reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Najlepszego dla Seby!
Mój tato tak zawsze ma, nie skarży się i do lekarza nie pójdzie:sorry2:
To sobie Madzia dodatkowy kurs sprezentowałaś ;-)
Zdrówka dla dzieciaków!
Ja dzisiaj na fitnesy idę a potem na spotkanie z koleżankami - co spalę to uzupełnię ;-)
 
reklama
Hej
Sto lat dla Seby.

Wieki mnie nie było, czytałam, ale weny było brak :baffled: Sporo robiłam dla przedszkola, bo każdemu dziecku zdjęcie i obrobić.Więc było co działać. No i ferie się skończyły.Wróciłyśmy do szkoły i przedszkola. I tu miałam przygodę z autem.Niestety stało 2 tygodnie i zamarzły mi hamulce (zaciągnięty ręczny, nie wiedziałam że zimą nie zaciągać :-p) Ale wczoraj udało się je odmrozić pomogła i pogoda i lanie wrzątkiem po kołach :tak: Ale miny mężczyzn patrzących na mnie jak działam przy aucie bezcenne :-D
U nas też odwilż, i super bo słonko świeci.Ale rano strasznie ślisko było.

Widzę że cały czas działacie na wyprzedażach.Ja szperam za albą, butami do komunii, zaproszeniami, sukienką dla siebie :tak:Już luty i zostały tylko 3 miesiące :szok:
Zdrowia dla wszystkich małych i dużych chorujących.Oby przyszła już wiosna, a choroby poszły precz :-)

Miłego dnia.
 
Post czemu to działa -nie mam pojęcia;-).Wydaję mi się że niemieccy informatycy czegoś niedopatrzyli kto by przypuszczał że polskie mamuśki takie obrotne;-)Ja kupiłam około 30-35 rzeczy za 7.9 w tym hitem jest Miśkowy softshell i kurtka zimowa:tak:Dużo bluzeczek,pajacyków ,kilk par spodni.Komplety dla Ewci tunika plus legginsy za 14.90 lub 19.90 a wszystkie kosztowały w okolicach 80 zł.Trzeba poświęcić temu sporo czasu ale jak dla mnie warto:tak:Dla R softshellne po 34 zł kupiłam.Jeansy po 30 zł a zawsze kupował spodnie za ponad 100 ,cieżko mu było coś znalżć gdyż to wielkie chłopisko:tak:Dla siebie najmniej upolowałam ale mnie cieszą ciuszki dla dzieci najbardziej ;-)

Reniu Ewka i Ignacy mogą sobie piątkę przybić.My od wczoraj na Pepti.Ewa elegancko wypiła butle nawet nie zakumało że to niedobre a mnie cena mile zaskoczyła 7 zł za puszkę:szok:

Kasiu ja dziś również na fitnes uderzam:tak:

Dorka 100 lat dla Seby !Zdrówka dla Was,oklepuj Frania często ,berodual bardzo dobry nam pomógł i obyło się bez antybiotyku.Ewcia troche niedobra przy inhalacjach ale jak Miś jej robił to się cieszyła;-)

Kic zdrówka dla Kubusia.

Madzia jak to się mówi kto nie ma w głowie...;-)


Ja nadal cierpie z powodu migreny wziełam lek którego raczej nie powinnam przy karminiu ale nie dawałam rady:-(Idę do mojej nadal bezzębnej jękałki :tak:
 
Czesc dziewczyny! Ja zanim ogarnelam towarzystwo inhalacje i lekarastwa to teraz przed chwila sniadanie skonczylam:baffled:
Dziekuje za zyczenia dla Seby:tak:
Andula my za Pepti placilismy 23zl,a to dlatego ze maly nie ma stwierdzonej alergii:baffled:nie wiem od czego to zalezy,jakbysmy oszli z nim do alergologa,pochodzili pare razy i alergolog by stwierdzil alergie to bysmy mieli za 7zl:tak:ale zamiast latac po recepty na Pepti kupujemy Bebiko HR i jak na razie jest dobrze bez zadnych problemow:tak: Fajne okazje wychaczylas:tak:Tez bym tak chciala:tak:
Sylcia nam tez jednego roku nam zamarzl reczny:baffled:ale to G juz sie tym zajmowal:tak:Teraz nawet latem nie zaciagamy bez potrzeby recznego:tak:My idziemy na komunie do G siostrzenca tez by sie przydalo cos kupic(mi oczywiscie)Seba i G maja co ubrac,Misia ma ladna sukienke,malemu cos wymysle a ja nie mam nic:-(
Kasia widze Ty to juz zawodowiec z fitnessem:tak:Ja sie oposcilam przez te zmiany nie chce mi sie:baffled:
Renia trzymam kciuki zeby Pepti pomogl i wkoncu troche uspokoja sie nocki:tak:
Madzia no to szybciej troche zleci praca jak sie cos dzieje:-D;-)
Jak mi sie nic nie chce,@ mnie juz wkurza a dzis do pracy na noc:no: Frankowi musialam o 5 zrobic inhalacje bo nie mogl przestac kaszlec:-(Na 14 ide z nim do kontroli,jeszcze 2 inhalacje mam nadzieje ze pomogly:tak:
Milego dnia
 
