reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

mi sie wydaje ze niektore panie to jednak wpadaja ale z jakiegos powodu nie pisza. niekore mialy problemy zdrowotne swoje badz maluszkow(np ty Elfiku, Kasia, Anusia), inne zapracowane (Iwon cos wspominala;-)), niektore nie moga sie dokopac do kompa(np Hanti;-)), niektore zaczely pracowac(np Martuska), a jeszcze inne nie mam pojecia dlaczego zagladaja teraz rzadziej(np Joasia, Emama, Wiki)itp itd.
a z drugiej strony to trudno zeby te ktore jednak wpadaja tu systematycznie(Gazelka, Lilka, Klaudia, ja, czy Nenius) same do siebie pisaly:baffled::sorry2:bo tak niestety jest czasem ze nie ma nowych postow i nie ma komu odpisac:blink:

dobrze gada, polać jej ;-)
 
reklama
Elfiko teraz astme można stwierdzić już bardzo wcześnie a nie jak piszesz w wieku 5 lat.Badaniami specjalistycznymi w tym kierunku zajmuje się chyba jako jedyny w Polsce Karpacz a ściślej Centrum Alergologii i Pumonologii jak chcesz dam ci namiary.Tam takim maluchom robią badania zarówno z krwii jak i spirometrie.Wiem bo sama tam mam jechać ze swoją córcią żeby wykluczyć dysplazje oskrzelowo płucną.
 
Wiecie mi już się chce ciepełka takiego fajnego lata a taka pogoda doprowadza mnie do szału.Nie cierpię zimy,Wogóle to jestem ciepłolubna
 
Wiecie mi już się chce ciepełka takiego fajnego lata a taka pogoda doprowadza mnie do szału.Nie cierpię zimy,Wogóle to jestem ciepłolubna


nooooo ja też lubię ciepełko, teraz to marzę o wiośnie :-), tak żeby słoneczko świeciło, wszystko wokół sie zieleniło i żeby mozna było założyć lżejsze ubrania. Od razu humorek byłby lepszy :tak:
 
reklama
Czy w tej reklamie Margaret Astor na górze strony BB to jest wyfotoszopowana Ania Przybylska??:szok::szok::szok:
Przez te krwiste usta jest nie do poznania:szok::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
Do góry