reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Ewuniu w takim razie wysokich lotow...jesli lecisz ;) super masz!!! ja tez o niczym innym nie mysle jak tylko o Polsce
ja jesli polece to dopiero w sierpniu na 80=lecie mojej Babci no jesli wszystko bedzie dobrze...na razie nie mysle inaczej....musi byc i tyle!!!
ale to czekanie na wyniki ciagnie sie w nieskonczonosc i maja mnie powiadomic jesli bedzie cos nie tak :(
a ja juz wysiedziec nie moge

aaa...Asiolek ma dzisiaj wizyte?! ciekawe co tam slychac?! moze juz bedzie wiedzic czy to coreczka czy synus :D

Dziewczyny tzrymajcie sie cieplo i milego weekendu Wam zycze!!
buzka
 
reklama
hejka!! bylam dzisiaj znowu na miescie i upatrzylam sobie takie fajne spodnie ala jeans takie na brzuszek,mozna je regulowac.Jestem taka zdziwiona ze w mojej miescinie cos takiego wogole znalazlam!!! ::) :laugh:

Musze jutro je sobie leciec kupic bo zostalla ostatnia para w tym rozmiarze,a w domku mama z tatuskiem postanowili mi je zafundowac na imieninki ktore mam w walentynki :laugh: :D :D ach jakie to przyjemne ze wreszcie mam juz ubrania na ciaze :D
 
Heja Dziewczynki :-) nic wczoraj nie pisalam bo jak mówiłam mam gościa... teraz wszyscy jeszcze spią wiec rorwałąm sie do komputerka... byłam wczoraj na usg z Dzidzią wszystko super:-) ma 10 cm od głowy do pupy i waży 122 gramy :-) wymiary ma idealne jak na swój wiek i jest dokładnie w środku przedziału norm :-)
nagraliśmy sobie wszystko na dvd ale tym akurat byliśmy rozczarowani bo jeszcze zbyt wiele nie było widać... to znaczy było ale po naczytaniu sie o usg kolorowym spodziewałam sie cudow na kiju :-) Dzidzia brykala machała rączkami, ruszałą nóżkami... widzieliśy wszystkie 2 komory i 2 przedsionki w serduszku, nerki, wątrobę :-) to znaczy lekarz mówił że widać... no dla nas to jakieś kropki były :-)
No i jeszcze jedno powiedział, że możemy sie pobawić w określenie czy to chłopiec czy dziewczynka.... ale zaznaczył, że jest to tylko zabawa i calkowicie nie daje pewności... no i wyszło nie po mojemu... bo powiedziałm, ze może to być chłopiec....
No ale pocieszam sie tym, że to była narazie tylko zabawa i że jeszcze może to bedzie dziewczynka... :-) chociaż w głebi duszy czuje, że los spłata mi figla i bedzie synek :-) bo przecież nie mońża mieć wszystkiego ihihihi oby tylko był zdrowy :-)
 
Asiolku ale fajnie!!!!
my tez z tymulem w ciazy myslelismy ze to dziewczynaka tu masz ;D chlopiec i juz....
a teraz czekamy do czwartku i tez moze sie dowiemy czy to synus czy coreczka ;) a na razie to mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aga fajnie byloby miec parke co? ;) ;D
 
Dziewczynki a jak tam wasze czucia ruchow, bo ja mam tak, ze pare dni czuje je mocno a potem pare dni prawie wcale. (?) Tez tak macie?
Asiolku a jak tam twoj maz cieszy sie, ze to prawdopodobnie chlopak?
 
ja juz teraz czuje codziennie - chociaz aktywnosc maluszka jest różna. Duzo przyjemnosci mi sprawiają sygnałki od moje ufoludka :laugh:
I strasznie sie ciesze, że tez moj mężuś mogl juz poczuc maluszka - tak sie zlozylo, ze juz w 18 tygodniu dotknął brzuszka i dostal kilka kopniaczkow :) I cieszy sie sam jak dziecko a ja razem z nim ;D
 
Gazelaczku-fajnie ze Twoj maz juz poczul ruchy.
U mnie to jest tak ze ja sama czulam je raz porzadnie i sie rozplakalam z radosci
i moj maz przyszedl i mocno mnie przytulil.
ale nie zalapal sie na kopniaczki.
a teraz czuje dzidzie codziennie ale moj macko ma pecha bo co da reke to
dzidzia przestaje ;)psikusy robi tatusiowi ;)
 
Tusia ja też tak miałam, dopiero trzeci dzień czuje codziennie nasze Maleństwo. Mam poza tym wrażenie, że rośnie nam Nocny Marek :D :D

Gazelaczku fajnie, że Twój Mąż też może poczuć Dzidzie, nasze maleństwo niestety jeszcze nie chce gadać z Tatą. Myślę że Miśkowi jest trochę przykro bo musi mi wierzyć na słowo, że wszystko jest w porządku. Nie mogę się doczekać kiedy będziemy mogli razem to przeżywać.
Wiecie naszym Panom wcale nie jest łatwo być Tatą. Oczekujemy, że będą tak samo jak my przeżywać każdy etap ciąży a patrząc z boku to poza "tyjącą", marudną i monotematyczną żoneczką niewiele dotychczas było chwil kiedy tak naprawdę odczuwali to co my - dobrze że ktoś wymyślił USG.
Trzeba przyznać, że są naprawdę DZIELNI. ;D ;D ;D

Drogie Mamy Gratuluje bardzo fotogenicznych Maleństw ;). Muszę cierpliwie wyczekać 1 marca żeby dosłać swoje, ach jak ten czas się ślimaczy...

Śpijcie Dobrze Brzuszki...
 
reklama
Luśka, a co Ty tak w nocy buszujesz? Pewnie Twoja dzidzia będzie nocny marek po Tobie, hi hi :laugh:
Ja za to rano spac nie mogę i nawet w weekend budze sie wczesnie. Nie wiem czy to nie dlatego, że... jestem glodna. Ostatnio mam smaczek na truskawki. I wczoraj postanowilam zrobic deser z mrozonych truskawek. Marzylam o tym juz od kilku dni. No i zrobilam, tylko ze przez pomyslke truskawki zamiast poslodzic.. posolilam. Cos mi sie w glowie po prostu pomieszalo ::)
 
Do góry