reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Kicrym jeśli Cię to uraziło to przepraszam, nie taki miałam zamiar. Ja się tylko wypowiedziałam biorąc pod uwagę swoją sytuację i nie generalizuję,że to tak wszędzie wygląda,a wszystkie n-lki są złe. Nasze tez nie są złe. Uważam,ze robią kupę dobrej roboty. Nigdy o nic nie miałam pretensji ani żadnych uwag. Wiem,że z takimi dziećmi i to w takiej ilości to jest ciężka praca za psie pieniądze,więc szanuję to co robią. Poza tym,że zwykle jedna młoda się skarży na Maćka,a druga starsza mówi,że jest wszystko dobrze:baffled:, to uważam że jest super!
Angielski i rytmika na pewno były prowadzone przed 12,jeszcze przed leżakowaniem. Inne zajęcia z tego co kojarzę to po obiedzie.
I z tego co pamiętam, to u nas ta podstawa programowa jest realizowana w godz.9-10.
A jeśli o tą rytmikę chodzi, to widocznie naszym n-lkom z grupy tez nie szkoda, skoro powiedziały,ze one same będą dzieciom organizować, instrumenty dokupią i żebyśmy uwierzyli w ich możliwości, bo to dla nich naprawdę nie problem. W ogóle na zebraniu ogólnym jakoś nie zauważyłam,żeby n-lki oraz p.dyr. były strasznie zmartwione brakiem zajęć dodatkowych. Dyr. sama się pochwaliła, że mamy tak wspaniałe p.n-lki,że się same podejmą zajęć rytmicznych, zajęć korekcyjnych ( 1 n-lka ma kwalifikacje), zajęć logopedycznych (2 n-lki maja kwalifikacje), angielskiego (1 n-lka jest po szkole językowej i ma certyfikat) oraz francuskiego ( dokładnie nie wiem czy jest to pani która specjalnie przychodzi na te zajęcia za darmo, czy jest to jedna z nowych n-lek). No to jak tu nie być zadowolonym że te zajęcia dodatkowe płatne są zabronione i panie sie tak zmobilizowały? A i wszystkie dzieci będą na te zajęcia chodziły, a nie tylko te których rodziców na to stać.
Kic patrząc ze strony rodzica, to nie ucieszyłabyś się w takiej sytuacji?

Renia gratuluję aplikacji!!!
Mój tez buntownik, tylko bajki albo gry. Muszę go szantażem brać, bo nie da rady!
Jak tam tarta wyszła i z czym robiłaś? Ja ostatnio z twarogiem i szpinakiem ale taka se :sorry2: Za to ostatnio taka pyszna zapiekanka ze szpinakiem mi wyszła,że chyba będę częściej robić:-p

Maja od wczoraj brzydkie kupy robi,ale do żłobka poszła,poza tym ma lekki katar. Będzie dzisiaj lekarz to prosiłam żeby zbadał.
Mnie trzyma od ponad tygodnia i mam wrażenie,że jest coraz gorzej:crazy:. Nic,jeszcze 7 m-cy i znów będzie ciepło.
 
reklama
Hej
oj dzis mi cieżko. Wczoraj rum z cola a dzis złe samopoczucie. Nie nadaje sie do imprezek. Brak treningu osłabia:-)))

madziu szantażu tez stosuje ale jak na moje oko tylko cwaniaka większego hoduje
Wiecej wymagać. Mniej nadskakiwac. I byc konsekwentna. Zwłaszcza co do oblupywania bez okazji.

Tarte robiłam z kurczakiem, pomidorkiem suszonym, mozarellą i pomidorkiem świeżym. Wyszła smacznie. Coś innego
ok zmykam po chleb i pierogi bo na drugie nie mam weny
 
Ja złego słowa o naszych nauczycielkach z przedszkola nie powiem:tak: Niestety zajęć dodatkowych na razie nie mamy. Trudno. Co do zajęć ruchowych to na pewno pani będą same coś robić, bo dzieciaki stroje na zmianę miały przynieść, a angielski... Olga osłu****e się przy Mikim :-)
U nas cudna pogoda. W końcu ciepło, piękne kolory, słoneczko... Szkoda, że dzień coraz krótszy. Bo jednak jak zachodzi słoneczko, to szybciutko chłód przychodzi.
Post, już widzę, że tu pisałaś. Olga ma Arena. Fajnie się trzymają. I są niezbędne, bo zanurzanie na dno uskuteczniamy ;-)
 
hej
zaglądam bo mam jeszcze chwilę zanim chłopcy z pla wrócą
jakaś nieogarnięta jestem
właśnie zrobiłam zadanie z włoskiego;-)) znowu zaczynam kurs
do końca roku pochodzę a później to zalezeć będzie od czasu, bo na brak nauki nie powinnam narzekać

Kasiu pogoda rzeczywiście cudna
dziś to wręcz za ciepło było
oby jednak jak najdłużej słonko świecilo
dzis mój T pojechał na basen ale u niego nurkowanie nie wchodzi póki co w grę - boi się
jak tylko Igi podrośnie to będzie motywował starszaka, bo ten to niczego się nie boi;-))))

nasza krtań dalej chrypiąca
pani dr podejrzewa alergika, stąd te żwiry w głosie
będe musiała wybrać sie na testy alergiczne z młodym
poki co zaległe szczepienie nam się przesuwa w czasie - oby w jesieni udało się je wykonać

dobra zmykam
dziś bez obiadu bo nie miałam pomysła
moze jeszcze coś na szybcika upichcę?
miłego popołudnia
 
Kicrym, Iza wszystkiego najlepszego i samych sukcesów zawodowych z okazji dzisiejszego święta!

