reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Czesc dziewczyny!!

No i niedziela prawie za nami! Jak sie czujecie lipcoweczki, mam nadzieje, ze czesciej bedziecie odwiedzac ten watek. Ciekawa jestem czy poinformowayscie o odmiennym stanie dalsza rodzine i przyjaciol. U nas tylko rodzice wiedza, reszta dowie sie duzo pozniej.

Jak tam wasze objawy? Ja ogolnie czuje sie dobrze, jednak mam wrazenie, ze w brzuchu mam coraz mniej miejsca:szok:i chyba troszke sie zookraglam:confused:.
Co wiecej za 2 tygodnie zaczynam nowa prace i nie wiem jak sobie to wszystko poukladac. Pracowac bede jako nauczycielka w szkole sredniej tutaj w Anglii. Praca niby lekka ale boje sie o moje nerwy, mam nadzieje, ze nie zaszkodzi to dziecku!

Napiszcie pare slow o sobie, w koncu spedzimy na tym watku pare dobrych miesiecy wiec poznajmy sie lepiej:-).

Pozdrawiam!
 
Ja czuję się całkiem dobrze...z objawów przede wszystkim ból piersi już jakieś 3-4 tygodnie mnie trzyma i widzę,że jakby się troszki zaokrągliły:-) Małżonek zadowolony, choć narazie ma zabronione dotykać:-D oprócz tego zaczynam odczuwać lekkie mdłości ale tylko wieczorem...W pracy staram się nie denerwować, chociaż u mnie to ciężka sprawa, ale tłumaczę sobie, ze do 3 mca i idę na zwolnienie. Dziecko najważniejsze!!!! No i do 19 XI czekam na usg, troszki się tym denerwuję czy wszystko będzie ok...
 
Udalo sie! Mam suwaczek! Aletka, dzieki za wskazowki, Izabelka za ofiarowana pomoc. Ja tez chodze jak dynamit i sie czepiam. A potem czuje sie jak balonik z ktorego uszlo powietrze. I do tego ciagle pobolewa mnie brzuch.

Beaa, powodzenia w nowej szkole.... Praca w szkole NIE jest lekka, wiem cos o tym, ale napewno sobie poradzisz :tak:
Moze akurat w brytyjskim systemie nie jest tak intensywna. Jakby co sluze rada belfra weterana :confused:.
Jutro ide zawiadomic o moim blogoslawionym stanie moja dyrektorki, zanim dotra do niej pierwsze skargi od moich zmaltretowanych psychicznie uczniow (zartuje).
 
:tak:
Hmm.. jest to ciekawe bo jesli licząc od ostaniej miesiączki to jestem w 6 tygodniu i 2 dniu ciąży, natomiast suwaczek wylicza chyba od dnia zapłodnienia bo wychodzi 4 tydzień i 5 dzien ciąży.
Mnie wychodzi natomiast że zapłodnienie nastąpiło 23 dc - a jest to niemożliwe :-) a wg mnie było to 20/21 dc a jak się nie mylę 21dc miała się rozpocząć owulka...
więc może córcia ..:-)
suwaczki roznie licza - zalezy jaka date sie podaje - o jaka date prosi suwaczek i jak zostal zaprogramowany

Ja ide we wtorek na kontrolne usg. Trzymajcie kciuki aby ujawnilo sie serduszko - poprzednio byl pecherzyk z echem zarodka tylko

Z objawow mam potworne mdlosci - zadna z poprzednich ciaz nie przechodzilam w ten sposob, wymiotuje czasem kilka razy dziennie - podejrzewam ze wzmagaja je leki - i we wtorek chyba zapytam czy duphastonu nie moze zastapic luteina dopochwowa - moj zoladek juz nie wyrabia:no:

Poza tym u mnie ok. Jesli we wtorek sie okaze ze z ciaza wszystko w porzadku - przeprowadze rozmowe ze starsza corka bo narazie traktuje mnie "nieciazowo" i sie denerwuje ze nie chce tego czy tamtego
Reszta rodziny i znajomych juz wie - jakos tak nie moglismy sie powstrzymac:cool2:
 
hej!
Jestem lipcową mamą, ale 2007r. ;-) witam lipcówki 2008r.
Będę do Was zaglądać, kibicować i służyć radą jeśli będzie taka potrzeba:tak:. Fajnie, że już jesteście. Tak niedawno dowiedziałam się że jestem w ciąży, a tu już mam 3,5 mieś. szkraba w domku :-D. Życzę powodzenia i trzymam kciuki, aby wszystko było ok. Ja przeleżałam pół ciąży plackiem w łóżku, byłam kilka razy w szpitalu, ale za to urodziłam zdrowego synka.
pozdrawiam ;-)
 
u nas mieli widziec tylko najblizsi,ale sie wygadalam :baffled:
a czego uczycie????? ja tez ucze w szkole podstawowej :happy2: angielskiego; bedziemy sie nawzajem zalic na uczniow
co do tycia, wydaje mi sie,ze tyje z dnia na dzien, a brzuch jak sie najem to jakbym w 4 miesiacu byla, jaa
Milkaa masz 3 dzieci? ile maja? jak zareagowaly na wiesci?
 
Witam serdecznie i jeszcze nie smia lo dopiero jutro wizyta u gina ide szybciej niz planowałam 2 testy z wynikiem na tak. Jezeli bede liczyc od dnia zapłodnienia to wychodzi mi 4 tydzien a jutro dowiem sie czy sie myliła,m
Narazie chciałam sie zapisac do Was a jutro postaram sie podac termin.
 
witaj Heksa, super jest nas coraz wiecej :-D:-D:-D
Groszka71 01.07
Milkaaa 02.07. / 24.06
Renek 03.07.
Maggie2412 03.07
Kot… 05.07.
Beaa 05.07.
Agulka_85 08.07.
Liwus 15.07.
Mamusiasynusia 16.07.
Pabla27 17.07.
Izabelka 23.07.
Ewa-Krystyna 23.07.
Oceancity28 ????
Heksa
zycze milego dnia!!!!!
dzisiaj czeka mnie ciezki dzien, wracam z pracy o 21
 
reklama
Czes dziewczyny! Za oknem pada paskudny snieg z deszczem, ale dzis zaczynam prace dopiero od 11, wiec moge chwile do Was pogadac.
Ja tez nie wytrzymalam i powiedzialam 3 najblizszym kolezankom w pracy i 2 przyjaciolkom w Polsce. Po duzej walce ze sobie wzielam sie na odwage i zadzwonilam do moich rodzicow do Polski. Problem w tym, ze niechetnie patrza na moj niezalegalizowany zwiazek... W pierwszej rozmowie ojca zatkalo - reakcja neutralna, mama sie ucieszyla i rozplakala. Podczas drugiej rozmowy ojciec byl wyraznie nastawiony pozytywnie, natomiast mama zachowywala sie tak jakby ona byla w ciazy i czepiala sie okropnie... Brrrr.
Ale sie nie dam. Poza tym czuje sie w miare dobrze. Poprosze o rade w nastepujacych sprawach:
Czy pijecie kawe?
Ja ograniczylam bardzo, ciezko mi sie obejsc zupelnie... ale gdyby to mialo Babelkowi zaszkodzic?
Co czytac? Chcialabym kupic kilka madrych ksiazek na temat ciazy, przygotowania do porodu etc.
Jak jest z cwiczeniami? 3 miesiace temu wykupilam potwornie drogi roczny karnet na silownie... Jest fajnie wyposazona i jest duzo roznych zajec (np.stretching) ale nie wiem, ktorych cwiczen sie nie powinno wykonywac, a ktore sa jak najbardziej wskazane.
Zaznaczam, ze przesadnie wysportowana nie jestem...
Zycze milego dnia.
 
Do góry