reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

No to dobrze, że u Was ok :)

Myśmy dziś basen wyciągnęli, odebrałam Kubę wcześniej z p-la i się pluska :) Zaraz lecę po Liwę:) Muszę jej zmierzyć strój kąpielowy - kupiłam dziś w Smyku:-D

Andula nie wiem jak godzinowo u Ciebie to by wyglądało, ale ja za taką kasę pracuję:sorry:fakt Kuba i Liwa chodzą do placówek państwowych więc koszt łącznie to jakieś maks 400zł, paliwo mi odchodzi, więc też na plus. Ale mój M w swojej pracy zarabia jeszcze mniej, "ratuje" nas firma, która jako tako funkcjonuje:sorry:
Madzia fajnie taki wypad bez dzieci:tak:
Surv widzę nadal harujesz za 3:eek:oby jak najszybciej niania się znalazła:tak:
Renia no to gratulacje dla Tymcia!Kubę też to czeka - wczoraj przyszło wezwanie na szczepienie. To tak na prawdę nie są zaległe szczepienia, bo powinno się je wykonać po 5 urodzinach, ale przychodnie chcą mieć w wakacje spokój:-p
 
reklama
Byłam na rozmowie i się nie zgodziłam.Tyrać całe wakacje bez żadnych korzyści finansowych.Trudno może trafi się lepsza oferta.

Kic jakbym miała chociaż 1000 do przodu nie wahałabym się.
Madzia pomachaj do kamery może Was w tv zobaczę ,udanej zabawy:tak:
 
hej

Madziu ale Wam fajnie
ja co roku sobie obiecuję, że wypad do opola zrobimy - ale wiecznie coś
na weekend mamy gości więc będziemy tv oglądać
miłego koncertowania życzę

surv oby niania się sprawdziła i odciążyłą
ja jestem taka szczęśliwa z naszej cioci bo jest niezastąpiona

Andula no jak się podliczy ile się zarobi a ile wyda to lepiej z dzieckiem w domu siedziec
powodzenia w szukaniu

wczoraj dzień rodziny i piknik w plu
było miło bo dzieciaki sie popisywały artystycznie
Tymi w domu ćwiczył łądnie swoją kwestię a na występie poleciał jak z maszynowego;-) pewnie oby szybko skończyć
ale to nasze pierwsze przedstawienie wiec jest dobrze

Igi szaleje jak zając w kapuście
urodzony kaskader i komik w jednym
a opanowene - "y-y" jako "nie" do perfekcji
no taka zaraza, że szok (jednak mnie to cieszy bo Tymuś mega grzeczny więc się równoważy)

dziś piękan pogoda - oby juz tak zostało
duzo załatwiania a w środę z Tymim do Istebnej
miłego dzionka
 
Cześć dziewczyny!!! Długo mnie nie było ale pogoda super więc korzystamy, dziś niby już chłodno i co chwilę pada ale musimy wyjść bo mam trochę załatwiania:tak: U nas wszystko dobrze,mały rośnie,chodzi już na dwóch czasami jak chce szybciej gdzieś dojść to na 4:-DMisia trochę przeźębiona,Seba czeka na wyniki egzaminów,papiery ma już do szkoły złożone:tak: i tak życie nam leci:tak: Trochę przeczytałam zaległych postów coś tam wiem co się u Was dzieje:tak:
Pozdrawiam Was serdecznie. Idę na pocztę.Miłego dnia
 
hej pisałam wczoraj ale mi zjadło
więc dziś juz na spokojnie
goście byli - bardzo miło czas upłynał
dzis jeszcze wesołe miasteczko z dzieciarnią zaliczyliśmy i padam jak przecinek
w środę wyjazd a Igi coś z katarem
Tata jednak da radę:-)

Madziu i jak na festiwalu? ja wlaśnie siedzę i zamiast ogarniać pobojowisko odpoczywam, popijam piwko i oglądam

no wyludniło się na bb
apeluję, żeby nie tylko fb uruchamiać;-)

Kic a Ty gdzie zaginęłaś? nie martw się samej Cię na forum nie zostawimy;-)

surv i jak niania? jest już czy będzie?
 
