reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

O az przyjemniej sie tu zagląda, jakis taki mały ruch się zrobił.:-)
Elfku miło Cię widziec.:tak:Trzymam kciuki za nowe lokum:tak:
Tofinku zapraszamy częsciej, jakos mało Cię tu, a kojrze, że masz rewelacyjne poczucie humoru, wiec jak nic jestes nam tu potrzebna, coby rozkrecic towarzystwo i zachęcić do czestych odwiedzin bb.:tak:

Gazelka smacznego, ja też na poczatku byłam wyposzczona jak nie wiem:-p:tak::sorry2:.A teraz dietka:-p:zawstydzona/y::sorry2:.

Lilka pisz pisz, komu masz piac jak nie nam.
Sytuacji niepewnosci nie zazdroszczei i życze aby szybciorem to sie wyklarowało.



My dziś mieliśmy małe zakupkowe szlenstwo, takie w zasadzie juz przedswiąteczne, bo we wtorek kierunek Mazury, wiec wykorzystujemy okazję kiedy mozemy pojechac na zakupy.
Nowy nabytek kremik;-):tak:.I tunika przszła pocztą, tylko przez te wojaże sklepowe listonoszka nie potrzebnie ją niosła i musze odebrac ją wieczorem.

Mati zaprasza do zabawy, wiec coż mi innego pozostaje.
Ulatniam się;-)
 
reklama
milo, że jeszcze mnie tu pamiętacie:)
teraz mam anginę, temp i szczękościsk:(

odezwę się w poniedzialek to napiszę co u mnie;-) tylko sic i pewnie będę częściej zaglądać:rofl2:
 
Tofinku, wspolczuję szczękościsku... A skąd Ci sie to wzięło? Bo ja mam podobnie - dentysta za to wini ósemki, ktore nie chcą urosnąć bo mają za malo miejsca.

O rany - skonczylam karmic i zgodnie z wczesniejszą obietnicą powinnam teraz wyrwać ósemki :szok::szok::szok::szok::szok:

na razie o tym nie będę mysleć - dziś R kupił piwko :tak::-):cool2:
 
co do siusiania to jestem dumna z martiny ,
od tygodnia bez pielusi chodzi do przedszkola i przed drzemką ją wysadzają na sedesik i śpi w majteczkach
póki co jeszcze nic się nie wydarzyło:-)

idę szykować ciuszki na jutro
jak dobrze że jutro piąteczek w sobotę będę leniuchować na maksa
 
cześć :happy2:. Ja chcę do fryzjera...gdzie by się tu zapisać :confused: (to w zasadzie pytanie do mnie nie do Was :sorry2:)

No a u nas na froncie jest tak;
1.wiadomosci bardzo dobre
- mam męza w domu :-):-):-)
-mam najukochańsza bystrą całodobowo gadającą i juz taaaaką duża córeczke ,ktorą kocham najbardziej na świecie a czasami mi sie wydaje ,ze bardziej :-):-):-):tak:
-mam super siostre i super koleżanke/przyjaciółke/siostre numer dwa (to wszystko w jednej osobie) -bez których nie przetrwałabym tych 8 miesiecy bez Grzesia :no::tak:
2. wiadomosci złe:
-nie mamy swojego gniazdka na chwile obecną :no: ale mam nadzieje,że to sie niebawem zmieni :tak:
-mam nadal nie najlepsze samopoczucie jesli chodzi o moje serducho :-(
To chyba w skrócie tyle ;-)

Twoje dobre wiadomosci są rewelacyjne :tak::-) a co do złych - życzę szybkiej poprawy sytuacji!!!!

Dziewczyny jak ubieracie dzieci teraz na spacery? Juz wiosennie czy jeszcze w zimowe ubranka?

hmm, no tak bardziej wiosennie bym powiedziała :-) - cieńsza kurtka, cieńsza czapka, adidaski :-)

milo, że jeszcze mnie tu pamiętacie:)
teraz mam anginę, temp i szczękościsk:(

uuuuuu, to zdróweczka!!!!

co do siusiania to jestem dumna z martiny ,
od tygodnia bez pielusi chodzi do przedszkola i przed drzemką ją wysadzają na sedesik i śpi w majteczkach
póki co jeszcze nic się nie wydarzyło:-)

gratulacje!!!!!!!!!
 
Cześć mamuśki witam po nieprzespanej nocce.Moje dziecię dawało do wiwatu całą noc.Płakała bo chyba coś jej się śniło po jej rozbudzeniu zaczynały się harce a potem marudzenie.
 
reklama
Cześc dziewuchy.
Ustałam dzis na wage i mam doła, odrazu nawet zarejestrowałam się do lekarza, bo to nie do pomyślenia. Jem bardzo dużo, nawet nocą a waże tylko 47 kilo. Schudłam juz 6 kilo. Co sobota imprezuję - może to od tego? :p ale mój Marcin imprezuje razem ze mna i w ciągu ostatnich dwóch miesięcy przytył 10 kilo. Już mi żebra widac i cycki całkiiem znikneły załamka.
No dobra nie zanudzam.
Maja tez sama chodzi siku i nawet kupę,t i sama siada na kibelek. Tylko jak kupe robi to idę sprawdzic czy dobrze się podciera, a podciera się tymi nawilżonymi chusteczkami.
Ostatnio jestem pod wrażeniem jak łatwo jej się wchłania wiedza na temat komputera. Sama umie sobie włączyc którąs ze swoich gier, gra w takie teletubisie to ma obcykane co gdzie i jak, u mnie sama sobie wyjśc z gry jakiej i kolejna właczyc choc nie zna liter, a trzeba tam klikac tak/nie graj itp.
dobra spadam bo trzeba do tej lekarz iśc. Pa buziaki
 
Do góry