reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

nie chyba ten sam ...ps. Edytko tez się podpiszę pod opinią Asi. Wyglądasz super.
A mogłabyś jeszcze raz napisać jakiego używasz kremu do prostowania włosów?

:-p:-p:-p
Kochanie, ja nie używam kremu do prostowania i nie prostuję włosów bo tego nie cierpię:-p:zawstydzona/y:;-);-);-);-) A na zdjęciu byłam świeżo po frycu i po prostowaniu właśnie hehe:-D Więc następny taki efekt osiągnę zapewne dopiero po kolejnej wizycie u fryzjera:-D:-D:-D:-D
 
reklama
hej babulce co tu się dzieje ............ ??
buuuu od mojej ostatniej wizyty tu niewiele nastukałyście :-( nie żartujcie ja tu jeszcze chcę kiedyś powrócić :/

a tymczasem pędzę robić obiad.

iki znowu chory ale przy tej pogodzie to pewnie norma
obcięłam włosy
młody obciął swoje MEGA długie włosy .........ma irokeza :D


pozdrawiam i cmokam !!


p.s.
mam nadzieję że jeszcze mnie nie zapomniałyście :D .....bo ja was nie :)
 
elf a czy Nisia używała juz tego syropku???
APETIZER syrop 100ml

tak mi sie dzisiaj jakas reklama rzuciła w oczy i pomyslałam o was :sorry2::sorry2:


kredziu
witaj i zagladaj do Nas czesciej!!
i poprosimy oczywiscie o fotki nowej fryzury!!!:-):-)

ta używała:tak::tak:
Ja to jakiś czas temu polecałam, jak zmieniałam Julce dietę i wtedy dostaliśmy od pediatry Apetizer na poprawę apetytu. Syropek działał ale tylko pierwsze kilka dni, później to już lipsien:-(.


Cze Kredzia!:tak::-):-):-):-):-)
 
hello:-)

u nas dzisiaj pięknie i wiosennie było,nawet zapach iście wiosenny.............zaliczone dwa spacery,a i bardzo optymistycznie nastraja mnie fakt,że dzień jest coraz dłuższy:rofl2:
 
tyle krzyku o święta i już po ......


w tym roku mój domek był wiosenno-świąteczny(dobrze,że łosiek nie wiedział ile kasy na ozdoby wydałam;-))i klimacik poczułam odpowiedni,mimo śniegu za oknem:-p

polecam każdej nie lubiącej te święta...........łatwiej jest je znieść:tak:
 
nie mogę się przyzwyczaić do nowej klawiatury i wiecznie mi posty wcina,bo coś naciskam:szok::szok::szok:..............kiedyś napluję na tego kompa:sorry2:
 
reklama
Witajcie wieczorkiem.U nas iście marcowa pogoda z rana śnieg po południu piękna wiosna.Byliśmy chyba z 3 godziny na spacerku.Mała cały dzień nie spała a przed chwilą padła i spokój do rana
 
Do góry