reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Hej,a co to się z Wami dzieje??? wszystkie już gdzieś wyjechane??

Nam wizja wyjazdu gdziekolwiek przepadła, bo K w nowej pracy i nie wiadomo kiedy urlop, choć muszę przyznać,że ta firma to najbardziej cywilizowana z tych, w których dotychczas pracował, no ale iśc na urlop zaraz jak się zatrudnił to chyba nie bardzo:dry:
No więc już mnie przeraża wizja 2 tygodni z moją szarańczą w domu:baffled:
Tym bardziej ,że mała niedobra fest:no: Bunt na całego,a przecież to małe to nawet 2 lat jeszcze nie ma. Jedyne gdzie mogę z nią wyjść to przed blok, gdzie jest teren zamknięty i chodzi sobie gdzie chce, bo inaczej nie da rady, za rękę nigdzie nie chce iść, bo się od razu kładzie na chodniku:wściekła/y:A drze się niemiłosiernie:szok:

u nas upał jak chyba wszędzie, dobrze,że w pracy klima :-)
Odzywajcie się trochę!
 
reklama
Ja jestem:)
Ale co tu będę tak sama pisać:dry::-p

U nas też upały:) W pracy spoko, odliczam - jeszcze 5 dni i wakacje:-p dzień za dniem szybko leci, bo ładna pogoda, więc całymi dniami nas nie ma:) Wczoraj Kuba był na urodzinach u kolegi, więc znowu jakaś atrakcja:)

My jedziemy jednak na 2 tygodnie,więc mam nadzieję, że odpocznę:-)

Madzia moja mała też jest czort okropny, ale ja mówiąc brzydko tempie takie zachowania:zawstydzona/y:widzę, że pomału kuma,że jak się będzie darła to nic nie wskóra ale próbuje walczyć z moimi zasadami:-D śmiejemy się z M, że jakby była pierwsza to świadomie byśmy się na 2 dziecko nie zdecydowali:-p

Renia udanego wyjazdu!

Która szaleje w H&M ze mną???Andula zaszalałaś na wyprzedaży już??;-):-D:-D:-D

Idę coś poprasować, bo pokój dzieciaków lekko zarzucony ciuchami:confused::dry:
 
Hejka

U nas upał straszny w mieskzaniu mamy ponad 25 st zwariować można.Jutro najprawdopodobniej nad morze jedziemy trochę pobyczyć się na plaży:tak:

Piszecie że dziewczynki dają w kość ;-)kurde moja Ewka taki wymuszać że szok .Miśka zabawki zabiera nie da się mu pobawić a jak on biedny chce odzykać co jego piszczy,wrzeszczy i grozi paluchem.Ubaw z niej mamy :-Dale nerwy psuje strasznie.Misiek przy niej to pikuś .Z R coraz rzadziej zwracamy się do niej po imieniu częściej używamy słowa czort ;-)
Ewka chyba weterynarzem zostanie jak widzi zwierzaka piszcye ,cała się trzęsie ze szczścia a jak nie możemy sobie z nią dać rady właczamy jej Animal Planet i dzieciaka nie ma:tak:

Kic szaleje ale tylko w C&A on line nie mam z kim czorta zostawić a z nią wyjście do sklepu to żadna przyjemność:tak:
Madziu super że K wreszcie ma dobrą pracę:tak:
Reniu udanego wypoczynku:tak:
 
Witam rankiem:)
U nas nie spadła ani kropelka deszczu, a takie nawałnice zapowiadali:-p:sorry2:Mam nadzieję, że dziś nie będzie padać, bo jedziemy do znajomej ze studiów, a Kuba na wieś z moją mamą:tak:

Andula no ja w ty sezonie bym powiedziała "oszczędnie":-pwczoraj zrobiłam "research" w szafie (szczególnie u Liwki) i się przeraziłam:-pmega dużą torbę wyniosłam koleżance - olałam sprzedaż na all bo szkoda mi czasu, żeby zarobić 2zł:cool2: a wiem, że jej się przyda:tak:i posegregowałam te co już mam kupione, popakowałam rozmiarami do pudła no i okazuje się że nie mam tak na prawdę co kupować:-pAle wiesz, jak będzie coś fajnego w mega niskich cenach (Ty to jakoś umiesz polować;-))to klikaj:-D Kubie 110/116 a Liwce 98/104 (rozmiar 92 mamy w ilości hmmm dość sporej;-))

Miłego dnia!
 
Widzę, że cisza nadal na topie:-p;-)

Kuba nie dawno wrócił z moją mamą ze wsi, zadowolony, bo byli nad wodą:) Teraz jedzą i idą spać:)

Wczoraj byliśmy na grillu u mojej koleżanki ze studiów, ma na wrzesień termin i kurcze ma taki fajny brzuszek, że aż w ciąży się chce być:-p:-D

Renia miałam Ci ostatnio pisać- jak masz mocno zajechane kółka w Si to możesz w serwisie dokupić nowe:) Ja właśnie się czaję na jakieś SI:) obecnie znowu zostałam z 1 wózkiem (MBUJ) i chcę sobie coś lekkiego kupić:-p

Spokojnej nocki!
 
hej kochane, stesknilam sie
moj laptop w naprawie od miesiaca; szal z zakonczeniem roku,. problemy w pracy
Oskar zakonczyl przedszkole, pieknie wystepowal-dumna bylam :-D poloneza zatanczyl
Werci urodzinki sie udaly-zaproszenia dla dzieci w przedszkolu dalam do polek i mamy dzwonily kto bedzie :tak: mała zachwycona, ja mniej, bo pradu nie bylo i wszystko wczoraj zalatwialam
teraz pozyczylismy lapka od tesciowej, to chociaz poczytam co u was jutro rano :tak:
pozdrawiam ciepltko
zaraz wakacje to bede z wami czesciej-maja oddac naprawionego laptopa za tydzien-sie obaczy
 
Dzień dobry ;-)
ja do was z kawusią, ale jaka tu ciiiszaaa ;-)
wczoraj skończyłam z radami w szkole; dzisiaj ostatnie 3 lekcje, jutro 3 godziny z wychowawcą i finito :-D jak mi dobrze
jutro wreszcie do fryzjera idę, jak pewnie niejedna z was cierpię na chroniczny brak czasu :-p
Oskar wstał lewą nogą, he- ciekawe czy w wakacje da mi pospać, teraz ledwo już wstaje :happy:

miłego dnia!
 
A no cicho:(
Coś dziewczyny pewnie na fb szaleją:p

Ja wczoraj miałam pożegnanie starszaków, aż mi się łezka zakręciła:) jutro konferencja więc pewnie długo sobie w pracy posiedzę:-pale jeszcze 2 dni i wakacje:-Dco prawda w lipcu jeszcze idę do pracy tydzień, ale dzieci nie ma więc luzik:-D

Iza też jestem ciekawa czy moje dzieci będą spały chociaż do 7.30:baffled:jednak przez cały rok M ich musiał budzić o 6.30 - tzn Liwkę bo Kuba to o 6 wstaje:crazy:

U nas pogoda wstrętna, dzieciaki trochę w kałużach poszalały ale jak Kuba wskoczył to ochlapał siebie, Liwkę i mnie przecudnym błotkiem:confused2::-D
 
Heja z mokrego Szczecina,spać mi się dziś chce okropnie.
Misiek ostatnie dwa dni do p-la i wakacje.Wstawania się nie boje obydwoje śpiochają często do 9 więc luzik.

Kic odnośnie zakupów coraz ciężej coś taniego upolować ,istnieją już chyba 4 fora na których uczą jak tanio kupować w C&A.Moje dzieciaki nadal ubrane za grosze dużo czasu mnie kosztuje "łapanie" okazji ,ale ja to lubię :tak:Ewka ma już ciuszków do rozmiaru 104 teraz kupuje jej tylko wyjątkowe perełki typu kurtka za 7 zł.Sukienek ma z 50.R tylko dogaduje że codziennie rano metki zrywa z nowych ciuchów Michała ale niech się cieszy że żona zaradna i tanio ubiera potomstwo;-)

Lecę grzać obiad dla R zaraz ma być .
 
reklama
Andula to jak będziesz chciała coś odsprzedać to jestem chętna :-p:-Drozmiar 98/104;-)no ja niestety nie mam czasu na to, nawet nie uczę się kombinować:-pczekam na 50/50 kapphala bo uwielbiam ich legginsy:tak:
 
Do góry