reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Mój jest o taki.
Co prawda nie należę do szczupłych osób ale też nie do otyłych, ale takiego brzucha to ja nigdy nie miałam 😅
 

Załączniki

  • 20220116_110636.jpg
    20220116_110636.jpg
    848,3 KB · Wyświetleń: 139
reklama
Witajcie mamuśki,
Czytam Wasze radości i troski :)
Cieszę się Waszym szczęściem :)

Spodziewam się swojego pierwszego dzieciątka, wyczekanego gdyż mam 30 lat, a udało się się za pierwszym staraniem ❤️
Obecnie jestem w 12 tc, termin porodu na 27/28 lipca :)

Jako że przeżywam takie momenty jak pierwsze zobaczenie serduszka, pierwsze zobaczenie jak skacze maleństwo i jakie ma cudowne stópki... czekam niecierpliwie na pierwsze ruchy,które będę mogła poczuć 🥰🥰

Opowiedzcie kochane co Wam utkwiło w pamięci i jak poczułyście pierwsze ruchy swoich maluszków 🥰🥰🥰
 
Witajcie mamuśki,
Czytam Wasze radości i troski :)
Cieszę się Waszym szczęściem :)

Spodziewam się swojego pierwszego dzieciątka, wyczekanego gdyż mam 30 lat, a udało się się za pierwszym staraniem ❤️
Obecnie jestem w 12 tc, termin porodu na 27/28 lipca :)

Jako że przeżywam takie momenty jak pierwsze zobaczenie serduszka, pierwsze zobaczenie jak skacze maleństwo i jakie ma cudowne stópki... czekam niecierpliwie na pierwsze ruchy,które będę mogła poczuć 🥰🥰

Opowiedzcie kochane co Wam utkwiło w pamięci i jak poczułyście pierwsze ruchy swoich maluszków 🥰🥰🥰
Witaj :) ojj każda ciąża chyba tak samo ekscytuje i wzrusza :) ja jestem w drugiej ciąży i ostatnio na USG prenatalnym poleciały łezki ;) pierwsze "gili-gili" maleństwa też oczywiście wzrusza a później to taka trochę zabawa z dzieckiem jak głaszcząc brzuch prowokuje się go do ruchów :) przepiękny czas!
 
Witaj :) ojj każda ciąża chyba tak samo ekscytuje i wzrusza :) ja jestem w drugiej ciąży i ostatnio na USG prenatalnym poleciały łezki ;) pierwsze "gili-gili" maleństwa też oczywiście wzrusza a później to taka trochę zabawa z dzieckiem jak głaszcząc brzuch prowokuje się go do ruchów :) przepiękny czas!
Gratuluję ❤ Łezki wzruszeń będą nam towarzyszyć zapewne już na zawsze mając dzieci :)))
Nie mogę uwierzyć, ze aż taka ze mnie marzycielka się zrobiła a każdy dzidziuś wywołuje u mnie roztop serca :)
 
reklama
Dziewczyny miała może któraś z Was PH moczu 8? Dzisiaj odebrałam wyniki i teoche mnie zaniepokoiły, pH 8, mocz mętny, bakterie nieliczne, fosforany bezpostaciowe liczne wpw, nablonki płaskie 5-10wpw. Czy któraś miała podobnie i powie mi jak to się skończyło? Z góry dziękuje!
 
Do góry