reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Cześć dziewczyny 😀 Jak się dzisiaj czujecie ? Byłam wczoraj na badaniach połówkowych i z dzidziusiem wszystko dobrze i znamy już płeć. Lekarz potwierdził że to córeczka ☺️☺️😍
Ja ogólnie dobrze, czasami czuję taki napinający się brzuch, też mi się wydaje że czuje ruchu dzidziusia ale trudno mi to stwierdzić na 100%. Raz na kilka dni dopadnie mnie popołudniowa drzemka oby tak dalej
 
Hej dziewczyny u nas ferie się zaczeły jutro wyjeżdzamy z dziećmi trochę się wygrzać .Więc robimy sobie małe wakacje bo potem już niestety bym się bała lećieć.U mnie ciągle zmęczenie raz lepiej raz gorzej .Muszę troszkę wypoczáć.Pozdrawiam Was
 
Hej dziewczyny u nas ferie się zaczeły jutro wyjeżdzamy z dziećmi trochę się wygrzać .Więc robimy sobie małe wakacje bo potem już niestety bym się bała lećieć.U mnie ciągle zmęczenie raz lepiej raz gorzej .Muszę troszkę wypoczáć.Pozdrawiam Was
Gdzie lecicie?
 
Od początku miała być coreczka?
Czułam że to będzie córeczka, a choćby i nawet mój brat i moja siostra maja same dziewczynki wiec inaczej być nie mogło 🙈😂 Na pierwszych prenatalnych lekarz powiedział że prawdopodobnie dziewczynka ale to tylko prawdopodobnie. Zobaczę co powie mi inny lekarz. 22 lutego mam wizytę na badania genetyczne i zobaczę czy potwierdzi :D
 
Ja ogólnie dobrze, czasami czuję taki napinający się brzuch, też mi się wydaje że czuje ruchu dzidziusia ale trudno mi to stwierdzić na 100%. Raz na kilka dni dopadnie mnie popołudniowa drzemka oby tak dalej
U nas zrobiła się ładna pogoda wiec mam więcej energii i zaczynam chodzić na długie spacery. Ja zawsze przykładam rękę do brzuszka i wtedy czuje ruchy malutkiej. U mnie sprawdza się to miedzy 10 a 12 godzina w pozostałej porze dnia chyba śpi :D W niedzielę mowie do męża rusza się daj rękę i od tego czasu zawsze przykłada rękę, ucho i udało mu się wyczuć ruchy ☺️
 
Hej dziewczyny u nas ferie się zaczeły jutro wyjeżdzamy z dziećmi trochę się wygrzać .Więc robimy sobie małe wakacje bo potem już niestety bym się bała lećieć.U mnie ciągle zmęczenie raz lepiej raz gorzej .Muszę troszkę wypoczáć.Pozdrawiam
Wczoraj rozmawiałam z doktorem na temat lotów i stwierdził że do 28 tygodnia ciąży możemy latać bez żadnych zaświadczeń i konsultacji. Później prowadzący lekarz wyraża zgodę
 
Dziewczyny czy u której z Was lekarz w 15 tygodniu powiedział że prawdopodobnie chłopiec a na połowowych była zmiana?
 
Dziewczyny czy u której z Was lekarz w 15 tygodniu powiedział że prawdopodobnie chłopiec a na połowowych była zmiana?
U mnie w 14 tygodniu powiedział że prawdopodobnie dziewczynka a w 20 potwierdził. Mąż bardzo liczył na synka. W środę mam badania genetyczne u innego lekarza i zobaczę co mi powie aczkolwiek wracając do Twojego pytania to tak, znam taki przypadek w mojej rodzinie. Miała być dziewczynka a zrobiła się chłopcem 😀
 
reklama
Do góry