reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam:)
Byłam na kontroli i wszystko ładnie się goi:tak:więc super :)

Madzia ja jak chodzę do pracy to też rzadko kiedy obiad mam:-pale teraz gotuję, bo dzieciaki w wakacje w domu, więc obiad musi być:-pale w tej kwestii nie mam co narzekać na mojego M, bo on dużo gotuje:tak:

W czwartek moje dzieci jadą z babcią na wieś:-Dco prawda Liwia wieczorem wraca z moją siostrą ale i tak dzień bez dzieci po prawie 2 miesiącach wakacji to luksus:-p:-DKuba zostaje do niedzieli, oby była pogoda bo przyjadą wcześniej:-p
 
reklama
O widzę, że znowu cisza panuje :-)

Kurcze moja Liwka chora:wściekła/y:3 dni chodziła do żłobka i już coś przywlekła:angry:kurcze a mówiłam, żeby jej nie puszczać jeszcze, ale moja mama nie umiała jej odmówić i ja brała ze sobą po moim zastrzyku:confused2:ależ jestem zła, bo od środy już wracam do pracy i mam mnóstwo roboty, a ta chora.Jeszcze brakuje tego żeby mi Kubę zaraziła i będzie git:confused2::crazy:

No to się musiałam wyżalić:-p
Kuba na wsi z moją mamą, wracają w niedzielę, a ja z Liwką. M kończy duże zlecenie, więc pewnie same będziemy się kurować.
Ale moje nowe meble już przyszły, więc też jakiś pozytyw. Teraz czekam na sofę, a w poniedziałek jedziemy po tapety i panele:tak:dodatki zostawiam na sam koniec, bo z dziećmi trochę kiepsko coś wybierać:-pciekawe tylko kiedy to wszystko zrobimy,bo w przyszłym tygodniu jedziemy jeszcze w góry:sorry:
 
O widzę, że Was nie ma i nie ma:-p

Liwa już lepiej, więc jutro do żłobka idzie, a ja do pracy:baffled::baffled:

Kuba wczoraj wrócił zachwycony i dalej twierdzi, że chce na wsi mieszkać:sorry: zapowiedział już że za tydzień jedziemy na "czuprynki" czyli na dożynki:-D:-D

miłego dnia!
 
Hej

Kic, widzę że sama piszesz z sobą :)
reszta się byczy??
My wróciliśmy wczoraj z rabki,fajnie było tylko krótko
małżonek pojechał pracować a my zaczynamy wakacje właściwe :)
siedzimy w domu i będziemy robić wycieczki,póki co posprzątałam gruntownie 2 pokoje, zwobiłam zakupy i byłam u ojca w szpitalu, przywiezli właśnie dzisiaj go spowrotem, nic poważnego, odwodnienie i zapalenie delikatne
młodej konczy się ten liszajec na szczęście, basen wyciągniemy wkońcu chociaż na dzień :)
odezwę się jutro
paaa
 
hej wróciliśmy wczoraj :-D
ale jutro jadę do Krakowa do niedzieli-więc piszcie co u was??
Oskar miał przygodę-rozciął nogę o kafel chodnikowy, bo nie był wkopany i dziesiaj kontrol czy trzeba szyć; teście u nas byli, więc miło było ;-) teraz robota czeka i pranie; muszę przetłumaczyć 20 min filmu po angielsku jakiegoś szkoleniowego, ale mi się nie chce :dry: na radę pedagog. ma być; oj leniuch ze mnie :-p
miłego dzionka!
 
Iza no nieciekawie z tą noga,ale oby się ładnie goiło!

Kicrym jak to po powrocie do pracy? wasze p-le czynne, czy się przygotowujecie na wrzesień? Wrzuć fotke mebli, pewnie pokój nie do poznania co?
U nas pan był w środę 14.08, szafę wymierzył, potem w piątek jeszcze kolory zmieniałam,a wczoraj zadzwonił,że już może przyjechac zmontować:szok: a co lepsze montaż trwał godzinkę:szok: Expres normalnie. No i mam porządna szafę w sypialni w końcu!!! :-) Nawet wam pokażę

1081842_567212226676785_1141599002_n.jpg

1082222_567212823343392_689434519_n.jpg


Boki szare, tak jak ściany,a fronty białe :-)

Post a fotki z wyjazdy juz są wklejone??

U nas cieplutko się znów robi i dobrze,bo ja tak bardzo nie chcę jesieni i zimy..brrrr
 
Ostatnia edycja:
Witam:)
Madzia powrót ok, tylko Kubę ze sobą prowadzę i mnie denerwuje:-pnic nie umiem zrobić:dry:także porządnie zacznę pracować od poniedziałku jak Kubę M weźmie:-p U nas remont w martwym punkcie, bo M kolejne zlecenie dostał:dry:w weekend może coś nabierze tempa, ale jak już będzie w miarę skończonę to fotki wkleję:tak:Twoja szafa cuuuudo!muszę taką do wnęki zamówić:dry:z ciekawości ile płaciłaś??


Kuba jedzie na weekend na wieś, więc zostajemy z Liwą i mam nadzieję, że coś się ruszy w tym naszym pokoju:baffled:w następny weekend jedziemy w góry, więc pewnie u dzieciaków już nie zdążymy zrobić przed końcem wakacji:dry:

miłego dnia!
 
hej dawno mnie nie bylo ale mało czasu i kop jakiś zepsuty a ja cierpliwości nie mam zeby się z tym sprzetem meczyc

Kic fajnie ze się goi nożka
no powrót do pracy ciężki ale wakacje się kończą

Madziu pogratulować szafy;-))) ja dalej w ciemnym lesie z remontami ale od października;-)

Post udanego wypoczynku urlopowego

znikam bo poźno i zmęczenie
teraz był test kompa
 
Hej!
Kicrym płaciłam 2300 zł. K twierdzi,że dużo za dużo, bo samemu taniej i w ogóle,ale ileż można czekać aż on sam zrobi:confused:, ja rozumiem,że nie ma czasu, więc niech nie gdera,że przepłacone ;-)

U nas weekend spoko, ważne,że pogoda jest,ale wieczory już chłodne i dzieciaki wczoraj juz w długich rękawach:baffled: Jeszcze chyba nigdy tak nie było mi żal,że lato sie kończy. I znów ta jesień , te choroby..grrr Moi juz mają katary:baffled:

Dzisiaj idziemy z Maciejem na kontrolę stóp, zobaczymy też co z tego badania nacisku stóp wyszło.Wkładki pewnie będą.

Nic, wracam do pracy, bo roboty full,a muszę dziś wcześniej wyjść.
 
reklama
Hej hej witam się po urlopie było super, szkoda tylko ,że mnie do pracy sciagnęli 3 dni wczesniej tak to pewnie bym jeszcze sie na pomoscie wylegiw3ała z maluchami......
 
Do góry