reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

hejka
w sumie powinnam budzic wszystkich hehe

O przepraszam, ja wstałam o 5.30 tylko nie chciałam innych budzić:-p R miał na 6 do pracy i miałam nadzieję, że co najmniej do 7 z Flo pośpimy, a tu kicha bo się sama obudziłam, jak wychodził:baffled:

Tosika, toście poszaleli z licytacjami! I sprytne, sprytne, zafundować synowi bezbolesne (dla matki zwłaszcza) rozdziewiczenie:-D No i czekamy na zdjęcia fryzury w wykonaniu mistrzowskim;-)

Tyle na razie, trzeba budzić demona i wywlec do żłoba;-)
 
reklama
hej!
dziś wzięłam opiekę na małego i siedzimy w domu.
Post bardzo ci dziękuję,:tak:ale koszty wysyłki ci zwrócę, ok???zdjęcie obiecuję że wkleję, jakoś nigdy na to nie mam czasu,ale może dziś jak mały pójdzie spać to coś popróbuje:tak:swoje jakies mam,ale mine mam tragiczną więc jakoś tak głupio mi wklejać:-p:-p:-p
Kasia u nas zazwyczaj rodzice robią stroje albo my robimy, uszy jakieś w przedskzolu mam,ale to bardziej zającowe niż od królika:happy2:
Tosika wow ale zaszalałaś:tak:
ok idę do piekarni:tak:
miłego dnia!
 
Hejka dziewczyny!!
Przepraszam, że tak mało się udzielam ale jakoś nie mam zbytnio kiedy i wogóle... U mnie w domu przez ostatni miesiąc był szpital. Zu zapalenie sitowia (??!!) i uszu, Tosia przeziębiona, Kuku angina... ja się jakoś trzymałam bo musiałam latać naokoło. To teraz jjak już wszyscy (powiedzmy) prawie zdrowi to mnie angina rozłożyła. ehh...

A tak to u nas wszystko ok. Nadal karmie cycem choć już chyba powoli dobiega to już ku końcowi bo Tosiek wydaje mi się, ze nie dojada no ale to może być po prostu moje urojenie. Dostałam @... masakra :-( no ale cóż kiedyś to musiało nastąpić ponownie :-p hehe

Przeszłam na diete Dukana... zobaczymy co z tego będzie... mam zamiar zrzucić jakieś 35 kg :-) bo tyle przytyłam i tak mi niestety zostało :-(

Jak tylko zgram zdjecia to zraz wkleje :) obiecuje... buziaki dla was wszystkich!!

A no i u nas wieeelki sukces! Zu robi do nocnika!! :-) co prawda, kupa czasami zdarza się w majty (bo za firanką fajnie się stoi) ale wszystkie siusiu sama leci i nie trzeba jej wysadzać! Jeszcze tylko pielucha w nocy jest... ale w końcu się jej pozbędziemy :-)
 
Melduję, że strój mamy - kupiłam na Allegro - chyba cos źle szukałam. Cena nie tragiczna, bo 49zł. Może sie jeszcze przyda, jak nie to sprzedam
Julia, fajnie, że sie odezwałaś! Zdrówka dla Ciebie!
Kic, to utnij głowę, hahahaha
 
uff to zajączek uratowany :)
Kasia, proszę mi ładnie napisać kiedy Ty możesz przyjechać na spotkanko.weekendy od 29 i dalej :). ustalimy jakiś termin i wtedy może nam się uda spotkać :)
Izabelka.. Kiwaczka poinformowana, da radę 22-go, jeszcze tylko magdzik, :) jak już będę wszystko wiedzieć to napiszę Ci na priva
Kic..oj tam, co to za koszty, zapomnieć, mam już spakowane i po pracy poślę, zdjęcia poszukać, nie ucinać, jak się wstydzi to jak mąż z pracy przyjdzie, zrobić się na bóstwo, dać mężowi aparat do ręki i zrobić zdjęcie, potem ładnie poobracać :):) żeby nam z Kasią szyjek nie wykręcać i ładnie wkleić na wątek odpowiedni. ../
koniec instrukcji :):) (wiesz Kic, właśnie piszę procedury i weszłam w rytm:)
miłego dnia
Surv...o tej godzinie....to powinno być karalne wstawanie bez potrzeby ...
Renia.a Ty gdzie w akcji zaginęłaś???
 
Cześć,ja robię obiadek i popijam moją ulubioną latte:-)
Kasia dobrze,że udało się kupić kostium
Tosika to bogata orkiestra:-)Wylicytowałaś Kornelowi jazdę tym białym scirocco(czy jak to się tam pisze)
Julia fajnie że się odezwałaś,też się zbieram żeby przejść na tego dukana i nie mogę.
D dziś był w Zus-ie na komisji,ale ma przedłużone zwolnienie
 
Kasia, no to super, że się króliczek znalazł...kto wie, czy nie odkupię potem od Ciebie bo Flo od miesiąca każe się do siebie zwracać per "klulicku":-D A na allegro bałagan w kategoriach jest i owszem, ja naszą myszkę Minnie znalazłam w strojach dla chlopców:-p

W żłobku pogadałam trochę z panią w kwestii poskramiania zlośnicy i stwierdzam, że doszłam do słusznych wniosków zaostrzając rygor; pani też mówiła, że nie wolno dawać za dużo swobody i wyboru, a jednocześnie pozwalać na robienie tego, co jest bez szkody dla zdrowia psychicznego rodziców, a daje dziecku satysfakcję...tym sposobem Flo ubiera się już praktycznie sama:-p Gdybyż jeszcze tak ochoczo leciała sama siusiu robić...ale tu też nie mam co narzekać, bo jest co raz lepiej - katastrofa zdarza się raz na parę dni tylko:tak:

Kicrym, no pewnie, że czekamy na zdjęcia...jak Ci tak bardzo twarz nie pasuje, to proponuję metodę rodem z allegro, białe kółko sobie wkleić nad szyją:-D

Post, ja dopiero wczoraj doczytałam, że Ty pięknie chudniesz:szok: Dalej stosujesz metodę niejedzenia niczego?;-) Ja się morduję na razie z niskokaloryczną żywnością, dużą ilością wody i błonnikiem, po którym odnoszę wrażenie, że jeść się chce 2 razy bardziej:-p Ale jak dziś weszłam na wagę i się okazało, że jakimś cudem w ostatnim miesiącu znowu kilo przybrałam, to nie ma odwrotu...

no i znowu głodna jestem, chyba czas na drzemkę, coby o żarciu nie myśleć:-p
 
Surv..no może nie jest to pieknie ale trend idzie powoli w dobrą stronę. aktulanie pozbyłam się 10 kilo.
Udało mi sie założyć spodnie narciarskie rozmiar 40 ale nie jestem wstanie ich zapiąć :) więc mój target na dzisiaj to do końca lutego zapiąć sie w spodnie bo mamy jechać na narty :) miałam wyłamania świąteczne ale ogólnie staram się trzymac diety. Styczeń i luty zero pobłażania :):)
aa i brawo w postępach dla Flo :)
Kamu..to chyba dobra informacja :). a Dukan popularny, moja bratowa 12 kilo schudła na nim :)
oki musze jeszcze parę rzeczy zrobić przed wyjściem z pracy
 
reklama
Surv nie ma sprawy, ale tasz klulicek jest w kolorach chłopięcych, natomiast widziałam cudne klulicki białe i ... różowe! ;-)
Post, na luty nie mam nic a nic zaplanowane. Dobrze Kic napisałaś;-):tak::-)
 
Do góry