reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

heloł

pojawiam się na chwilę bo padam jak przecinek
właśnie prasnęłam całą stertę;-)
a dzis byliśmy na nartach
ale mój smyk zasuwa - coś pięknego
w sobotę jedziemy na czantorie - lepiej zima mija jak się szaleje po białym

Madziu fajnie że K ma pracę

Kic no ja też wiecznie wierzę w ludzi a niestety czasy nie te
oby jeszcze dosłała co ma dosłać

Andula najlepiej na diagnostyke podjechać i podłączyć do kompa
moi znajomi kupili w komisie auto i okazało sie przy sprzedaży (po 2 latach zmieniali), że przebieg nie taki był jak w papierach, bity był - a pan w komisie zachwalał jako auto bankowca, wręcz idealne
no i naiwniacy nawet nie sprawdzili
oj akcji z autami znam pełno
mój szwagier kupil kiedyś od spokojnej starszej pani - piękne, zadbane
okazało się, że kazde z kół żyje swoi życiem i na śniegu widać 4 ślady mimo, że auto jedzie prosto
no dość już tych dywagacji
oby udalo am się kupić fajne autko i basta

Kasiu ale dajesz z tym fitnesem

dobra spadam bo nie mam sił już klikać
dobrej nocki
niestety ludzie strasznie oszukują
 
reklama
hej :-D
Kic obyś kasę dostała :baffled:
Surv gratulacje dla Sary :tak: Reniu i dla Twojego narciarza też :-D
nam kończą się ferie
unhappy.gif
ale i tak sporo się działo i odpoczęłam; wczoraj dzień leniwca, poczytałam sobie
yes2.gif
odwiedzili nas znajomi z małym synkiem
laugh.gif

zapisaliśmy dzieci do biblioteki dziecięcej i od razy wypożyczyliśmy książki i audiobuki
biggrin.gif
dumni byli, że mają karty założone
laugh.gif
yes2.gif

dzisiaj Oskar idzie na warsztaty teatralne
yes2.gif
zobaczymy czy coś fajnego będzie; przyjeżdża pani z teatru z Gdańska i będzie prowadziła zajęcia i pokazywała kukiełki
a ja dzisiaj do okulisty
dry.gif

miłego dnia
 
Czołem pracy:tak::tak::tak:
Królewicz Paweł zatankowany pod korek, łaskawie postanowiła dać mi chwilkę na śniadanie i organizację- poszedł spać. Zobaczymy na jak długo;-) Oprasowałam towarzystwo - właśnie przed chwilą skończyłam i powiem Wam, że bardzo to lubię. Strasznie mnie prasowanie relaksuje, co w oczach niektórych czyni mnie niepoczytalną:-) Teraz chwilka relaksiku, a potem codzienne obowiązki, pieluchy...karmienie.........pieluchy...............karmienie:-D Wczoraj spakowałam młodego i pojechałam do pracy, bo musiałam PIT-a odebrać i tysiąc innych spraw załatwić. Cały czas spał i oczywiści wszyscy stwierdzili, że w ogóle dziecka nie ma. Powiedziałam, że zapraszam wieczorem wszystkich chętnych do noszenia. Nikt się nie zgłosił na ochotnika:baffled::baffled::baffled: Przynajmniej w przeciwieństwie do starszej siostry Paweł śpi w wózku i samochodzie. Normalnie odkrywam inne strony macierzyństwa. Z Julką wyjście na spacer w gondoli to był istny horror.............. jak sobie to przypomnę, to mnie ciary przechodzą:cool2: Teraz czekam na wiosnę i te długie spacery. teraz też pomykam z gondolą, ale wiadomo - trochę krócej mi to zabiera:-)

kic - niestety trzeba uważać. Ja nauczyłam się zawsze czekać na kaskę i dopiero wtedy wysyłam przesyłkę. Nie ma się co jednak martwić na zapas - nie wszyscy oszukują i na pewno cash dostaniesz:tak:

