reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Warszawa

reklama
Mój mały na razie nie chce usunąć wcale, chyba zeby, bo gryzie wszystko.
Edit przyciol paluchy, poplakal się i śpi. Jak wstanie pakuję go do auta i jedziemy :) mój też nie chce siedzieć w wózku i wogole jak jest ze mną tylko to jest niegrzeczny. A jak z tatusiem, czy dziadkami to aniołek. Zresztą zobaczycie :) a jak zacznie padać to pójdziemy na frytki do Lolka czy coś.
 
Ostatnia edycja:
Moj jest dzis nieznośny.... nie wiem o co chodzi. Płacze o wszystko.... jęczy... jak mu cos wezmę to krzyczy i „uderza” głowa w podłogę.... taka rozpacz.
No i walcze, zeby go położyć.

Podobno ma pasać pozniej (tak mowi moja prognoza na tel). Ja odpadam ze wzgledu na pogodę i przymus mierzenia sukienek
 
A mój ma steka i ma glut do pasa przezroczysty [emoji869], wstał i kaszle od tego kataru i śliny ale to od zębów, nawet byłam u lekarza w sobotę, żeby sprawdzić czy coś się nie rozwinęło i nic, wszystko czysto. Więc w sumie teraz zastanawiam się czy przyjść, bo trochę mi głupio że on wygląda jak ofiara
 
Ja z chęcią też bym przyszla, tylko chciałam uprzedzić, że Miko leci z nosa, byłam i w czwartek i później w sobotę żeby się upewnić, że nic mu nie jest, że to zęby i czysto, nawet gardło nie jest zaczerwienione, nic, tylko wiem jak sie podchodzi do takiego stanu dziecka [emoji6] że pewnie wirus i zaraz pozaraza, nie chciałabym mieć później wyrzutów sumienia
 
Ok dobra. To ja jadę. Bo mam za 30 min autobus czyli muszę nakarmić glodomora i ubrać i się już zbieram. Do zobaczenia! :)
 
reklama
Do góry