reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

hejka
dziś kawa nie pomaga bo takie ciśnienie, że najlepiej położyć się spać i śnić:-)

Bea ale czad dyrekcja
normalnie nie wiem czemu ale mam ciarki na plecach jak myślę o adopcji w przypadku par homo
a koleżanki zazdrosne to taka przypadłość ludzka na awanse i nie ma sie co przejmować;-)

Madziu w żłobku mnie nie było:-) cieszę się, że Maciuś nas pamięta

surv ja sama zwolenniczką orchidei (też taka króluje u nas) a u Tyma soczysty melon i jakaśtam limonka czy cytryna:-D:-D:-D
uwielbiam te nazwy kolorów:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Dorka zazdraszczam wypadu nad morze (mogłabym tam przenieść się na dłużej)

Haszi jak tam skurczyki? NOrmalnie kiedy to zleciało, że już końcóweczka ciąży?

Kasiu to urlopuj się kochana. Udanych wypraw życzymy

ok idę poczytać bo mam jaieś 1,5h wolnego od syna:nerd:
 
reklama
Mi też dzisiaj kawa nie pomaga:no: Tragedia normalnie ze mna dzisiaj :baffled: i jeszcze zostaję dłużej w pracy ,bo wczorajsze wyjście muszę odrobić,bleee ,a później do teściów - też wizja mało optymistyczna.
Czemu nikt na teściów nie narzeka tylko ja muszę:confused: Nie żebym zachęcała,ale może coś ze mną nie tak:baffled:
Nie no ja musze dzisiaj głowę umyć,paznokcie pomalowac,poza tym globus itd,może K jednak sam pojedzie z Maćkiem,bo po co im ja.
 
Kasia- no to super, jestesmy umowione, mam do Ciebie z 50 km wiec powinnam sobie poradzic. Jeszcze sie skontaktuje z toba co i jak.
Do Baltowa chyba pojedziemy jutro, pogoda ma byc w miare ok, wyjedziemy po 8, aby ta byc na 10.
 
Madzia- moi tesciowie daleko wiec co bede o nich pisala, jednak gdyby mieszkali blisko to zapewne mialabym powody, aby na nich narzekac. Co twoi znowu przeskrobali, czy chodzi o caloksztalt?


Renia- wiem, dyrekcja super, zreszta grono pedagogiczne tez. Ostatnio jedna z ''kolezanek'' wybierala sie na slub lesbijski.
 
Beaa co do teściów to o całokształt chodzi.Z resztą po co ja ma niby tam jechac sztucznie sie uśmiechać, jakoś specjalnie sie nie stęskniłam.K pewnie się walnie na kanapie,teściowa z Mackiem po ogordzie pochodzi,a z teściem w dyskusje sie nie wdaję:baffled:
Jeśli chodzi o pary homo to chyba zdążyłaś się już przyzwyczaić co? tam to już normalka:sorry2:
 
Ojoj, ale naklikałyście :szok::-D Nie nadążam za wami.

Co do zlotu..................

Jeśli chodzi o fascynacjię ciocią Renią to ja się Maciusiowi i Cinkowi nie dziwię. Natasia też tylko od cioci Reni bułeczki wcinała:tak:
Natomiast dla Tymka straciło moje dziecię głowę:-D Nie dość że na zlocie robiła cacy Tymusiowi to teraz oglądając zdjęcia pokazuje cały czas naszego czarującego chłopczyka i mówi Mymuś cacy.

Post i F. to małżeństwo idealne z idealnymi (jakże by inaczej) dziećmi. ....istnieją NAPRAWDĘ:-D
Ika jest boska! Prawdziwy kotecek. Taka słodka, rozważna i romantyczna;-):-)
...a Cinek........ cudaczek. Oczka przecudne, grzeczny jak anioł, sama rozkosz.
Mówię wam. Oni mają w sobie taki spokój że gdyby mieli 6-stkę dzieci to normalnie looozik. Zero nerwa. Zazdroszczę.

