reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Hej to super że fajnie spedziliście czas❤️
Ja jestem już prawie miesiąc 24 H z dziećmi sama nie ukrywam jestem zmęczona bo wszystko na mojej głowie. Czekam z utęsknieniem na meża jeszcze tylko kilka dni😄
 
reklama
Hej to super że fajnie spedziliście czas❤️
Ja jestem już prawie miesiąc 24 H z dziećmi sama nie ukrywam jestem zmęczona bo wszystko na mojej głowie. Czekam z utęsknieniem na meża jeszcze tylko kilka dni😄
Oj Kochana jak nic należy Ci się reset bo to bardzo długi czas i wszystko na Twojej głowie. Może pomysł jak mąż wróci o wypadzie chociaż takim jedenodniiwym typu masaż jakieś babskie spotkanie coś co pozwoli Ci po prostu być anie myśleć o wszystkim
 
Oj Kochana jak nic należy Ci się reset bo to bardzo długi czas i wszystko na Twojej głowie. Może pomysł jak mąż wróci o wypadzie chociaż takim jedenodniiwym typu masaż jakieś babskie spotkanie coś co pozwoli Ci po prostu być anie myśleć o wszystkim
Tak kochana ,mam zamiar iść do fryzjera zmienić fryzurę.Mój mąz jak wraca to wszystko robi i dziećmi się zajmuje ja tylko obiad robię a tak to odpoczywam .24 kwietnia lecimy na 11 dni wszyscy do Turcjii na wcześniejsze wakacje to wtedy naprawdę wypoczne.🙂
 
Jak tam dziewczyny samopoczucie? Ja miałam super weekend z synem, bo mąż wyjechał,dziś wraca wieczorem. Powiem Wam, że dawno nie byliśmy sami we dwójkę i to był naprawdę fajny czas. Ale oczywiście moje dziecko już się taty doczekać nie może ;)
U mnie też był super weekend, czuję się całkiem nieźle, wczoraj wiosenne porządki, dzis miał być odpoczynek i po obiedzie złapał mnie taki bol brzucha... jadłam surówkę z kapusty pekińskiej i mam takie skurcze jelit, że wow. Myślałam, że już trochę przeszło, wyszliśmy na spacer i po 300m wracałam do domu... :( mało zjadłam tego obiadu, jestem juz głodna ale boję się cokolwiek ruszyć, żeby znowu mnie nie złapało....
 
U mnie też był super weekend, czuję się całkiem nieźle, wczoraj wiosenne porządki, dzis miał być odpoczynek i po obiedzie złapał mnie taki bol brzucha... jadłam surówkę z kapusty pekińskiej i mam takie skurcze jelit, że wow. Myślałam, że już trochę przeszło, wyszliśmy na spacer i po 300m wracałam do domu... :( mało zjadłam tego obiadu, jestem juz głodna ale boję się cokolwiek ruszyć, żeby znowu mnie nie złapało....
Oj to rzeczywiście niefajnie z tym brzuchem widocznie coś Ci musiało zaszkodzić. Mam nadzieję, że szybko wszystko wróci do normy
 
Dziewczyny czy gin przepisuje tabletki na nadciśnienie?Ktoś bierze?Ja dzisiaj miałam 146/96.U gina też mam wysokie nawet 157/90myslalam że to efekt fartucha bo zawsze tak miałam ale kupiłam cisniomierz i niestety mam nadciśnienie.Ciekawe czy jak zadzwonię do gabinetu to mi przepisze przez telefon?
 
Dziewczyny czy gin przepisuje tabletki na nadciśnienie?Ktoś bierze?Ja dzisiaj miałam 146/96.U gina też mam wysokie nawet 157/90myslalam że to efekt fartucha bo zawsze tak miałam ale kupiłam cisniomierz i niestety mam nadciśnienie.Ciekawe czy jak zadzwonię do gabinetu to mi przepisze przez telefon?
Ja biorę acard, ale to w związku z wysokim ryzykiem preeklampsji przed 37tc. Na 1 badaniu prenatalnym miałam podwyzszone ciśnienie coś ok 140/90, do tego niskie pappa. Teraz mierze w domu i dziś miałam 95/55..
Myślę, że lekarz bez wizyty niczego Ci nie przepisze... ale to moja pierwsza ciąża, więc doświadczeń nie mam zbyt wiele
 
Ostatnia edycja:
Oj to rzeczywiście niefajnie z tym brzuchem widocznie coś Ci musiało zaszkodzić. Mam nadzieję, że szybko wszystko wróci do normy
No już powoli wraca do normy, najgorsze, że mało dzis zjadłam i tak mi burczy w brzuchu od 17..... nie chciałam jeść, żeby nie podrażnić jelit jeszcze bardziej, ale za chwilę wjeżdża herbata i najzwyklejsze kanapki, bo czuję się jakbym nie jadła tydzień 😅 na szczęście waga stanęła w miejscu i już tak drastycznie nie rośnie, a ostatnie dwa dni były rozpustne, bo i ciastko wjechało u szwagierki i chipsy do meczu. Z tych czipsów nie jestem dumna, ale taką miałam ochotę od miesiąca 😱 A jak Mała podskakiwała po zjedzeniu ich 😅 w ogóle dziś tak mi coś wypięła że na brzuchu odstawała mi kulka, jakby nóżka albo rączka 🥰
 
reklama
Do góry