reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

No już powoli wraca do normy, najgorsze, że mało dzis zjadłam i tak mi burczy w brzuchu od 17..... nie chciałam jeść, żeby nie podrażnić jelit jeszcze bardziej, ale za chwilę wjeżdża herbata i najzwyklejsze kanapki, bo czuję się jakbym nie jadła tydzień 😅 na szczęście waga stanęła w miejscu i już tak drastycznie nie rośnie, a ostatnie dwa dni były rozpustne, bo i ciastko wjechało u szwagierki i chipsy do meczu. Z tych czipsów nie jestem dumna, ale taką miałam ochotę od miesiąca 😱 A jak Mała podskakiwała po zjedzeniu ich 😅 w ogóle dziś tak mi coś wypięła że na brzuchu odstawała mi kulka, jakby nóżka albo rączka 🥰
Ja myślę, że jak pozwalamy sobie na grzeszki żywieniowe typu chipsy raz na jakiś czas to się nic kompletnie nie dzieje.a przecież wiadomo że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko:)tak mówi nawet mój gin,który duża uwagę przywiązuje do prawidłowego odżywiania. I super że te nasze dzidziorki tak się ruszają bo wiadomo, że u nich wszystko dobrze. Moja też momentami takie rzeczy wyprawia w brzuchu, że nasakra.
 
reklama
Hej no właśnie zaczęłam mierzyć od wczoraj i w sumie mam w normie .Gin powiedział że mam jeszcze mieżyc .dzisiaj miałam 122/82. także na spokojnie .Narazie nie muszę brać leków jak coś to mi przepisze wyrazie co 17 na wizycie.
 
Hej no właśnie zaczęłam mierzyć od wczoraj i w sumie mam w normie .Gin powiedział że mam jeszcze mieżyc .dzisiaj miałam 122/82. także na spokojnie .Narazie nie muszę brać leków jak coś to mi przepisze wyrazie co 17 na wizycie.
Super może to tylko tak jednorazowo się wydarzyło. Teraz będziesz kontrolować to będzie wiadomo jak to wygląda
 
Ja myślę, że jak pozwalamy sobie na grzeszki żywieniowe typu chipsy raz na jakiś czas to się nic kompletnie nie dzieje.a przecież wiadomo że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko:)tak mówi nawet mój gin,który duża uwagę przywiązuje do prawidłowego odżywiania. I super że te nasze dzidziorki tak się ruszają bo wiadomo, że u nich wszystko dobrze. Moja też momentami takie rzeczy wyprawia w brzuchu, że nasakra.
Też tak myślę, ja mam trochę nadwagi, już przed ciążą miałam, chociaż mój ginekolog jest bardzo wyrozumiały i wciąż wpisuje że mam prawidłowe BMI i ostatnio nawet mi powiedział "Pani jest wysoka"😅 No ale też wpisuje mi zawsze w kartę wizyty że zdrowe odżywianie, kontrola masy ciała, 2.5l wody dziennie. Tego się trzymam:)
Hej
Mam nadzieję że to tylko jednorazowe takie wysokie ciśnienie ale mierze 3 razy dziennie dla własnego spokoju.🙂
Hej, czasem tak się zdarza. Kontroluj to po prostu:) ja też codziennie mierzę ciśnienie, bo martwiłam się, że mam wysokie tak jak wtedy u ginekologa:)

Dziewczyny...byłam wczoraj u okulisty, oprócz tego, że mam krotkowzrocznosc na jednym oku a na drugim dalekowzrocznosc z niedwidzeniem to jest ok. Lekarz napisał mi zaświadczenie dla ginekologa, że obecnie nie ma wskazań okulistycznych do Cc, ale pacjentka jest w grupie niskiego ryzyka ze względu na krotkowzrocznosc. Ciekawe co mój ginekolog na to powie, bo ostatnio powiedział, że jeśli jest choćby niewielkie ryzyko to dla niego jest to ryzyko.....
 
Cześć dziewczyny 😀
Dawno mnie tutaj nie było ale nie dałam radę i psychicznie i fizycznie. Mam pytanie do mam które miały amniopunkcję. Powiedzcie proszę jak czuliście się po i jakie dostaliście zalecenia od lekarza ?
 
Cześć dziewczyny 😀
Dawno mnie tutaj nie było ale nie dałam radę i psychicznie i fizycznie. Mam pytanie do mam które miały amniopunkcję. Powiedzcie proszę jak czuliście się po i jakie dostaliście zalecenia od lekarza ?
Hej
Jak tak tam malutka?
Ja miałam aminopunkcji.Troszke się bałam ale strach ma wielkie oczy 🙂
Dziwne uczucie jak widzisz igłę na USG a obok jest dziecko.Ja się dobrze czułam odrazu wstałam i zabrałam się za obowiązki domowe.Żadnych żalem nie dostałam typu że mam lerzec.Takze kochana nie martw się wszystko będzie dobrze🙂
 
Też tak myślę, ja mam trochę nadwagi, już przed ciążą miałam, chociaż mój ginekolog jest bardzo wyrozumiały i wciąż wpisuje że mam prawidłowe BMI i ostatnio nawet mi powiedział "Pani jest wysoka"😅 No ale też wpisuje mi zawsze w kartę wizyty że zdrowe odżywianie, kontrola masy ciała, 2.5l wody dziennie. Tego się trzymam:)

Hej, czasem tak się zdarza. Kontroluj to po prostu:) ja też codziennie mierzę ciśnienie, bo martwiłam się, że mam wysokie tak jak wtedy u ginekologa:)

Dziewczyny...byłam wczoraj u okulisty, oprócz tego, że mam krotkowzrocznosc na jednym oku a na drugim dalekowzrocznosc z niedwidzeniem to jest ok. Lekarz napisał mi zaświadczenie dla ginekologa, że obecnie nie ma wskazań okulistycznych do Cc, ale pacjentka jest w grupie niskiego ryzyka ze względu na krotkowzrocznosc. Ciekawe co mój ginekolog na to powie, bo ostatnio powiedział, że jeśli jest choćby niewielkie ryzyko to dla niego jest to ryzyko.....
Ciekawe co powie, ryzyko niskie to być może zezwoli na sn
 
Cześć dziewczyny 😀
Dawno mnie tutaj nie było ale nie dałam radę i psychicznie i fizycznie. Mam pytanie do mam które miały amniopunkcję. Powiedzcie proszę jak czuliście się po i jakie dostaliście zalecenia od lekarza ?
Cześć kochana.... nie wiedziałam, że miałaś mieć robioną amniopunkcję. Trzymaj się ❤️
Ciekawe co powie, ryzyko niskie to być może zezwoli na sn
No ja już nie wiem co wolę... do tego mam wysokie ryzyko 1:100 preeklampsji przed 37tc. Zobaczymy jaka będzie decyzja
 
reklama
Cześć kochana.... nie wiedziałam, że miałaś mieć robioną amniopunkcję. Trzymaj się ❤️

No ja już nie wiem co wolę... do tego mam wysokie ryzyko 1:100 preeklampsji przed 37tc. Zobaczymy jaka będzie decyzja
Najważniejsze żeby było rozwiązanie bezpieczne dla Ciebie i dla maleństwa a jaka droga to już nie ma znaczenia.
 
Do góry