reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Baska nie wchodziła w czekoladę, robiła mi coś jak tu na zdjeciu ponize ( na drugim jestem jakaś opuchnięta :cool2:)
hmm:confused: widze jedno zdjecie:confused:
anyway a inny fryzjer co ci proponowal?
ja sie trzymam ciemnego brazu bo mi kazdy fryzjer tak podpowiada(i Daniel i laska z instytutu Kerastase i byla mojego kuzyna-fryzjerka). dodatkowo sama sie najlepiej czuje wlasnie w tej tonacji:tak::tak: nie powiem, czasem mnie korci zeby sobie zrobic taki wpadajacy w fiolet. o cos takiego
decorepichover50530slrw1.jpg

ale obawiam sie, ze jestem za blada do tego. moze sobie zrobic szamponem na probe:confused::confused::confused:
wiesz Aniu, my na bb jakos jednym chorem wolamy, ze ciemniejsze, ale jezeli czujesz sie w jasniejszych lepiej to powinnas nas olac:tak::-p
 
reklama
czasem jest tak ze nam sie strasznie cos podoba i marzymy zeby tak wygladac ale zupelnie nam to nie pasi:-( ja mam taka akcje:strasznie mi sie podobaja takie fryzurki z grzywka:tak::tak::tak:

ale niestety, podobno to nie jest dla mnie:blink: i zaden fryzjer nie chce mnie tak opitolic:sorry2: twierdza ze dla mnie idealna jest taka fryzurka:

a ze ta mi sie tez bardzo podoba to tak sie tne:tak::tak::-)(tzn jak Halle Berry i Bridget Moynahan. a nie jak ten pan po lewo, czy pani obok Halle) ale i tak nostalgia do grzywki ciagle powraca)
 
Te drugie tez mi sie podobaja najbardziej i byly najdroższe :tak: ale piękne wiec warto :tak:

Melll z tym jedzieniem Weroniki to roznie tez bywa, teraz po chorobach schudla strasznie i waży 11 kg z groszami :szok: wioec mam nadzieje,że apetyt bedzie miala przynajmniej tak dlugo zeby te swoje 14 kg nadrobic :tak:
Daje tez malej multi sanostol ten bez cukru i zauwazylam ze od tego czasu jej sie apetyt poprawil, zaczela tez jesc warzywa :szok::szok::szok:

u nas też genaralnie jest lepiej z jedzeniem ale są też dni że prawie nic nie chce jeść, i ma takie zmiany że cały tydzień je rosól później jej minie i je tydzień lub dwa ogórkową i tak na zmianę

W temacie fryzjera- ja wytrwale zapuszczam i obcinam tylko grzywke :tak: czekam na taką dlugosc do ramion a wtedy sobie je wystrzępie :tak: tak mysle w maju :tak:
Gazelko trzymam kciuki i czekam na efekty :tak:

ja zapuszczam na 100% już mi się znudziły krótkie :sorry2:

U nas sa dwie metody:
pokoj - jak chce tylko by Jas sie uspokoi i wyryczal. Laduje w tym pokoi do poki sie nie wyciszy i w razie potrezby wraca do niego poki nie przestanie robic zakazanej rzeczy.
kat - od 1min do 5minut (to byl max). - to stosujemy jak chcemy by odczul kare (w pokoju sie uspokaja i bawi wiec w sumie to nie jest w naszych oczach zadna kara). Ryczy zazwyczaj w kacie, ale w nim stoi:-) pozniej albo zrobi jeszcze raz to samo i laduje w kacie raz jeszcze albo przestaje do kolejnego razu. U nas kat stosujemy zazwyczaj jak Jas za ostro potraktuje Piotrka.
Musze przyznac zde ostatnio nawet dawno w nim nie stal.

Jas to tez taki maly agresorek - tez sie lubi posilowac czy to w piaskownicy czy u znajomych - problemem jest to ze on jest najstarszy i najsilniejszy i nikt mu nie dorowna - czekam na przedszkole moze tam w koncu od kogos oberwie i dowie sie co to znaczy byc uderzonym (niezla matka jestem:baffled:)


u mnie na wszystko (jak nie chce jeść, ubrać się, jak jest niegrzeczna ) działa tylko to że mówię - Juleczko mama jest smutna że się nie chce ubrac - czy że jesteś niegrzeczna - :-(;-):sorry2: a Julia wtedy mówi - nie bądz sutna i mnie całuje i mówi ubierz mnie - niewiem jak to długo jeszcze podziała ale narazie niezawodny sposób :tak:

no to proszę - na chwilkę, a potem usuwam ;-)

d.jpg


d1.jpg



d2.jpg


Galeza wyglądasz super i Aga też :-):-)


kasu k
zdrówka dla Martyni kochanej i dla ciebie dużo siły :elvis:
 
hmm:confused: widze jedno zdjecie:confused:
anyway a inny fryzjer co ci proponowal?
ja sie trzymam ciemnego brazu bo mi kazdy fryzjer tak podpowiada(i Daniel i laska z instytutu Kerastase i byla mojego kuzyna-fryzjerka). dodatkowo sama sie najlepiej czuje wlasnie w tej tonacji:tak::tak: nie powiem, czasem mnie korci zeby sobie zrobic taki wpadajacy w fiolet. o cos takiego
decorepichover50530slrw1.jpg

ale obawiam sie, ze jestem za blada do tego. moze sobie zrobic szamponem na probe:confused::confused::confused:
wiesz Aniu, my na bb jakos jednym chorem wolamy, ze ciemniejsze, ale jezeli czujesz sie w jasniejszych lepiej to powinnas nas olac:tak::-p

ja miała taki kolor z 3 lata temu i bardzo byłam zadowolona
i faktycznie fajnie wygląda przy opalonej cerze bo byłam solar na maxa wtedy :-p
 
no i jestem pierwsza :tak:

kurde normalnie ostatnio codziennie mnie głowa boli :-(
już mam dość - nie wiem czy to od siedzenia godzinami przed tym kompem czy przez pogode - ja mam dośc niskie ciśnienie i jak atmosfeczyne jest niskie to masakra u mnie :baffled:
 
Cześć, witam się z pracy

dziewczyny dziękuje ....

mała w ciężkim stanie trafiła do szpitala
to działo się tak szybko że nawet trudno to opisać
ma obustronne zapalenie płuc
jakieś wirusowe świństwo

najgorsze mamy za sobą i dostajemy martynie z wenflonem na przepustki do domku
dostaliśmy monitor oddechu inhalator mamy w domku ale dwa razy dziennie dojeżdzamy na dożylne leki antybiotyki itd...
no i badana i osłuchiwana też jest

w szpitalach pełno dzieci dlatego nas wypisali żeby mała jescze czegoś nie złapała
do szpitala mamy około 10 min samochodem więc prawie pod nosem

no nic ja padam ze zmęczenia
ostatnio prawie nic nie spałam bo w szpitalu można tylko na krzesełku być przy dziecku

mała zdrowieje wolniutko ale do przodu i to jest najważniejsze

:szok::szok::szok::szok::szok::szok: znowu coś takiego????

Kasieńko, życzę Ci dużo siły a Martyni zdróweczka!!!!!!!!!! Kochane biedactwo...

zobaczcie jakie cuda dostalam!!!:-)
fajny chlopak nie?:-) to Aaron



lece sie po domu poszwedac i spac! papa:-)

cudny :tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry