reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam i ja :)
Niewyspana okropnie:confused2:
Chyba mnie bierze grypa żołądkowa:confused2:mdli mnie okropnie, a tu cały weekend przed nami:confused2:w ciąży nie jestem bo mam @:-pdo tego Liwka zaczyna kaszleć, olewam to, w poniedziałek idę do lekarki i biorę tydzień opieki an nich, trochę odsapnę i ich podkuruję:tak:

Iza powiem Ci że jest dość sporo fajnych przepisów, żeby właśnie ta dieta była urozmaicona, ale ja nie mam czasu na gotowanie:sorry:dziś na nic nie mam ochoty, na widok żarcia mam mdłości:confused2:


Najchętniej bym się położyła spać, a tu dopiero po 8:eek:

miłego dnia!
 
reklama
witam
Czy dzieci w sobotę, to nie mogą dać pospać.Żeby w wolny dzień wstawać po 7 :confused2: Ale Ola ma bal o 11, więc mamy mnóstwo czasu na przygotowania :-D

Kic no właśnie chcę, żeby buty przydały się też na inne okazje, np do sukienek itp.Dlatego szukam butów płaskich, a tu wszystkie na obcasach :no: Zdrowia dla Was.
Izabelka, no raczej chyba musi być coś na przebranie, nie wyobrażam sobie, żeby chodziła cały dzień w albie. A niestety dzieci rosną, i Ola nie ma żadnej ładnej sukienki w swoim rozmiarze.A przecież jak wszyscy wystrojeni będą to nie założę jej dżinsów :baffled:
Post a skąd ty takiego powera do pracy masz?? Podziel się :-D

Miłego dnia.
 
Ech u nas nudno i sennie.Właśnie położyłam młodą i zrobiłam rosół. Nic mi się nie chce:confused2:M ma zrobić dla nich obiad, bo ja mam jeszcze rybę z warzywami.

Sylcia no niby wybór duży, a trudno coś wybrać:sorry:
 
Witam,ja na szybko przed praca.Maly juz lepiej 4 razy dziennie inhalacje i w poniedzialek do kontroli:tak:
Dobra to na tyle ide sie syzkowac do pracy a jak mi sie nie chce:no:
Milego wekeendu bo pewnie w poniedzialek zajrze dopiero.
 
Cześć
Sylcia to masz "wesoło" z tą komunią, tyle tych przygotować. Ja też jestem za albami, dlatego że w przypadku dziewczynek to bardziej interesujące są stroje niż pierwsza komunia. Po za tym niektórzy rodzice przesadzają i wydają fortuny a innych na to nie stać. Ja do komunii szłam w albie (tylko to była taka sukienka, prosta , lekko za kolanko , ale ładna )
Andula, ja nie mogę załapać z tym c&a
Dorka zdróweczka dla Franka, moja koleżanka jest własnie z 4 miesięcznym dzieckiem w szpitalu, zapalenie płuc ma ten maluszek.
Kic dziś chyba taki dzień, mnie tez się nic nie chce, ale i tak wszytko muszę zrobić, bo D chory (lekkie przeziębienie) ale umiera;-) i niestety musi tylko leżeć.
Myślę co by tu porobić, może wezmę młodego i pojadę do rodziców ,albo do siostry
 
Witam rankiem :)
Ciężka nocka za mną:dry:Liwa się okropnie dusi, zaraz jej zrobię inhalację z mucosolvanu, ale już sama nie wiem co jej mam dać:-(męczy się okropnie, do tego katar, więc jutro obowiązkowo lekarz i biorę opiekę, posiedzimy tydzień w domu i może uda się bez antybiotyku:dry:

Kamu proponuję w wolnej chwili przejrzeć forum "zakupy" tam dziewczyny wklejają linki do przecenionych ciuchów i tłumaczyły jak to robić :-D
Dorka oby inhalacje pomogły:tak:

A ja zła jak osa, M wczoraj odebrał auto i zapłacił 3700:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:już powiedziałam nie chcę więcej używanego auta:no:
No trudno trzeba było to się zrobiło, ale tym sposobem nie kupimy dzieciakom nowego łóżka:sorry2:muszą czekać, no trudno:dry:
Dziś Kuba się mnie zapytał czy urodzę mu małego braciszka:szok::szok::-D

Miłego dnia!
 
Hej w niedzielę

Kic zdrowia dla Liwki. Ależ zapłaciliście za auto. :confused2:Oby już teraz tylko jeździło, bez wkładu.Ja naszego nie chcę przechwalić, ale na razie, jeździ bez żadnego wkładu(poza wymianą filtrów, i wycieraczek) . Chyba wczoraj zaraziłaś mnie niestrawnością :-D Dziś mnie tak źle. A co do wybierania to owszem wszystkiego pełno, ale albo rozmiar nie ten, albo nie pasujące mi :dry:

Kamu oj tak jest trochę zachodu z tą komunią, Niby mniej niż kiedyś, ale zawsze.Tym bardziej dla dziewczynki.Choć garnitur czy jakieś ubranie dla chłopca to też nie tak prosto :confused:
Dorka zdrowia. Jak tam impreza Seby, poradził sobie w kuchni?

Miłego dnia.
 
heloł
u mnie wizyty dziadków zakończone
fajnie było ale sie skończyło
zaraz P ma pojechać z T na zakupy łyżwowe
no i przy okazji deskę nową do prasowania chcę;-)
jutro się powyżywam bo kupka znowu urosła przez tydzień

Kic to ja ostatnio usłyszałam "Mamusiu urodzisz mi jeszcze siostrzyczkę?"
powiedziałam, żeby z tata gadał hahaha
no i zdrówka obyście do tygodnia zupełnie wydobrzeli i pojechali
zima w natarciu
no a koszty niestety takie bywają
właśnie tyle samo niemalże zapłacił tato za naprawę swojego auta
przyjechał brat tydzień temu do nas po mame i skrzynia się rozwaliła

a ja jutro mam już cocię
ale się cieszę - serio mam tyle zaległości w porządkach chociażby, że spokojnie nadrobię
no i spraw na zewnątrz do pozałatwiania;-)
bez ogonka wszystko będę ogarniała

a z wieści absorbujących - pepti nie wchodzi
taki ryk wieczorem, ze poddaję się i daje cycusia
rano z sinlakiem zje ale na noc musze delikatniej czyli samo mleczko ewentualnie 2 łyżeczki kaszki i niestety bunt
za 10 dni mam wizyte u spec i mam nadzieję, ze pomoże, doradzi
kurcze widzę jednak sama, że trudno będzie z odstawianiem tego dziadygi - on strasznie za cycuszkiem i pewnie stąd takie kapryszenie z mm

dobra zmykam bo sie kręci małe jakieś pod nogami i kable zaczepia
miłego
 
Taaa i na aerobik w piątek nie poszłam za to na spotkanie z koleżanami jak najbardziej ;-)
A w weekend miałam meeega lenia - robiłam wszystko w opcji "minimum". A co, też mi się należy. Chyba generalnie widzę, że u Was też sennie było
Andula, powaliłaś mnie tą ceną sukienki. Do komunii Mikiego jeszcze kupa czasu, ale zdaję sobie sprawę ile to będzie "załatwiania":sorry2:
Madzia, moja dopiero niedawno rozstała się z pieluszką na twarz do snu. Więc i Twoja z niej zrezygnuje:tak:
Post, nie powiałaś, ale treścią powiało - taki speed, że szok!:-D
Kic, zdrówka dla Liwki!
No własnie Tosika całkiem gdzieś nam wsiąkła i Pabla też mało się odzywa. Surv, a gdzieś Ty jest?!
 
reklama
ja przejęłam stanowisko Post i za wiatr robię:-( Od środy będę częściej...jak już się nauczę jedną ręką pisać:-p Niestety im blizej wiosny tym więcej się rozkręcamy remontowo a ktoś na to zarobić musi, więc kosztem jest mniejsza bytność na forach:baffled: Ale obiecuję większą sumienność i regularność...przynajmniej czytam jeszcze na bieżąco;-)
 
Do góry