Maciu rozwalił mnie swoim zasobem słów. Komunikatywny jest chłopak nieziemsko a przy tym jaki żywy:-) Świetny mały facecik. Znajomość sprzętów budowlanych chyba ma w genach :tak:
No i "ja się boję stracha" oraz "dzie są cęści" zostały hasłami zlotu:-D

Flo gabarytowo zbliżona do Natasi ..nieduża wzrostem ale wielka duchem. Wcale nie jest potworką:sorry2: Słodka jest taka filigranowa dziewuszka...a że ma swoje zdanie....to dobrze chyba:-)

Maksiu błękitnooki, troszkę nieśmiały..ale jaki uroczy:-) Ślicznotek taki.
Oj mamo, laski będą piszczeć...

Beaa olej baby zawistne. szkoda nerwów:tak:Two dyrektor to dość ciekawy egzemplarz..przynajmiej jak na polskie warunki.

Zainab rzeczywiście jest przepiękna. I te loki......... no cudne. Nataśka wściekle zazdrości.
Z językiem pewnie sama sobie poradzi za jakis czas. Jeszcze rok ma. Spoko.
Jak byłam ostatnio z Natasią w szpitalu leżał obok nas chłopczyk 4-letni z Moskwy.
Mama Polka -tata Rosjanin.
Młody tak świetnie zasuwał w obu językach że mi szczęka opadła. Wymiennie operował sobie językami w zależności do kogo się zwracał:tak::-)
dzieci są bardzo chłonne

Post przyjemnych kąpieli.
Co do relacji z basenowania to nie dodam nic ponad to co napisała Surv:-D:-D:-D

Kamu, Surv czyżby klimaty wiejskie tak wam posłuzyły?:-D:-D

Dorka trzymam kciuki za pogodę. Nocki jakoś przetrzymasz. Ja dzisiaj wróciłam z masakrycznej nocy...uff. Na dodatek byłam sama więc ugoniłam się jak niewiem.
Dentysty nie zazdroszczę ale łączę się w bólu. Ja mam wizytę na 26-go. Już mam ciarki na d...pie ze starchu.

Kasiu udanego zwiedzania i pieknej pogody na weekend... będą nowe fotki:-)
Austin Powers mówisz?:-D:szok:

Kamu olej przdstawiciela. Zagraj też picuś gancuś laseczkę-pewniaczkę:-D A co?

Tosika Ty to jesteś aparatka!:-) Zawsze masz tyle energii czy nosisz zapasowe baterie w torebce i ładujesz się na bieżąco?



Ja dzisiaj na baardzo zwolnionych obrotach.Duracellki mi padły. Madziu piateczka.
Nie odespałam tej koszmarnej nocki.
Natasia padła więc ja też zmykam do wyrka. Trzeba korzystać z okazji:tak:
Tymczasem miłego dnia, pa,pa.
 
Mamabartka- skoro piszesz, ze ciocia Renia zrobila taka furrore i Natasia tylko od niej bulki jadla to chyba bede musila sprowadzic owa ciocie do karmienia mojej Zainab. Nic a nic mi nie chce jesc, a pobyt w Polsce kosztowal ja -1 kg.
W imieniu Zainab dziekuje za komplementy, loki ma, musze przyznac, nawet kilka razy juz jej je prostowalam bo nie moglam ich ogarnac.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wy to raczej trzymajcie kciuki aby się @ pojawiła, bo mnie jakoś nie tęskno za drugim dzidziusiem:-)
Madzia, ja bym tam olała i nie jechała, powiedz że się źle czujesz i tyle. Niech sami jadą.
Bea ale wyluzowane grono pedagogiczne, u nas te inne orientacje seksualne jedna nie są tak powszechne.
Dorka bezbolesnego wyrywania,ja miałam i powiem że mnie nic nie bolało.
Przedstawiciel już był, roboty miałam full bo już sporo jesieni przywiózł.
 
Mamabin, ale opis walnęłaś - znów zzielenialam z zazdrości:dry: No ale przynajmniej Beą sie spotkam, cha, cha:tak::-p:-)
Renia urastasz na miano Super Cioci! Gratuluję:tak:
Wiecie co, udzieliło mi się Wasze skapcanienie - spać mi się chce w przeciwieństwie do naładowanych na maksa dzieciaków. Przestało padać, to chyba wytargam towarzystwo na spacer
 
reklama
Melduję się wyrąbana z trampek po 5 godzinach zakupów:-p Ale konstruktywniej popiszę już jutro, bo dziś mi się beret zagotował od upału i konieczności podejmowania trudnych decyzji (jednak nie magnolia a jakiś tam świt:-D)
 
Do góry