U was też taka piękna pogoda? u nas super! oby jak najdłużej!
Weekend udany:tak:
Zajęcia mi się już zaczęły,ale tylko 2-3 godz. w sobotę. To jest pikuś w porównaniu do tego jaki projekt mam w domu zrobić...a nie ma kiedy. Jakoś będę musiała wieczorami, żeby już to pchnąć i zakończyć tą edukację.

Dzieciaki odpukać zdrowe. Majkę coś brało,ale się dziewczyna wykaraskała. Mi też już przeszło.

Uciekam, przelecę jeszcze net i jade po dzieciaki, może nam sie uda jeszcze na spacer wyjść zanim się chłodno zrobi.
 
Witam:)
Madzia dziękuję za życzenia:)

Oj u mnie czasu brak na to żeby przysiąść do "niecnierobienia" :sorry: Zaraz kładę dzieciaki i mam zamiar odpocząć przed TV :-pW czwartek idę z Liwką do kardiologa na kontrolę, mam nadzieję, że już wszystko jest ok:tak:
Kuba po kolejnym basenie, bardzo mu się zajęcia podobają, szkoda, że obsługa taka sobie, bo Pan prowadzący z dzieciakami pracuje super, a Pani w recepcji jest mało kompetentna:confused2:dzisiaj się musiałam zdenerwować, bo nie lubię kłamstwa i mydlenia oczu, a Pani usilnie próbowała wkręcić Rodzicom godzinę odbioru dzieci z przedszkola - pomyliło jej się o jakieś dobre 40 minut:-p

Ja w tym roku dzieciakom do placówek kupiłam duże ciacha dla każdej z Pań:tak:

Izuś wszystkiego najlepszego!
 
Naszym nauczycielkom serdeczne życzenia:-))))

Ide zaraz walnac cćwiczenia - zaczynam 30 dni z książka.
Kurcze muszę bo sie rozpaslam :-)))
Wymylam sofy - wreszcie przejasnialy- bark boli ale te 30 min d rade

Igi chory. Kaszle jak najety. Wczoraj lekarz. Na szczęście nie ma zap oskrzeli a jakiś ten kaszel nniepokojący
do laryngologa chciałam ale na koniec listopada dopiero a prywatnie tam nie pprzyjmują

coś mi literki szwankuja
dobrej nocki
 
Iza, Kic, spóźnione wszystkiego najlepszego! Olga wzięła czekolady do przedszkola:tak:I wczoraj jej frupa miała przedstawienie dla nauczycielek
Renia, zdrówka dla Igiego! Olga coś zaczyna kaszleć. Syropki poszły w ruch. Mam nadzieję, że rozgodnię jak u Mikołaja
Madzia, u nas też było przepieknie. teraz już troszkę chłodniej
 
Hej!

Myśmy wczoraj z czekoladami dla pań nie zdążyli, bo jak pojechałam po Macka to juz żadnej jego n-lki nie było. Wzięliśmy dzisiaj,ale sie osioł uparł,że nie da i koniec! Wczoraj narysował jednej pani laurkę,a druga nie chciała i wg niego sprawa załatwiona! Co sie dzisiaj w tej szatni nagadałam,a osioł osłem i i tak nie wziął!
Z drugiej strony to co ja go będę zmuszać. Pogadanka była,ale on swoje wytłumaczenie ma.A wszystko chyba z tego,że się wstydzi im te czekolady dać.
No nic, czekolady w każdym bądź razie się nie zmarnują, bo to moje ulubione:-p

Zdrówka dla Ignasia i Olgi!

W czwartek idę z Mackiem do dentysty, bo na przeglądzie pani dentystka wypatrzyła dziurkę. Zobaczymy co to będzie, bo do tej pory ząbki były zdrowe.Aż się sama boję!
 
reklama
Witam
Nauczycielkom wszystkiego co najlepsze, sił do pracy, i wieli szacunek bo to co robią to dla mnie wielka rzecz. Ja bym 20 min nie wytrzymała z taka "bandą" maluchów.
My wczoraj Pasowanie na pierwszaka mieliśmy, Nata dumna i zadowolona, Szymon... zazdrosny, cały dzień się ciskał o wszystko koszmar.
 
Do góry