Sylcia ja to się boję tych przygotowań komunijnych.Latania kilka razy w tygodniu do kościoła itd.2 lata temu byliśmy u koleżanki córki na komunii ,Młoda trochę rozpieszczona nie mogła w Pl znalezć sukienki więc sprowadzali jej z Włoch za ponad 3 tyś:szok:Moja ślubna tyle nie kosztowała;-)

Dorka Ewcia też nie ma stwierdzonej alergii a pediatra wypisuje pepti bez problemów:tak:Powodzenia u lekarza ,daj znać czy z oskrzelami lepiej

Dziewczyny Wasze dzieci też śpią z kołderką na twarzy?Ewka ciągle sobie buzkę przykrywa a ja się denerwuje aby się nie przydusiła ...
 
Dorka powodzenia u lek. Moja sie strasznie wkurza przy inhalacjach.
ale własnie byli u lek. i mała zdrowa ma zaświadczenie,że od pon do żłobka :-)
Przy okazji podjechali do mnie popracować ;-) żadnego z 4 dyr. nie ma wiec jest luzik ;-)


Andula moja tez się tak przykrywała. Teraz zamiast kołderki na twarzy to ma pieluchę tetrową i bez niej juz nie zaśnie:sorry2:
A córka tych znajomych to chyba nie "trochę" rozpieszczona:szok:
To chyba dlatego coraz częsciej dzieci mają jednakowe alby. Mi sie u chłopców te krótkie podobają,ale dla dziewczynek wolę jednak normalne suknie komunijne. Pamiętam jaka to była radocha :-) Tylko fakt,że niektórzy rodzice przesadzają.

Dobra, to sie troche pouczę skoro nikt d..y nie truje ;-)
 
Andula ogólnie z Komunią nie ma tragedii, przynajmniej u mnie. Na szczęście nie ma sukni, tylko alba, więc koszt mniejszy i bez wydziwiana.Ja zamiast takiej prostej ze sznurkiem w pasie chcę bardziej sukienkowatą.Wieczorem wstawię linka co wybrałam. Co do latania do kościoła to mamy spotkanie ksiądz, dzieci rodzice raz w miesiącu, jest to msza z kazaniem dla dzieci.Zostaje nauka katechizmu, ale to też ok, dzieciaki uczą się po kolei i tak zaliczają na lekcji religii,Bez żadnych egzaminów itp.Oli na dzień dzisiejszy została do zaliczenia 1 modlitwa.
Bardziej mnie denerwują buty na obcasie dla 8,9 letnich dziewczynek i ich ceny, lepsze jakościowo ponad 100zł (a gdzie będą chodzić potem w tych butach) gorsze ok 50zł :szok: Do tego dla dziewczynki musowo coś na zmianę, czyli sukienka. Do tego wianuszek, ok40zł. itp pierdułki :baffled:
No i coś dla mamy a że mama nie wymiarowa to i problemy ma :-D Siem rozpisałam :cool2:


Dorka a no jak się ma męża i to kierowcę na miejscu to nie ma problemu :-D Ja niestety do wszystkiego muszę dojść sama z małą pomocą mojego taty (ale tylko telef.) działać muszę sama :tak:
 
