reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

witajcie dziewczynki jakos zadko pisze ale czytam was prawie codziennie ja sie troszke martwie swoja waga bo jak narazie mam prawie 8 kilo na minusie ide dzisiaj do lekarza i zobacze co mi powie!!! a przed ciaza bylam raczej okraglutka duze piersi,pupa a teraz jedynie co mam to brzusio wszystko inne sie poprostu zapadlo:no::no::no: a dotego calkowity brak apetytu poprostu zmuszam sie do jedzonka a slodycze ktore uwielbialam moga dla mnie nie istniec i ciagle chce mi sie pic przez co latam co chwilke do lazienki na siusiu
 
reklama
Renek chłopcy to chyba tak mają, bo mój to do tej pory budzi się w nocy na picie lub chce, aby go przykryć albo przyłazi do nas i nie daje nam spac.

Camela będzie dobrze, nie martw sie. Daj znac co ginek powiedział.
 
dziekuje za slowa otuchy jestem juz po wizycie u lekarza muwi ze wszystko dobrze posuchalam bicia serduszka i tego jak dzidzia sie rusza :-) poprostu sie poplakalam na ten dzwiek a moj narzeczony poplakal sie ze tego nie slyszal bo biedak lezy chory co do wagi to niby za jakies 2 tyg przestanie rzadzic jajnik a zacznie lozysko i wszystko powinno sie wyrownac!!!a jak sie ludzie dziwnie patrzyli na mnie jak szlam po ulicy i usmiechalam sie sama do siebie:tak::tak:
 
Dziewczyny wpadłam na pomysł i załozyłam wątek w którym lipcowe mamy ale 2006 roku podpowiadaja nam co jest warte zakupu a co nie nadaje sie do niczego.Polecam poczytajcie sobie a jezeli macie pytania to wlasnie Je mozna zapytac.
Dzieci urodzone w lipcu 2006
Prośba lipcowej mamy
 
Dziewczyny czujecie juz jakies ruchy maluszka?Ja niestety nie ,ale wczoraj rozmawialam z kolezanka,ktora ma malego szkraba i mowila,ze w 4 miesiacu juz czula takie jakby laskotanie.Ja narazie czuje tylko jak i burczy w brzuchu:-D
 
reklama
Camela80- bardzo sie ciesze, ze u Ciebie wsystko dobrze oby tak dalej i u nas wszystkich.

Ja w srode ide na badanie krwi ponownie bo mialam pobrana do badania w ten sam dzien co pierwsze USG (22.12) i wyobrazcie sobie, ze zle napisali moje nazwisko i sie wszystko zapodzialo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ach ta Anglia. No i musze isc sama z Kuba bo maz pracuje na rano. Oj przydala by sie babcia:tak:
 
Do góry