reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Oświadczam, iż fotoksiążka (lata 2005-2007) zrobiona. Jeszcze tylko wysłać do druku :-)
Moje postanowienie noworoczne wykonane!!! Jesteście ze mnie dumne??;-)
 
a ja? ja byłam! :-)

siedzę tu i cały czas walczę z suwaczkami i zdjęciami i za głupia jestem bo nic mi nie wychodzi!!!! :-( za każym razem gdy próbuję wstawić to ma "invalid file" :baffled:
albo za duży rozmiar :szok:
 
pewnie że tak!!! :-)
Gratulacje!!!
wiem, co prawda nie z autopsjii, ale jednak że to wcale nie taka łatwa sprawa :tak:

a Ty jesteś zadowolona z dzieła?
 
cześć lasie :) szykujecie się już do długiego weekendu ?:p U nas jeszcze małe wahanko - Misko zaatakował wczoraj z bańki podłogę u dziadków, a że potem wymiotował to zaliczyliśmy chirurgię dziecięcą no i prowadzimy "oszczędzający tryb życia ":sorry2:(pani doktor popatrzyła na Miśka spierdzielającego dziadkowi przez cały szpital, popatrzyła na mnie i mówi - pani sobie weźmie w przychodni zwolnienie, bo on powinien teraz leżeć przez kilka dni.... - popatrzyła na Michaśka ...- no dobra, byle nie biegał...:rofl2::rofl2::rofl2:)

Michaśko wygląda na zdrowego, ale jeszcze Go obejrzymy trochę :-p

cześć izakasia - u nas tylko i wyłącznie jazda na rowerze i wszelkiego rodzaju spacery oraz auta, auta, i jeszcze raz - auta:-D:-D

Klaudia - gratki, zdolna bestia :-p
 
Cześć dziewuchy
Nie ma mnie bo dużo się działo i dzieje - mój przyjaciel ma góza na płucach na szczęście wszystko mniejwiecej już dobrze, ukradli mi torebkę ostatnio z dokumentami pieniędzmi itd, mam remont łazienki która jeszcze stoi w stanie surowym a robia ja juz trzy tygodnie, no i zakochało się we mnie dwóch facetów i nie dają mi spokoju (jeden fajny :p ale jestem grzeczna mimo wszystko i nie daje mu sie, czy tam oddaje :p).
Trzymajcie się, całuje was wszystkie, fajowej majówki życzę.
 
Hej, wróciłam :-p

Witam serdecznie wszystkie lipcowe mamy :-)

Strasznie fajne forum to się zapisałam, mam cichą nadzieję że mnie przyjmiecie:-)

Też jestem "lipcową mamą' - Gabrysi

Chciałabym tutaj wkleić jej zdjęcie lecz jeszcze się nie rozeznałam w opcjach ;-)

postaram się szybko nadrobić braki i pochwalić się swoją córeczką ;-)

tymczasem pozdrawiam Was cieplutko

Witam serdecznie :-)

próbuję i próbuję wrzucić jakieś zdjęcie Gabi lecz nic mi nie wychodzi :-(

więc napiszę parę słów o nas bez zdjęcia :-D:

Jesteśmy z Olsztyna - tego na Warmii
mam na imię Iza i Gabrysia-lipcóweczka jest naszą jedyną córeczką (choć zaczęliśmy się zastanawiać ostatnio, czy nie warto byłoby postarać się o jakieś rodzeństwo dla Małej ;-))
ta dziewczynka w moim avatarze to moja siostrzenica ukochana :-)


forum BB jest pierwszym forum, do którego się zapisałam, także jestem totalnie początkującą "forumowiczką" :-D

pozdrawiam serdecznie

hmm a jak wklejasz? Bo ja np. najpierw zmniejszam rozmiar (konwertuję) w XnView, potem na stronie ImageShack® - Image Hosting ładuję zdjęcie, robię HOST IT a potem ostatni link wklejam w moim poście pomiędzy
bez żadnych spacji. Pomogłam troszkę?

Oświadczam, iż fotoksiążka (lata 2005-2007) zrobiona. Jeszcze tylko wysłać do druku :-)
Moje postanowienie noworoczne wykonane!!! Jesteście ze mnie dumne??;-)

WOW, jestem :tak:

cześć lasie :) szykujecie się już do długiego weekendu ?:p U nas jeszcze małe wahanko - Misko zaatakował wczoraj z bańki podłogę u dziadków, a że potem wymiotował to zaliczyliśmy chirurgię dziecięcą no i prowadzimy "oszczędzający tryb życia ":sorry2:(pani doktor popatrzyła na Miśka spierdzielającego dziadkowi przez cały szpital, popatrzyła na mnie i mówi - pani sobie weźmie w przychodni zwolnienie, bo on powinien teraz leżeć przez kilka dni.... - popatrzyła na Michaśka ...- no dobra, byle nie biegał...:rofl2::rofl2::rofl2:)

Michaśko wygląda na zdrowego, ale jeszcze Go obejrzymy trochę :-p

ojoj, mam nadzieję, że rzeczywiście nic mu nie dolega

Cześć dziewuchy
Nie ma mnie bo dużo się działo i dzieje - mój przyjaciel ma góza na płucach na szczęście wszystko mniejwiecej już dobrze, ukradli mi torebkę ostatnio z dokumentami pieniędzmi itd, mam remont łazienki która jeszcze stoi w stanie surowym a robia ja juz trzy tygodnie, no i zakochało się we mnie dwóch facetów i nie dają mi spokoju (jeden fajny :p ale jestem grzeczna mimo wszystko i nie daje mu sie, czy tam oddaje :p).
Trzymajcie się, całuje was wszystkie, fajowej majówki życzę.

hihihihi ciekawe masz życie :-D

A my zaliczyliśmy weekendowy wyjazd do Białegostoku :-), zwiedzaliśmy trochę, fajnie było :tak::tak::tak:
 
reklama
Miałam zamiar na majowkę jechac do Monachium ze znajomymi ale teraz mam problem co z dowodem który mi ukradli, czy muszę go miec przekraczając granicę? moze isc na policje by mi dali jakis kwitek ze mi go ukradli? Ale jestem zła, co tu zrobic? moze któraś się zna na tym
 
Do góry