reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

no mnie wychodzi chłopak :)
Powiedzcie dziewczyny jak Wy liczycie w którym jesteście tygodniu ciąży??
Od dnia ostatniej miesiączki czy od mniemanego poczęcia?

ciaza trwa 40 tygodni liczac od 1 dnia miesiaczki
a liczy sie to tak dlatego ze bardzo malo kobiet nie wie kiedy nastapilo zaplodninie, natomiast wie kiedy byla ostatnia @. I lekarze tak to uproscili. Mnie np wychodzi ze zaplodnienie nastapilo od 22 dnia cyklu:szok:
 
reklama
To mi wychodzi córeczka, ale fajnie. Znacie kogoś komu sie to sprawdziło?

Lista lipcowych mamuś 2007

Groszka71 01.07
Milkaaa 02.07. / 24.06
Renek 03.07.
Maggie2412 03.07
Kot… 05.07.
Beaa 05.07.
Agulka_85 08.07.
Liwus 15.07.
Izabelka 23.07.


sorki nie jest profesjonalnie :happy2:
O mnie zapomniałaś kochna - z datką 16 lipca.

Nieweim jak Wy, ale ja nie mam żadnych objawów. No oprócz bólu krzyża i podbrzusza, ale dziś mnie już nie boli. Jutro ide do ginka oficjalnie potwierdzić fasolinke.
 
witajcie...
Izabelko-moj termin to wedlug ostatniej @ i sama go sobie wyliczylam :-),ale wedlug moich obserwacji to bedzie pewnie ciut wczesniej.... na razie nie czuje nic poza sennoscia,wilczym apetytem i tym razem nie na slono ( marzy mi sie dziewczynka :-D), no i bola mnie niezmiernie piersi - taki jakis dziwny bol trudny do opisania ( poprzednim razem nie bolaly wcale,byly moze ciut wrazliwe)... no i jestem w bardzo mlodej ciazy jeszcze i bardzo sie boje zeby sie utrzymala ( ja bylam latem w ciazy,ktora niestety obumarla w 6t4d)....
wedlug powyzszej tabelki tez powinnam miec dziewczynke :-)... bardzo bym chciala...
do lekarza ide juz jutro jesli uda mi sie rano umowic....
 
Ewa-Krystyna trzeba byc dobrej mysli, wszystko bedzie dobrze, tylko dbaj o was!
przepraszam Mamusiasynusia :zawstydzona/y: już się poprawiam!
Groszka71 01.07
Milkaaa 02.07. / 24.06

Renek 03.07.
Maggie2412 03.07
Kot… 05.07.
Beaa 05.07.
Agulka_85 08.07.
Liwus 15.07.
Mamusiasynusia 16.07.
Izabelka 23.07.
Ewa-Krystyna 23.07.
 
Chcialam dolaczyc do grona lipcowek! nie znam jeszcze daty rozwiazania, gdyz w czwartek sie dowiedzialam. Ale z obliczen, wychodzi mi lipiec. Pozdrawiam serdecznie:-)
 
Witam lipcowiczki!!!
Ja też byłam jestem dumną posiadaczką dwóch kresek na teście :-). Wg ostatniej @ termin 29 czerwiec, ale wg mnie ( wiem kiedy była owu bo robiłam testy progesteronu ) będzie to około 17 lipca!! duza rozbieżność tych terminów, ale to dlatego że owu miałam dopiero po 25 dc:szok:. 19 listopada ide na pierwsze usg, zobaczymy co pokaże. Proszę mnie przyjąć do grona lipcowiczek:-)
 
Czesc Dziewczyny! Niedzielne pozdrowionka z Helsinek. Marniutko sie dzis czuje, wiec oszczedzam sie jak moge. Bo mi wolno. BO NAM TERAZ WOLNO. Zaskoczona jestem jak gladko i wdziecznie idzie mi odmawianie jezeli ktos stara mi wlepi dodatkowa robote albo usiluje uszczesliwic na przymus. Dbajcie o siebie i o swoje brzuszki.
Izabelka. Dzieki za liste. Pani doktor wyliczyla mi date na 5-tego, ale ja wiem lepiej i zostaje przy 3 lipca. Walcze poki co z wstawieniem suwaczka.
 
no mnie wychodzi chłopak :)
Powiedzcie dziewczyny jak Wy liczycie w którym jesteście tygodniu ciąży??
Od dnia ostatniej miesiączki czy od mniemanego poczęcia?

ciaza trwa 40 tygodni liczac od 1 dnia miesiaczki
a liczy sie to tak dlatego ze bardzo malo kobiet nie wie kiedy nastapilo zaplodninie, natomiast wie kiedy byla ostatnia @. I lekarze tak to uproscili. Mnie np wychodzi ze zaplodnienie nastapilo od 22 dnia cyklu:szok:

Hmm.. jest to ciekawe bo jesli licząc od ostaniej miesiączki to jestem w 6 tygodniu i 2 dniu ciąży, natomiast suwaczek wylicza chyba od dnia zapłodnienia bo wychodzi 4 tydzień i 5 dzien ciąży.
Mnie wychodzi natomiast że zapłodnienie nastąpiło 23 dc - a jest to niemożliwe :-) a wg mnie było to 20/21 dc a jak się nie mylę 21dc miała się rozpocząć owulka...
więc może córcia ..:-)
 
reklama
tak to jest z tymi suwaczkami ;-)
Maggie jak chceesz to dawaj na gg to ci pomoge z suwaczkiem-2287126 :-)
witam nowe lipcoweczki :tak:
dzisiaj bylam w szoku, bo moj maz umyl mi okna-bez proszenia :szok: szok

poprawka listy:
Groszka71 01.07
Milkaaa 02.07. / 24.06
Renek 03.07.

Maggie2412 03.07
Kot… 05.07.
Beaa 05.07.
Agulka_85 08.07.
Liwus 15.07.
Mamusiasynusia 16.07.
Pabla27 17.07.
Izabelka 23.07.
Ewa-Krystyna 23.07.
Oceancity28 ????

ja tez testowalam w czwartek:)
 
Do góry