reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Warszawa

Ja bym przyszła tylko mam paznokcie o 10. :/ więc pewnie dopiero po 14 bym się uwinela aby wrócić po Artura i przyjechać.
 
reklama
Ja się chyba przejade chociaż todrugi koniec wawy. Teraz muszę ogarnąć parę rzeczy w okolicy i ogólnie wrócić na 16 bo mamy 2 dzien adaptacji w zlobku
 
Dla mnie za daleko. Szczególnie ze jakis czas temu był w wilanowie ;) ale wtedy nie mogłam bo byłam umówiona z mama :p
 
Emol jeśli nie byłaś to wg mnie nie ma czego żałować. Za dużo atrakcji nie było a jeszcze koleżanka kazała mi zaparkować na jakiejś tam ulicy więc też tak uczyniłam. Okazało się, że to na drugim końcu parku, szlysmy chyba ze 30min w jedną stronę. Ja bez wózka, gorąco, młoda w nosidełku a lekka nie jest bo 12kg to na 100 waży. Po tym na chwilę do domu do psów i do żłobka na adaptacje. Wrocilam do domu i pojechałam poogarniac jeszcze parę rzeczy ale mój mózg zdążył wyparowac przez caly dzień hehe
 
Ja to już nie dam rady w tygodniu o normalnej porze bo od 1.08 wróciłam do roboty. Najwcześniej to ok 16.30-17 dałabym radę gdzieś dojechac
 
reklama
Do góry