213706_Samsung Internet.jpg
    212,7 KB · Wyświetleń: 118
  • Screenshot_20220113-190640_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220113-190640_Samsung Internet.jpg
    158,2 KB · Wyświetleń: 116
U mnie dwóch różnych lekarzy na osobnych badaniach stwierdziło że to chłopczyk. Ale każdy mówi też że to jest tak na 90% .

Chyba każdy zna historię gdy np na bank miała być dziewczynka a przy porodzir nagle wielkie zaskoczenie, lub odwrotnie.
U znajomych od moich znajomych wszyscy byli święcie przekonani że będzid chłopak. Wszystko co kupowali było z myślą o chłopaku, ubranka , wózek, pokój dziecięcy ... a tu nagle dziewczynka.
Ludzie różnie reagują. Akurat w tym przypadku wszyscy byli strasznie rozczarowani .
Trzeba do tego podchodzić z lekką rezerwą.
 
Ja się na zdjęciach nie znam ale z tego co mówiła lekarka to jeśli wyrostek jest równolegle do kręgosłupa to dziewczynka a jeśli "sterczy do góry" to chłopak
 
Z tego co wiem lekarze częściej mylą się z dziewczynka tzn ze mowia ze dziewczynka a za jakiś czas okazuje się że jednak chłopiec. Tak ze mowia ze chłopiec a okazuje się później dziewczynka to bardzo rzadko się zdarza
 
Dokładnie też tak słyszałam, że częściej są pomyłki w kierunku dziewczynka-chłopczyk :) jak tam Wasze brzuszki dziewczyny? U mnie o dziwo szybko "wyskoczył", może przez to że to druga ciąża
 
reklama
Dokładnie też tak słyszałam, że częściej są pomyłki w kierunku dziewczynka-chłopczyk :) jak tam Wasze brzuszki dziewczyny? U mnie o dziwo szybko "wyskoczył", może przez to że to druga ciąża
Zwykle ubieram się w szerokie ubrania i tak nie zwracam na to uwagi dzisiaj założyłam sukienkę i faktycznie widać
 
Do góry