Andula...no dzieki, jak coś to dajcie cynka :)
wczoraj sobie upatrzyłam parę rzeczy ale nie zdążyłam kupić bo musialam jechac do p-la na dzien babci i wieczorkiem już nie było.
Mam drugi dzień urlop a normalnie nie mam kiedy taczek załadować :)
Wczoraj poznałam Księciunia Magdzika i słodziak straszny, faktycznie taki delikatny nawet jak płacze to delikatni, troszkę go jedna brzuszek pobolewa, ale cudny jest :)
a Magdzik mogłaby juź po wybiegu chodzić.
dzsiaj mam drugi dzien babci w p-lu, mufinki razy 3 piekłamwczoraj w nocy :), dzisiaj rano dzieci polały czekoladą i mam nadzieję ze będą pyszne :)
mój m korzystając z mojego urlopu pozamawiał mnóstwo paczek :), ale najważniejsza najwięszka, mamy wkońcu tv który będzie odbierał :), pewnie głównie z netu będziemy oglądać ale już jest na czym :)
ok, muszę ogarnąc chałupke bo dopier co zjadłam sniadanie (wcześniej czasu nie było), nie piszę co już dzisiaj zrobiłam bo sama jestem w szoku, normalnie za cały tydzień, tak mi sią jakoś dzisiaj zgrywa że gładko załatwiłamodstawienie dzieci, zakupy 1 zakupy 2, obskoczyłam giełdę po rzeczy na bal do p-la balony itp, załatwiłam z księdzem zajęcia z religi, odebrałam kilka kurierów, sprzątnęłam toaletę Adzi miesięczną co sie odsłoniła jak śnieg zniknął, no i teraz się kawuję, sprzątnę i do p-la na wystepy Cinka, a na koniec spotkanie z radą rodziców jescze mam, także wieczorem zamelduję się jak całkowita dętka :)
to paaa
Dorka, teraz chyba nie powiałam co??? :)
 
WItam:)
Ech nienawidzę mieć na popołudnie, bo potem na nic nie mam czasu (czyt. na neta:-p)
Dziś II dzień białka z warzywami więc mam luksusy:-Dale powiem szczerze, że nie wiedziałam, że można takie fajne rzeczy na tej diecie gotować, jest nawet fajne forum i tam przepisów mnóstwo:tak:dziś robiłam bułeczki, mi po kilku dniach bez pieczywa smakują, ale M kręci nosem:-Djuż myślę co będę jadła za tydzień jak pojedziemy na narty mam nadzieję, że dam radę:-p

Andula no ceny są super, ale czas trzeba mieć żeby tam szperać i przeklejać te linki, ja tam czekam na przyszły tydzień, bo będę miała nową furkę:tak::-Dmoja Liwka swego czasu przykrywała się pieluchą, ale w pracy mam dzieci, które zasypiają pozakrywane, jak zasną to je odkrywam choć troszkę:-D
Post to rzeczywiście zabiegana jesteś:tak:
Sylcia no faktycznie ceny zabójcze, a może by się dało coś uniwersalnego wybrać, żeby były też potem na jakieś uroczystości, chociażby szkolne:tak:
Madzia dlatego mam po dwa foteliki:-Dno już trudno, szkoda że nie przeczytałam wcześniej, to bym skorzystała, mi zawsze też te zniżki przychodziły, tylko ja często jak widzę "reklamę" to kasuję esa i tyle:dry:
Dorka ale ja kupuję taką większą spacerówkę:tak:a Ty pewnie celujesz w coś ala parasolka? no i wychodzę z założenia, że wolę kupić coś taniej a używane (akurat teraz kupuję nowy) niż nowe, tanie badziewie na które będę klęła na każdym zakręcie:-p

No i już luty, jeju jak mi czas leci:sorry2:we wtorek Kuba jedzie na konkurs, także proszę o mooocne kciuki, coś nie zawsze trafia w tonację i w sumie łamię się czy w ogóle go puszczać:dry:a za tydzień jedziemy na narty, cieszę się:-ptylko czarujcie na śnieg:-pno właśnie Tosika by się przydała, ze swoimi czarami:-Dciekawe co u niej:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry, ale mi się chce spać :no: zaraz jadę na zajęcia, a muszę ogarnąć dzieci;
Kic mnie Danio ratował :tak: jak słodkiego mi się chciało; kupowałam największy i jadłam cały dzień czasami po troszku...
Dorka spóźnione życzenia dla Sebastiana :tak: ale masz dużego syna :tak:

miłego dnia!
Sylcia a strój na zmianę musi być? jakie koszty, straszne...
cieszę się, ze u nas zrobili Komunię w 3 klasie :-)

p.s. muszę iść do fryzjera i kupić koszulę i nie mam kiedy :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry