reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Izabelka, fajnie, że Oski też od września idzie do 1 klasy, to będę miała z kim przeżywać:-D
Z grafikiem nie pomogę. Mój m może tylko fotki produktów zrobić:-D
Kamu, Ty się po prostu Maksa zapytaj - zaraz Ci powie jakie ma wizje stroju. Byle nie takie nie do zrealizowania
Renia, żebyś wiedziała - organizm do wielu rzeczy potrafi się przyzwyczaić.
U nas chlapy i deszczu ciąg dalszy...
Dzieciaki kończą kolację. Zaraz mycie ząbków i lulu. A ja święty spokój ;-)
 
reklama
Moje dzieciaki właśnie padły, ja już oczy na zapałki:dry:a miałam od dziś zaczęć ćwiczyć i raczej d***, nie mam siły:confused:
Właśnie zrobiłam rybę duszoną w warzywach, więc na jutro obiad będzie:tak:

Andula ja tam akurat to wszystko co Dukan proponuje lubię, tylko to monotonne trochę:-pjutro mama mi przyniesie książkę z przepisami to może coś nowego "wyczaruję":-pu mnie największym problemem jest systematyczność w jedzeniu, musze to uregulować bo wiem, że w przeciwnym wypadku żadna dieta mi nie pomorze :cool2:
Renia też marzę o przespanej nocce:dry:co prawda dwie się takie zdarzyły (czyt. spanie ciągiem do 5;-)) ale już mam czasami dość tych ciągłych pobudek:cool2:ale to minie:happy2:Aha miałam pisać, że ponoć w H&M są kurtki za 40zł i koszule za 10zł ale ja tam nie wchodzę, bo zbieram kasę na wózek:-p:-D
Iza ale koleżanka chce tak na odległość? Jak chcesz to podam ci na priv namiary tej babki, która nam stronkę robiła, no ale ona jest z Katowic:happy2:sama nie wiem w czym się specjalizuje, ale maila może z zapytaniem posłać:happy2:

Idę spać, pierdzielę te ćwiczenia:-p

spokojnej nocki!
 
Hej! Ja ma moment,jakos przez caky dzien nie mogłam się zminimalizować do napisania posta :/ Misia lepiej choć martwią mnie jej oczy :-( ma całe czerwone i ropa wychodzi. Mały zaczął kaszleć więc jutro do lekarza idziemy.
Renia ja jak mały przespal nocke to byłam bardziej zmęczona niż jak się budził :D
Iza współczuję migreny :-(
Kic trzymam kciuki za dietę :).Sama bym się wybrała do H&M ,ale jeszcze trochę muszę poczekać aż będzie dodatkowa kasa .
Survi trzymam kciuki za operację,odpoczynek Ci się przyda.
Miałam wcześniej zapytać jak strój wyszedł dla Flo?
Kamu i jaki strój sobie życzy Maksiu?
Madzia G jak ja idę na rano to też wstaje do małego ale ja i tak nie spie i wszystko słyszę :/
Tyle pamiętam, jutro sama z dwójka będę więc czasu mniej. Jak dam radę to coś skrobne. G jutro idzie do pracy.
Życzę dobrej nocy.
 
cześć ;-)
Dorka, dzięki ;-) oby to nie był zapalenie spojówek :dry:
Kic a proszę ten numer :tak: dzięki :-D

głowa mnie jeszcze pobolewa, ale już o niebo lepiej, wiatry wieją, zmiana pogody, to od tego;
wiecie co wymyśliłam? zrobimy książkę kucharską mojej klasy; mam tam dziewczynkę, która chce być szefem kuchni, inni też się zapalili; każdy ma przynieść swój ulubiony przepis i będzie akurat na małą książeczkę :-D a potem coś razem ugotujemy, myślę, źe to fajny sposób na integrację moich żabek :-)
 
Dorka mi to na zapalenie spojówek wygląda :dry:
powodzenia u lek.
Kicrym ja kiedys jak byłam na dukanie to fajną stronkę z przepisami znalazłam, pamiętam,że nawet nutella tam była i sernik całkiem dobry :-p niestety nie pamiętam jaka to strona ale patrz co znalazłam Pizza dukanowa na start! | Dukan:-) , okazuje się,że dużo ciekawych potraw można zrobic na dukanie, zawsze to jakieś urozmaicenie. Jaki teraz wózek planujesz?


Moje gadziny wstały dzić o 5.30:baffled: kurka,a budzik mam nastawiony na 6.30. Mała za to całą noc przespała i u niej tak zwykle bywa,że jak się w nocy nie budzi to rano szybko wstaje. Humorek jednak nie dopisywał i non stop wyła jak się zbierałam. Dobrze,że ja do pracy ;-)

Wczoraj jednak na ten rowerek nie poszłam, bo normalnie byłam padnięta. Po pracy z Maćkiem pojechałam do SMyka ,a po 0,5 godz. wybierania okazało się,ze nie mam portfela a na dodatek jesteśmy spóźnieni na rehabilitację, bo całkiem o niej zapomniałam. Do tego kolokwium w sobotę i trzeba się było pouczyć.
Właśnie mam cichy plan,a by w pracy coś poczytać ;-)
 
Witam:)
Właśnie jem miseczkę płatków owsianych, w sumie nie wiem czy wolno, ale jak wolno otręby owsiane, to chyba płatki też, co?:-pno i zawsze to lepiej niż buła w pełnotłustym, żółtym serem:-p

Na razie od poniedziałku mam jakiś kg mniej, niby powinna waga szybciej spadać, ale ja np jajko muszę posolić, a w Dukanie sól jest ograniczona do minimum, więc tego nie przestrzegam:-p

Madzia dzięki za stronkę:tak:a teraz kupuję Baby Jogger City Mini GT:-Dsprzedałam wczoraj mojego kochanego nippera, ale miałam go rok, więć trochę już długo:-p
Dorka też mi to wygląda na zapalenie spojówek, zdrówka!
Iza popołudniu zapytam M o te namiary i prześlę:tak:pomysł z książką super!!!oj chciałabym żeby mój Kuba trafił na taką kreatywną n-lkę!!:tak:

Spadam bo chcę jeszcze przed pracą do Symka skoczyć, mam kilka zł na karcie podarunkowej:-p
 
Kic a masz tego sms-a na rabat w smyku? ja mam, moge ci przesłać, ważny do dziś.
właśnie wczoraj chciałam kupić Maćkowi taki polarek jaki widziałam u Kuby na zdjęciach :-) dzisiaj po niego pojadę:tak:
 
Hejka:-)

Ja od wczoraj walczę z potworną migreną:baffled: O dziwo na fitnesie przeszło lub zmęczenie ja trochę przyćmiło.Przez 30 min pedałowana spaliłam 351 kcal następne 30 min robiłyśmy brzuszki.Jechałam ciągle na drugiej pozycji (było nas 8) a spaliłam prawie najmniej kcal ale instruktorka powiedziała że to induwidualny przelicznik .Liczy się waga ,wiek itd:tak:

U Ewci berodual super na oskrzela zadziałał :tak:Pediatra mówi że poprawa super, inhalację zmniejszamy z 3 na 2 .Cieszę się że obyło się bez antybiotyku:tak:Pediatre jedynie niepokoi wysypka paskudna i podejrzewa skazę:baffled: mamy już receptę na Pepti:tak:

Wy szalejecie w Smyku a ja ponownie w C&A :tak: Przez 3 dni zamówiłam jakoś 15 paczek i R już rzeczywiście niezadowolony.W lutym idzie na cały miesiąc na urlop .Wczoraj powiedział że chyba za granicą się na ten czas zatrudni ,aby na moje zakupy zarobić;-)Wiem że jest do tego zdolny,rano już 2 cv wysłał:baffled: Jak chce niech jedzie:tak:

Izabelka oj z tą migreną wiem co czujesz:baffled:

Kic wózki o których piszesz nawet nie wiem jak wyglądają:tak:Ja też lubie jedzonko ,które jest dozwolone na białkowej.Brakowało by mi owoców i ukochanego pieczywka:tak:Zresztą tak napawdę jakoś chudnąć nie muszę ;-)Waże 61 kg przy wzroście 171 ale figura napawde do bani,uda trzęsą sie jak u starej baby.Liczę że aerobic coś naprawi :tak:Jutro idę znowu.

Madziu kolokwium zaliczysz napewno :tak:

Kasiu właśnie o to chodzi że nie wiem czy dam radę.Jak byłam na zajęciach z choreografią to nogi się gubiły strasznie i chyba się nie nadaje na ćwiczenia z układem..

Reniu to prawda z tym snem ostatnio Ewcia dawała popalić i jak którejś nocy przespała ciągiem 5h ja czułam się jak młody Bóg i o 2 byłam już wyspana.
Dorka my ostatnio spojówki przerabialiśmy i również wydaję mi się że Misia złapała dziadostwo:baffled:

Pózniej zajrzę :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na belgijskim jest przecena patrzę co jest i kupuje w sklepie polskim.Tylko trzeba numerki z linka przepisać i na stronie polskiej do linka wrzucić:tak:
 
Do góry