reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Kto pije kawę ze mną?? :-)

Fajnie tak później do pracy przychodzić, chyba się juz przyzywczaiłam i ciekawe jak potem będe godzinę szybciej wstawać:-p

Reniu kurcze aż musze sprawdzic czy u nas ta zumba gdzieś jest, bo kolejny raz słyszę, że fajosko jest :-)
Ja dzis się wybieram na ten vacuum bike zobaczymy jak to działa.
Jak u Wasn nocka? młody się jeszcze wieczorem obudził czy już na noc spał? A może on za dużo w ciagu dnia śpi,ze potem w nocy są cyrki?

Kicrym no trzymaj się!!! Ja znów mam 2 kg +,ale w ogóle się nie ograniczam i najgorsze,że najwięcej jem wieczorami:zawstydzona/y:Do tego siedzenie non stop na tyłku w pracy robi swoje.

Moja mała obadana i osłuchowo czysta,ale katar ma dość mocny więc siedzi do końca tygodnia w chacie. Musiałam wczoraj się wziąść za jakiś obiad dwudaniowy na dwa dni conajmniej, żeby miała co jeść, to normalnie przekichane. Najpierw po pracy zakupy, potem stanie przy garach do wieczora, nogi mo do dupy weszły, kurde to nie dla mnie. Juz lepiej jak dzieci wykarmione w placówkach ;-)

a i u nas leje, śnieg spływa,ale ja się cieszę, bo może jak zaoszczędzą na akcji zima, to nam premie oddadzą ;-)
 
reklama
ja z kawą się dosiadam! Dziś ostatni dzień zasuwu, a że klienci już wiedzą, że idę na zwolnienie to może trochę mniej roboty do przyszłego tygodnia będzie...muszę się na zapas nabawić kuciem i skrobaniem ścian, bo potem przymusowy odwyk:dry:

U nas też odwilż, co mnie cieszy, bo zimą w górach się już nasyciłam, a teraz odliczam dni do pierwszego rytualnego wbicia wideł w ogrodzie:-D

Madzia, zdrówka dla Majki! moje też smarkate, ale to norma w tym okresie roku, więc nie zwracam specjalnie uwagi;-) Na razie cieszę się głównie tym, że od paru dni zasypiają już o 23, więc mam całe pół godziny dla siebie, zanim sama zasnę w pół słowa:-)
 
hełoł

Ja już po kawie - właśnie dopiłam w pośpiechu

Madziu u nas snu za wiele nie ma
wczoraj spał o dziwo częściej ale muszę powiedzieć, że nocka lepsza
bez płaczu 5 pobudek na cyca ale do 8.00 spanko
więc nie wiem o co kaman (może zyrtek tak podziałał bo wczoraj dostał 5 kropli?)
jutro pogadam o wszystkim z pediatrą
a zumba serio super
tyle, że w nocy czułam jak mięśnie poruszone się odzywają

Surv no ty to kobieta pracująca, żadnej pracy sie nie boisz
nawet w młotkowego się bawisz i widzę, że wciągło;-)
wiosna na pogórzu - też pięknie!!!

Kasiu no pan zdecydowanie nie homogenizowany
to chyba szef Śląskiej Szkoły Tańca - full profeska
no rusza się świetnie ale to zawodowy tancerz więc my baby gorzej biodrami ruszamy niż on - ale to do czasu, bo się nauczymy i też będziemy wymiatały;-)))))
szkoda, że zajęcia raz w tygodniu bo ochoty nabrałam na więcej
więc może jeszcze salsa? też mają w szkole?

dobra zmykam śniadać i leki rozdać
odwilż okropna
miłego
 
Renia kobito 5 pobudek i Ty to nazywasz lepiej :szok::szok::szok:
Zachodze w głowę jak Ty funkcjonujesz? masz w ogóle cierpliwość do czegokolwiek?

