reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Joaska pisze:
elfiko pisze:
Joaska pisze:
czesc baby.......

lep mi peka..............cyce tez, noc tragiczna ..................

ide dzisiaj chyba do lekarza i do poradni laktacyjnej bo juz wymiekam..............

Joasiu a masz gorączke? Lepiej jednak idz sie zbadać bo to może coś poważnego :-[

nie mam naszczescie..............juz raz mialam zastoj taki powazny wiec wiem co sie moze ze mna dziac!!!

a wczoraj na spiaco dalam Kubie jedna piers zeby mi troche odciagnal............zasnelam a On wypil cala, teraz ta mnie nie boli a le za to druga, ktora wczoraj masowalam boli wlasnie chyba przez to..........

zastoju nie ma bo mnleko leci super.............chyba powinnam wziasc jakies leki na zatrzymanie, bo moja laktacja jest naprawde w bardzo dobtym stanie!!!!

ale mozesz mieć zastój częsciowy, mleko leci bo niektóre kanaliki masz drożne a np. jeden albo dwa zatkane i stąd ten ból.
Ja właśnie tak miałam na początku karmienia Weroniki, mleko mi sikało strumieniami z piersi a bolała i dopiero jak mnie połozna dorwała i zaczęła masować to razem z mlekiem mi wyciskała taki serek jakby a ja prawie z bólu umarłam wtedy
 
reklama
e_mama pisze:
Joaska pisze:
elfiko pisze:
e_mama pisze:
elfiko pisze:
E_mamcu paskudny

i tutaj koleżanka sięgnęła sedna sprawy ;D ;D ;D ;D ;D, fotek nie będzie :laugh: :laugh: :p :p :p :p :p :p

:police: :police: :police: fotki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dziewuchy ja zrobie w sobote i wkleje hehe :)



a co, masz już sprawne apparato ;) ;) ;) :p :p :p :p :p :p :p :p :p
heheh Joasia na ta okazje pewnie pożyczy od rodziców R. hehehe
 
wlasnie przystawilam Kube................i juz przestaje bolec..............qrcze chyba musze isc po te tabsy na spalenie pokarmu.................


gazelka
a jakie Ty bralas i czy to prawda ze czesto sa po nich skutki uboczne takie jak bol i zawroty glowy i tym podobne!!!???
 
hehehe moje dziecko wstało, ta fryzura mmmm marzenie ::)
w1qa.jpg
 
Joaska pisze:
wlasnie przystawilam Kube................i juz przestaje bolec..............qrcze chyba musze isc po te tabsy na spalenie pokarmu.................


gazelka
a jakie Ty bralas i czy to prawda ze czesto sa po nich skutki uboczne takie jak bol i zawroty glowy i tym podobne!!!???

ja tak słyszałam ale gadałam kiedys o tym z moim ginem i powiedział,ze nie wszystkie te tabletki mają akie działanie uboczne i że nie każda kobieta musi na nie żłe reagowac. To troche tak jak z anty
 
Czesc kobietki - wieki mnie tu nie bylo - czytam Was na biezaco, ale o pisaniu nie ma mowy :(

Ale melduje sie - wszystko u nas gra - kolejne zabki nam sie przebily ;D (8 i 9)

Gratuluje Juleczce pierwszy szalenstw ruchowych - oby tak dalej!
Maniu buziaczki z okazji imienin ;D

Zdrowka zycze wszystkim schorowanym boabska - Weroniczce dodatkowe wsparaci przesylam dla zabkow - oby przebijy sie juz blyskawicznie i nie meczyly pannicy - modelki ;) ;D
 
reklama
hello babulki ;D

moje dziecko łazi po całej chatce...........trochę na czworakach,troche na nogach
podtrzymujac się wszystkiego,co mozna złapać ;)

Elfiko nowa odsłona Weroniki.............PRZEUROCZA ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Do góry