reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

Nadalka też go właśnie widziałam, i podobnie jak w przypadku tego smartfonika, jak dla mnie żadnej widocznej różnicy nie było. Z tym, że garnuszek bym kupiła ten tańszy, bo wg mnie elementy z niego nie będą niebezpieczne dla Zuz, ale w tym smartfoniku bałabym się, że te małe elementy się mogą odczepić czy cuś, i niechcąco mój grubasek może je połknąć. ;-)
 
reklama
oj trzeba czytać etykiety jak się ma dzieci. MOja tesciowa ostatnio przyniosła starszej cukiereczki w butelce (jak dla dzidzi do mleka) pewnie cena 4 zł z czego 0,50 gr za cukierki. Ja czytam skład potem a tam same E i ostrzeżenie, że jakiś tam składnik może powodować nadpobudliwość i nerwowość u dzieci!!!!! MASAKRA! I oczywiście jak sprawdziłam to w wiekszosci krajów to E zakazane tylko nie u nas. Dobrze, że moja nie lubi takich rzeczy więc zaraz cukiery poszły do kosza... To samo zwróćcie uwagę na te malinki żelki (kiedyś bywały tylko na odpustach) i na ich etykietkę, byłam w szoku bo bardzo je lubiłam....
 
U nas ze słodyczy to tylko haribo i nimm2, czekolada najlepiej gorzka jakiejś dobrej firmy. Ostatnio czytałam, ze w tych Mikołajach to też wszystko tylko nie czekolada - wywaliłam do kosza te co Ada dostała.
 
ja od 10 lat pracuję z Azjatami w imporcie, swoje wiem i dlatego firmy krzaka nie kupuję, zwłaszcza dla dziecka

bez atestów oznacza toksyczne farby, toksyczny plastik, łamliwy itd. Lepiej kupić używany porządny, niż tani badziew, który wasze dziecko zepsuje po kilku razach. Nie mówiąc już o szkodliwości. Chińskie podróbki mają do tego wkurzające melodyjki :) FP garnek używany można kupić na all. za 40 zł. Te zabawki są naprawdę nie do zdarcia i posłużą 5 dzieci spokojnie. Jest u mnie w rodzinie powiedzonko: jesteśmy za biedni , żeby oszczędzać i u mnie w 100% to się sprawdza :)
 
Ostatnia edycja:
Ja też wolę kupić jedną porządniejszą zabawkę, niż 2-3 badziewy!
Igor dostał kiedyś samochodzik, który nie dość, ze śmierdział, to jeszcze farbował:szok::szok:


 
Ann a żadne nie ma kamerki? Bo byłaś zainteresowana. Ja chyba też bym wzięła pierwszą, tym bardziej, ze masz sprawdzoną ale oczywiście wybór należy do Ciebie :tak:

Ja tez wolę więcej kasy zapłacić i mieć porządniejszą zabawkę, która się nie rozwali choć ceny niektórych są wręcz szalone :eek: i przede wszystkim atesty i bezpieczeństwo dla dziecka.

mój Michał szaleje za tą kulą hulą :-D nie czekaliśmy na gwiazdkę :-) patrzy na nią jak zaczarowany choć jak się wyłącza to krzyczy na nią hihi

Chciałam kupić kojec berber ale w tym samym dniu teściowa nam załatwiła od swoich znajomych w idealnym stanie :-) więc tez staliśmy się szczęśliwymi właścicielami - rewelka! :tak:



Aaa i kupiłam krem na wybielenie rozstępów podobno rewelka NO SCAR Krem Z Masy Perłowej 50+2X5=10 ml.MEDEST (2859870784) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. .. ah coś trzeba z nimi robić ;-)
 
reklama
Do góry