reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyny,

ja aktualnie jestem w 20+5.
Nie ukrywam ze mam lekkiego stresa bo ostatnio przechodziłam covida :( nie jakos tragicznie bo jeden dzień gorączki a pózniej tylko katar i lekki ból gardła.
W poniedziałek czekają mnie drugie badania prenatalne i mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze.
Dodatkowo mam do Was pytanie czy wszystkie na tym etapie odczuwacie juz ruchy dziecka? Ja nie ukrywam, ze czasami czuje jakieś bulgotanie w brzuchu ale nie jestem na 100% pewna ze to jest to.
Zauważyłam ,że napisałaś potem że łożysko z przodu . To może być właśnie główny powód. Łożysko działa jak taka poduszka amortyzująca.
Ja mam dziś 20+3 i czuję czasami takie delikatne łaskotanie od środka, a wieczorami mam wrażenie, że dzidzia robi sobie salta. Czasami nawet mój mąż przez brzuch już czuje.
Ale moja mama wspominała, że jak była w ciąży to ja wierciłam się strasznie a mój brat do samego końca był takim leniuchem, że wcale nie chciał kopać. No i tak jak dziewczyny wspominały znaczenie ma też położenie.
20+3 to ja mam dzisiaj 🥰
jestem akurat po połówkowych.
No to widzisz, ja mam w środku strasznego wiercipiętka ale jak tylko położymy rękę ( najdelikatniej jak tylko można !) to od razu jest cisza jak makiem zasiał 😆
 
Zauważyłam ,że napisałaś potem że łożysko z przodu . To może być właśnie główny powód. Łożysko działa jak taka poduszka amortyzująca.

20+3 to ja mam dzisiaj 🥰
jestem akurat po połówkowych.
No to widzisz, ja mam w środku strasznego wiercipiętka ale jak tylko położymy rękę ( najdelikatniej jak tylko można !) to od razu jest cisza jak makiem zasiał 😆
i jak po połówkowych? Wszystko gitara? Chłopczyk czy dziewczynka? 🥰
 
reklama
Do góry