reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
witam koleżanki :-D
ja też jestem lipcóweczką :-)
aa widze,ze 1 raz sie pojawiam a juz gratulacje hihihih dziekuje Dorotko ;-);-);-)
dzisiaj rano zrobiłam test no i reszta juz wiadoma; wg mnie termin 23 lipca
mam nadzieje,ze mnie przyjmiecie :-)
cieplutkie pozdrowionka dla przyszlych mamuś
 
Czesc Dziewczyny!!!
Czytam i czytam i fajnie tak poczytac co u Was slychac:-)
Ja dzis umowilam sie do lekarza ale dopiero na 20 listopada bo nie bylo wczesniejszych terminow ale to chyba dobrze bo mam nadzieje na posluchanie serduszka mojej coreczki bo tak sobie wymarzylam, ze to bedzie Zuzia:-)
Termin wedlug ostatniej miesiaczki wypada na 3 lipca ale dzis liczylam wedlug wieku dzidzi czyli od zaplodnienia a wiem kiedy to bylo bo robilam test owulacyjny no to wychodzi na 14 lipca. Z moim synkiem tez bylo podobnie mialam termin na 5 kwietnia a urodzilam 11 kwietnia 2006:-) Wszystko sie wyjasni w lipcu.
Co do bolu w brzuszku to tez mam i czasem mocno ale caly czas sobie powtarzam, ze to Zuzia puszcza korzonki;-) zeby nikt jej z tamtad nie wyciagnal przez nastepne juz 8 miesiecy.
A poza tym w tej ciazy postanowilam cwiczyc! Czy ktoras z Was tez cwiczy? Nie jakos ostro gdzies tam, tak troche w domku. Po pierwszej ciazy wrocilam do domu ze szpitala i wazylam 91,5kg:szok: samo spadlo do 83 i zatrzymalo sie! Pol roku po porodzie zaczelam cwiczyc i stosowac diete ale tez karmilam do 13miesiecy i udalo sie! Wazylam 68kg jak dla mnie to dos malo :tak:. Przez 4mies staralismy sie o Zuzie wiec "dobrze dbalam o siebie" no zeby jajeczko bylo zdrowe! No i tym sposobem przybylo mi 6kg a od kiedy wiem, ze jestem w ciazy przybylo mi 1,5-2kg!!! No i dlatego cwicze z nadzieja, ze tym razem mi tyle nie przybedzie hihihi ale nie to jest najwazniejsze, wazne zeby zdrowym byc!!!
Wiec duuuuuzo zdrowka dziewczyny!!!
A tak na marginesie ile juz przytylyscie???
 
Izabelko, gratulacje!

Oczywiscie wszystkim Mamom Fasolek rowniez je sle i zycze wspanialych 9 miesiecy!

a zeby nie bylo tak bez niczego to Wam wkleje fajna animacje i podam link do mojego ulubionego kalendarza ciazy, z ktorego mozna sie super duzo dowiedziec :)

wa0awz.gif



Ciaza tydzien po tygodniu!
 
Witajcie Przyszłe Lipcówki,

czas szybko leci, dopiero co był zakładany nasz wątek a tu już następne Lipcowe Dzieci w drodze :)
Życzę Wam wytrwałości i dużo zdrowia!

Pamiętam ten najbardziej wzruszający moment, gdy na pierwszym USG zobaczyliśmy bijące serce.
I nie martwcie się, że nie macie mdłości - ja przez całą ciążę nie miałam ani razu (no może czasami było mi po prostu duszno), za to bardzo poprawiła mi się cera i w ogóle był to zastrzyk energii, czego i Wam z całego serca życzę :)
 
Witajcie.
W takim razie i dołącze do lipcóweczek. Pierwsza wizyta u ginkama być w poniedzialek, ale wedgług moich wyliczeń termin na 16 lipca.
U mnie jak narazie objawów brak (oprócz braku @ i II), no może boli mnie kręgosłup i pobolewa brzuszek jak przed @. Mam nadzieje, że ta ciąża będzie łatwiejsza niż ciąża z moim Matisiem.

Gratuluje wszystkim lipcowym mamusiom !!!!

Izabelko witaj na lipcóweczkach - fajnie, że tu się spotykamy.
 
reklama
witam
kurcze jak wasze nastroje?? ja chodze jak bomba zegarowa gotowa wybuchnac :baffled::szok: ide dzisiaj z kolezankami do herbaciarni sie odstresowac :tak: szybko sie denerwuje ;-)
a skąd jestescie w ogole?? ja z Żóław Wiślanych :-)
 
Do góry