Hej!
Renia a no fajnie na festiwalu i w ogóle fajnie tak sobie gdzieś z mężem wyjść raz na ruski rok. W sobotę też fajnie, bo i pospałam i posprzątałam. A dzieci u babci były i babcia też zachwycona, więc nic tylko częściej takie atrakcje sobie urządzać:-)

No i wszystko było by cacy, gdyby mnie dyr. w piątek nie zdenerwował, no i przez to w weekend też miałam doła i jakos tak się nawet na tym festiwalu nie mogłam wyluzować:baffled:

w zanadrzu kolejny stres, bo za 2 tyg egzamin, tzn poprawka tego sprzed roku, a ja nie w temacie i w ogóle trudny materiał:-(
Na szczęście ten sprzed tygodnia zaliczony na 5 :-)
 
Hej

Już po weekendzie.W sobotę byłam u kuzynki na urodzinach.Spora impreza około 30 osób ,tańce ,hulanki.Tatuś z dziećmi został:tak:Wczoraj wyprawailiśmy Miśka urodziny .Dużo wcześniej gdyż chciał zaprosić dzieci z przedszkola.Wszystko się udało było około 20 dzieci wiec szał ;-)Dziecko zadowolone ,rodzice zmęczeni.Jedna mama wsadziła mi do kopery 100 zł ,głupio się czuję nie wiem czy nie oddać.Trochę za dużo jak na prezent kolegi z przedszkola...

Madziu powodzenia na egzaminie,znają Ciebie 5 będzie jak nic a jeśli nawt coś pójdzie trochę gożej jedna 3 w indeksie być musi ;-)
 
Witam noca

madziu takie wypady z M zawsze fajne bo można pobyć tak sam na sam
A wiadomo jak jest jak są dzieci i ccodzienność
egzaminem sie nie przejmuj - będzie co ma bybycia

andula No to poszalalas:-)
zazdroszczę bo sama nie pamietam kiedy mnie takie cus spotkalo
ale pewnie ze 3 lata temu

gaszszsz w środę jadę a wszystko w powijakach i tyle spraw na głowie jeszcze jutro
Ale co zalatwie to będzie a czego nie to widocznie ważne nie bbyło
wlasnie takiego podejścia do życia i codzienności muszę sie nauczyć bo inaczej sie wykoncze:-)
tymus jutro ma już wolne i wakacje do końca lipca:-)
igi osluchowo czysty więc tyle dobrego
ja pranie robię bo wreszcie wyjelam letnie rzeczy z pawlacza.
prasowanie czeka a ja kwicze z przerazenia:-)
tak bardzo chciałabym zeby ktoś za mnie to robil

oki oczy sie koleją
zmykam spac
 
witam z rana
upał taki, że dzieci budzi;-) i trzeba wstawać
ale od jutra laba - kilka dni mam nadzieję odpocząć od rutyny
tylko Tymi i ja

Kic wyprałam swojego si peg i powiem Ci, że po pierwszym dniu testowym ciocia zadowolona
przede wszystkim ze lekki i ze przewiewny
poki co wstrzymałam się z zakupem bo tu wakacje i szkoda kasy bo wydatków wiadomo ile
jedynie kółka tylne bym w nim wymieniła bo są lekko pianki zdarte;-)

Tymcio od dziś wakacje;-)
się chłopak cieszy jakby conajmniej do szkoły chodził
miłego ciepłego dzionka
 
reklama
Reniu to Ty z tylko z Tymciem jedziesz? Igi z tatusiem zostaje?
No to w sumie fajnie tak sobie z synem sam na sam pobyć:tak:
No i takie podejście to też mi się podoba. Nic na siłę ;-)

Andula ja to sie ciągle zastanawiam nad tak hucznymi urodzinami. W sumie czasu niewiele zostało, bo do końca czerwca,bo potem p-le zamknięte,a ja nie mam kontaktu z rodzicami,żeby potem pozapraszać,ale chyba odpuszczę. Może zrobimy urodziny u teściów na ogrodzie, tak jak roczek,ale zaprosimy tylko rodziców i ewentualnie znajomych.Zobaczymy;-)

uff,ale u nas skwar.Ale mi sie podoba, znacznie bardziej niż deszcz;-) Tylko dzieciaki wyjące, bo chyba im za gorąco.
K wczoraj pierwszy dzień w nowej pracy i skończył o 15:szok: jak człowiek normalnie, bo przez ostatnie lata to 7-17,a w umowie niby 8 godz.:baffled: Az nie wiedzieliśmy co ze sobą zrobić:-D

Dobra, zapodaję klimę, bo już nie do wytrzymania i zabieram się za śniadanie ;-)
 
Do góry