Andula - sprawdzić autko trzeba, ale farta mieć też trzeba. My dwukrotnie kupowaliśmy używane samochody. Raz kompletnie na dziko od gościa z otomoto - audi A4 kombi sprowadzane z Niemiec. Pojechał z nami kolega mechanik i na miejscu go pooglądał. Nie jechaliśmy do warsztatu - poszliśmy na żywioł i mieliśmy farta. Autko super się sprawdziło, a teraz jeszcze pomyka nim brat. Już go centralnie zajechał, bo nie garażuje i wozi nim nieprzyzwoite ilości paczek i sprzętu. Autko jednak chodzi. Drugi raz (nasze obecne autko) kupowaliśmy też używane, ale w salonie. Też jest super. Teraz przymierzamy się do sprzedaży i kupna większej rodzinnej bryki. Gorzej, że kupiec za przyzwoitą cenę jest (dzisiaj ma oglądać i jest w zasadzie zdecydowany wziąć autko od ręki), a nowa bryka zapowiada się na maj:baffled::baffled::baffled: Będę musiała zarekwirować autko mężusia tyle, że ja się muszę przyzwyczaić i na razie boję się wsiadać i z dwójką dzieciaków ruszać na miasto. Wydaje się, że w weekend będę musiała odbyć szkolenie pod okiem Marcina. Teraz bez samochodu dziwnie bym się czuła. O mnie nie chodzi, ale dzieci oporządzić byłoby trudno:tak:

W tym tygodniu fitness wypalił mi tylko raz, ale w przyszłym planuję dwa:cool2: Mam nad czym pracować, bo po ciąży trochę jeszcze zostało, a wiosna idzie:baffled:

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dzionka:-D
 
Hej

Reniu dobrze że dużo czasu spędzacie na powietrzu od razu humor lepszy.Gratki dla Tymka ,może następca Małysza nam rośnie;-)

Magdzik miła taka odmiana jak dzieć grzeczny :tak:U nas Misiek do 6-go miesiąca żyć nie dawał Ewa jest zupełnie inna,grzeczna często samowystarczalna:tak:Ja moje autko postanowiłam sprzedać mieszkamy w centrum miasta wszędzie na piechotę chodzę ,ale ja uwielbiam maszerwoanie;-)

R zajechał do Łomży auto podobno żadna "igła" wręcz brudne a miało być idealne.R sprawdził jakieś tarczki -przetarte, czujnik parkowania nie działa itd więc jesteśmy w plecy ponad 500 zł i auta nie ma:wściekła/y:R powiedział że jakby kupił to auto to bym go zabiła ;-) Więcej na takie wycieczki się nie zgodzę maks 200 km:tak:

Nocka do bani nie wiem co odbiło Młodej ,całą noc stękała,mało co spaliśmy.Myślałam ,że może ząbek ,ale rano sprawdzałam i nadal paszcza bezzębna;-)Uciekam bo już słyszę że wywaliła z szafki kuchennej słoiczki;-)
 
Hej,ja na szybko,bo znowu w szpitalu jestemy z Frankiem od wczoraj:-:)no:Teraz ma rotawirusa:no:Wczoraj na noc byl z nim Grzesiu bo ja musialam do pracy,ale teraz juz ja jestem i zostane ile bedzie trzeba:tak:
Misia dalej tylko katar i mam nadzieje ze sie nie rozwinie:tak:
Koncze dam znac jak z malym:tak:
 
Dorka współczuje choroby Frania.Zdrówka dla Was.Już jesteście pod opieką,nawodnią Młodego i będzie git.Masz wogóle łóżko w szpitalu czy po polsku lężaczek lub śpiór na podłodze:baffled:??
 
Ostatnia edycja:
Witam na szybko:)
Dziewczyny wklejam i Wam mój wątek z wózkomanii, tak dla przestrogi, bo kasy nadal za wózek nie mam i wszystko wskazuje, że trafiłam na perfidną oszustkę:wściekła/y: dodam,że na allegro ta Pani ma nick ridka4 Zostałam oszukana!!! - Wózki Dziecięce - Wózkomania - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

Dorka ło matko!zdrówka dla Małego!coś Wam te choróbksa nie odpuszczają:-(oby szybko się poprawiło!tulę i przesyłam buziaczki!
Andula normalnie nie rozumiem jak ludzie potrafią być tak fałszywi:angry:przecież koleś wiedział, że z tak daleka R jedzie:dry:pewnie myślał, że kupi, bo szkoda drogi:confused:
Magdzik u mnie dwójeczka podobna, choć w niektórych sytuacjach odmienna:-p:-Dale czorty dwa, że hej!:-DLiwa bardziej śmiała, ale też bardziej uparta i szybko fochy strzela:-pTeraz już wiem i nigdy nic nie wyślę, dopóki kasa na koncie nie będzie:dry:
Iza fiu, fiu, fiu fajne takie warsztaty:tak:
Kasia a ja nadal w czarnej d*** z ćwiczeniami:zawstydzona/y:

Ech a ja mam potworne wyrzuty sumienia, bo zjadłam dziś zapiekankę, M mnie wyciągnął do sklepu i byłam już tak potwornie głodna, że aż mi było niedobrze no i zeżarłam to świństwo:baffled::zawstydzona/y:aczkolwiek po m-cu nie jedzenia pieczywa było wyśmienite:-p
 
Hej!
Dziś byliśmy na kontroli i ... dalej Miki świszczy :-/ Zrobiliśmy spirometrię i jest wszystko w porządku... Pani doktor trochę zdziwiona, że nie idzie na leki. Zwiększyliśmy dawkę berodualu + mucosolvan i jak do poniedziałku nie będzie poprawy, to mamy zrobić prześwietlenie klaty a i tak we środę do kontroli... A synek wesolutki jakby nic mu nie dolegało:sorry2:
Dorka, oj, ale się Franiowi przyplątało. Zdróweczka!
Kic, współczuję, że natrafiłaś na tak naieuczciwego kupca... Tak to jest jak człowiek się ugnie...
Andula, czyli jednak nie igła... Może nastęonym razem się uda. Jak pisze Magdzik - trzeba mieć farta:tak:
Magdzik oj przypomniałaś mi swoje dzikie zamiłowanie do prasowania. Przyjedź do mnie plizzz, bo mi się z szafy wylewa:baffled:
Renia, gratki dla synka narciarza!
Izabelka, fajne takie zajęcia. No i ta biblioteka. Super!
 
witam z poranną kawą :-D
zaraz pomykam na zajęcia, ferie niestety sie skonczyły, ale nie mam co narzekać-dzieci były tym razdem zdrowe, sporo wychodziliśmy, spotykaliśmy się ze znajomymi :-D
Oskarowi pdobały się warsztaty teatralne, ale nie zgłaszał się, jest nieśmiały...
mam receptę na okulary
sorry2.gif
połówki tylko, ale jednak...starzeję się
biggrin.gif
wink2.gif


Kic ale bym się wkurzyła, wiem co czujesz; niestety nieuczciwi ludzie chodzą po świecie, a my tacy ufni...
Dorka i Kasiu zdrowia życzę, biedne te wasze dzieci; chociaz dobrze, że Miki nie odczuwa choroby
miłego dnia!
 
reklama
hej hej
My sie lenimy dzisiaj
Kasia..zdrówka, oby pomogły te leki
Dorka..ależ macie serie...zdrówka, cobyście się nie zarazili w szpiatlu
Izabelka...2 tygodnie wolnego...faaajnie
Magdzik...to ja mam tak z dzierganiem...uspokaja :)
Surv..my mamy kominek i czasem się przydaje jako alternatywa właśnie. to jest dobre jak ktoś jest w domu i może załadować piec tak by po powrocie z pracy ciepło było. Generalnie sprawdza sie w nowych domach, dobrze ocieplonych , mam koleżanke która tak ogrzewa i ma gorąca ale ma też CO i jak jes t cieplej albo nie ma czasu to używa co. A może zrobicie sobie kominek taki tylko otwarty w salonie np??? mnie się taki marzy, na jesienne wieczory :)
Kic...taaaaa, standard, ja bym tam nie ufała...no ale ja jestem uszkodzona zawodowo:-):-):-). może jednak Ci zapłaci jak ją troche postraszysz właśnie.
Andula...dzięki, ja nie znalazłam też nic w C&A
Renia
Ja mam Janome taką. Jak narazie nie wykorzystuję wszystkich jej możliwości ale i tak jestem zadowolona. Niebo a ziemia.Nawet jak sie nie szyje specjalnie dużo to w domu zawsze znajdzie się coś do zszycia :)

Szyj.pl: Janome 525S

no nic, zabieram się za druty
paa
 
Do góry