Survivor no 23 to mnie tez rozwala:szok: ja wczoraj do 22 nie mogłam wysiedzieć a czekałam na pranie.

o maj god, to ja mam jednak fajnie
 
WItam,
Wadam na szybko :)
Melduję że III dzień Dukana w toku:-p:-Dkupiłam sobie dziś rybkę i po południu sobie uduszę w majeranku, bez masełka niestety:-p Właśnie się zapchałam serkiem wiejskim z szynką i lecę do roboty:-)

Kuba dziś idzie pierwszy raz sam do kolegi:) Oczywiście z mamą kolegi się znamy, ale jednak jak na mojego mamisynusia to będę z niego dumna:tak:

U nas dziś też średnia nocka, w sumie nie liczyłam ile razy wstawałam, nie mówiąc o M:baffled:stawiam na zęby bo wydają mi się trójki opuchnięte:dry:

muszę lecieć, bo się spóźnie:-p

miłego dnia!
 
Hej

Nocka u nas też średnia ale bywało gożej więc nie marudze.Ewa bez gorączki o 15 mamy kontrole u pediatry ale myślę że uda się bez antybiotyku pokonać to zapalenie:tak:Ja czuję się nienajlepiej łeb pęka to przez cholerną @ .

Reniu super że się wyrwałaś z domu u mnie też jest zumba ale jakoś nie mam odwagi iść;-)Ja jestem sztywniak i nie wiem czy poradziłabym sobie z tym tańcem;-)Dziś uderzam na rowerki .Będę miała specjalny pas który liczy ile kcal spale przy treningu:tak:

Haszi u mnie to samo z bałaganem jeszcze zabawki na podłodze przeżyję ,ale skąd tyle kurzu się bierze,codziennie myję podłogę a dziadostwo ciągle jest:wściekła/y:

Kic wytrwałości ja chyba na białkowej nie dałabym rady:tak:

Dobra lecę trzeba wykorzystać czas kiedy panienka śpi :tak:
 
Spokojny sen przez całą noc, to jest to. Renia, kiedyś się skończy i będzie już dobrze. Nie no jak gościu zawodowy tancerz, to pięknie biodrami wywija. Ale ja jednak wolę bardziej męskich mężczyzn ;-)
Surv, ja też już chcę wiosnę!!! Zdecydowanie!
Andula, pewnie, że poradziłabyś sobie. Co to znaczy sztywniak? Najwyżej ruchy miałabyś mnie płynne i już. Jak ktoś nie ma wyczucia rytmu, to już trochę gorzej
Kic nie no naprawdę się zapchałaś. Tyyyle jedzenia!:-D
 
Renia, może faktycznie zyrtec trochę pomógł bo leki na alergie działają lekko nasennie , współczuję nocek.
Kic to dieta ostro, oby tylko się udało utrzymać no :-) Ja nie znoszę i nie nadaję się do diet.
Surv o 23??:szok: o matko , ty chyba nie przytomna chodzisz. Ja się złoszczę jak Maks o 21.30 nie śpi .
U nas dziś zebranie podsumowujące w przedszkolu było, za tydzień bal karnawałowy muszę Maksowi jakiś strój wymyślić.
 
hejka

młody szaleje bo dziś spał na kangura ponad 2h
no szok normalnie - i jaka będzie nocka ?

Kamu pewnie zyrtek zadziałał, ale mogę podawać bo nasza dr pozwoliła
a jak Ty się czujesz? wszystko dobrze?

Andula fajnie, że chodzisz na siłowienkę - rowerek tez jest super

Madziu serio mam wrazenie, że organizm do takiego trybu sie przyzwyczaił
jak śpi tzn nie wybudza sie z płaczem to jestem zadowolona;-)
a tak jak pisze Kasia kiedys i to się skończy i wreszcie prześpię ciągiem tak z 6h (póki co marzenie);-)

od wczoraj Iguś gada jak najęty "baba"
chyba tęski za babcią
akurat wyjechała w poniedziałek a on od wtorku buzi nie zamyka i ją woła

dobra ktos tu sie podkradł do mojego krzesła
idę robić mleczko i do spania

Kic wspieram
duzo pij
 
reklama
Surv a może Ty znasz jakiegoś dobrego grafika komuterowego, że zrobić stronkę sklepu? moja koleżanka szuka

sorki za wiatr, ale big migrena dzisiaj :dry:
 
Do góry