reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

elfiko pisze:
Joaska pisze:
wlasnie przystawilam Kube................i juz przestaje bolec..............qrcze chyba musze isc po te tabsy na spalenie pokarmu.................


gazelka
a jakie Ty bralas i czy to prawda ze czesto sa po nich skutki uboczne takie jak bol i zawroty glowy i tym podobne!!!???

ja tak słyszałam ale gadałam kiedys o tym z moim ginem i powiedział,ze nie wszystkie te tabletki mają akie działanie uboczne i że nie każda kobieta musi na nie żłe reagowac. To troche tak jak z anty

aha wlasnie zaraz bede wiedziala, czy mnie przyjmie moj lekarz.............
 
reklama
hanti pisze:
hello babulki ;D

moje dziecko łazi po całej chatce...........trochę na czworakach,troche na nogach
podtrzymujac się wszystkiego,co mozna złapać ;)

Elfiko nowa odsłona Weroniki.............PRZEUROCZA ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

no proszszszsz co za wspaniała koleżanka ;D ledwo sie zalogowała a juz komplementami sypie - dziekujemy :-* :-* :-*
 
Joasiu koniecznie idz do lekarza - zreszta juz przechodzilas powazny zastoj wiec zapewne nie masz ochoty na powtoreczke.

Ja naleze do szczesciar ktore raz zaledwie odciagaly po odstawieniu i obylo sie bez wspomagaczy, masazy etc.

Trzymam kciuki za powodzenie akcji.
 
hanti pisze:
hello babulki ;D

moje dziecko łazi po całej chatce...........trochę na czworakach,troche na nogach
podtrzymujac się wszystkiego,co mozna złapać ;)

Elfiko nowa odsłona Weroniki.............PRZEUROCZA ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

brawoo dla Otki !!!! :-*
hanti a Ty jak się czujesz po tabsach ? widzisz jakieś efekty ?

Aniu.G - dziękujemy :-* :-* :-*
 
Joaska pisze:
tak tak Weronisia cud miod, jak juz ktos to napisal..............tylko calowac hehe

taaaa szczególnie jak wrzeszczy 24 na dobe ::) ::) ::) wczoraj juz miałam napisane ogłoszenie- oddam dziecko do adopcji! ;) ;D
 
ale jestem do tyłu z wiadomiościami na bb

na nic ostatnio nie mam siły,czy Wasze szkraby tez takie aktywne ???

Otylia niczym się nie zabawi na dłużej niz minutę,
no i oczy trzeba mieć wszedzie ::) :)
 
e_mama pisze:
brawoo dla Otki !!!! :-*
hanti a Ty jak się czujesz po tabsach ? widzisz jakieś efekty ?
Otylia  dla cioci :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

no na razie są efekty wbiłam się w ulubione dżinsy,ale sa opiete
schudłam 4 kilo..........ale lepiej się czułam po Slinea,
chociaz moje samopoczucie może również zależeć od zmeczenia,
a kiedyś nie byłam nawet w połowie tak zmeczona,jak teraz :p
 
reklama
Do góry