reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Kochane Lipcoweczki
Bylam u lekarza, widzialam malutki Babelek na usg... serduszko juz pulsuje, poki co wszystko OK. Termin na 5 lipca. Caluski
 
reklama
Czesc Dziewczyny! Serduszka jeszcze nie bylo slychac, ale mialam robione usg i pani doktor wypatrzyla pulsujacy punkcik. Reszta to taki smieszny babelek, chyba pozostalosc po jajeczku (wybaczcie ignoracje). Wczoraj bylo rowno 4 tygodnie od poczecia (tak mysle, ;-)) wiec Babelek ma 6 tygodni i jeden dzien. Podobno ok 8 tygodnia widac znacznie lepiej. Tez chcialabym wiedziec kiedy mozna wysluchac. Powodzenia i caluski
 
serduszko widac juz ok 21 dni od zaplodnienia
ale aby sie nie stresowac lekarze zalecaja pierwsze usg w 8 tyg
 
Witam ponownie!!!

Pierwszy skan bede miala 27 grudnia czyli w 13 tygodniu, spodziewalam sie, iz bedzie to wczesniej:( Dodam, iz mieszkam w Anglii.

Chcialabym sie dowiedziec czy macie juz jakies objawy ciazy np. mdlosci, wymioty, przemeczenie? Ja nie mam zadnych i nie wiem co o tym sadzic:confused:
 
Cześć
Mam pytanko okres mi się spóźnia 2 tyg z czego sie ciesze(bo mama nadzieję na dzidzie) byłam dziś na morfologi i lekarz powiedział że mam anemię i że pewnie z tego powodu okresu nie mam. Nie wiem co robić zapisał mi leki w których opisie pisze że nie można ich brać w ciąży.Nie wiem czy w takim wypadku jest sens robić test.Słyszałam że czasami się tak zdarza że na początku ciąży kobieta ma anemię czy to prawda?? Jeśli potrafiłybyście mi pomóc było by super.
Pozdrawiam
 
Cześć
Mam pytanko okres mi się spóźnia 2 tyg z czego sie ciesze(bo mama nadzieję na dzidzie) byłam dziś na morfologi i lekarz powiedział że mam anemię i że pewnie z tego powodu okresu nie mam. Nie wiem co robić zapisał mi leki w których opisie pisze że nie można ich brać w ciąży.Nie wiem czy w takim wypadku jest sens robić test.Słyszałam że czasami się tak zdarza że na początku ciąży kobieta ma anemię czy to prawda?? Jeśli potrafiłybyście mi pomóc było by super.
Pozdrawiam

po pierwsze - zrób test lub bete. jak jestes w ciazy, to smigaj z ta morfologia do gina, bedziesz łykac zelazo i kwas foliowy
 
reklama
Witam ponownie!!!

Pierwszy skan bede miala 27 grudnia czyli w 13 tygodniu, spodziewalam sie, iz bedzie to wczesniej:( Dodam, iz mieszkam w Anglii.

Chcialabym sie dowiedziec czy macie juz jakies objawy ciazy np. mdlosci, wymioty, przemeczenie? Ja nie mam zadnych i nie wiem co o tym sadzic:confused:

Czes Bea,
Pozdrowienia z Finlandii. Tutaj jest taka sama polityka, pierwsze usg ok 13 tygodnia, ale ja nie wytrzymalam i poszlam do prywatnej przychodni. Balam, sie ze cos nie tak, bo mialam skurcze w podbrzuchu przez pierwsze 2 tygodnie - takie jak w czasie okresu. Ale zostalam objasniona :-p, ze to normalne i minie - rzeczywiscie te bole sa mniejsze i rzadsze. Innych objawow narazie nie zauwazylam - tylko biust podrosl o rozmiar ;-). Trzymaj sie!
 
Do góry