reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

witam witam
Dorka..trzeci trening jest już lepszy :)
ja dzisiaj nie wiem, może turbo zrobię,Jak macie mało wrażeń na skalpelu to w turbo nie nadążycie ze zmianą ćwiczeń :) . Wczoraj byłam na spiningu i znowu ciuchy do wykręcenia, wkońcu trafiłam na treningi na krórych się nie nudzę :)
Izabelka...ale fajnie
Kic...oj mi słabo jak czytam co Ci zrobili
my w ferworze kiermaszu wielkanocnego, dzisiaj jajka dekorowaliśmy
 
reklama
ja to zapomniałam, że Wielkanoc niedługo :cool2: za dużo się dzieje :baffled::confused:
z pracą dyplomową wychodzę na prostą, chyba jutro skończę 2 rozdział :tak:
 
Witam:)
Iza no już święta za pasem:tak::-Dmnie przeraża to przygotowanie z chęcią bym zawinęła dupę i pojechała w góry na gotowe:-p:zawstydzona/y:
Post gdyby "moi" rodzice byli tacy chętni do organizowania kiermaszu:confused2:a tak same wycinany, kleimy, malujemy....:-p

M gotuje coś w kuchni, a ja się lenię:-psprawozdanie nadal nie napisane, ale przynajmniej zaległe scenariusze już oddałam i wymyśliałam ukłąd taneczny dla dzieciaków na przedstawienie:-pe co tam jeszcze mam jutro, poniedziałek i wtorek wolne to może napiszę te pierdoły:-p:-D

Muszę iść mięso zmielić i pomrozić, bo kupiłam w selgrosie, więc będę miała już porcje zrobione:happy:

U nas zimnooooo, gdzie ta wiosna, no!:confused2:

miłego dnia!
 
Hejka!

Kasiu żaden ze mnie killer po skalpelu miałam 20 min przerwy aby dzieciaki obrobić:tak:Na skalpelu się nie nudzę nawet jednego ćwiczenia nie jestem w stanie zrobić.Chodzi mi o to co się leży na brzuchu i trzeba nogi do góry podnieśc a ja nie umiem moich ud unieść:eek:

Wczoraj byłam na spinningu zabrałam szwagra ze sobą ale po 5 min się poddał tzn jechał ale w swoim tempie bez wykonywania poleceń instruktorki;-)Wkurzyłam się gdyż Chodakowska znikneła z YT:-(Zacznę ćwiczyć z Mel B podobno też super ćwiczenia:tak:

U nas również zimno ale słonko świeci więc jest Ok:tak:

Wielkanoc nic mi nie mówcie dopiero gwiazdka była:tak:

Msiek od wczoraj bez gorączki więc jutro już pójdzie do p-la:tak:

Miłego dnia!
 
Andula, jak to Chodakowska z YT zniknęła, aaaa:szok: Wiem, które ćwiczenie;-)Mięśnie brzucha trzeba mieć mocne
Post, które to turbo? A killera próbowałaś? Ja jak na razie jeden raz, ale nie dałam rady całego. Fajnie, że spinning tak Ci spasował. Ja się jeszcze nie wybrałam, a chciałam spróbować. Chyba jednak tydzień za krótki ;-)
U nas dziś biało i mroźno:crazy:
 
Hejka wieczorkiem :)
Dzieciaki już śpią - mam nadzieję, bo nic nie słychać:-p
Ja sobie zrobiłam bigos można by rzec dietetyczny:-D

Andula jak weszłam na YT to są te moje krótkie ćwiczenia:tak:ja tam jeszcze tego killera ani skalpela nie próbowałam, z nogą już o wiele lepiej, dziś potańczyłam z dziećmi do "mosa mosa" :-p:-Di już mam ochotę na jakieś ćwiczenia:-)
Kasia u nas też mega zimno:confused2:śniegu nawet nie ma, ale mrozik trzyma:sorry:

Sprawozdanie prawie napisałam, ale rzygać mi się chcę takimi papierkami:confused2:na cholerę to komu to nie wiem:sorry:

Spokojnej nocki!
 
dzień dobry dziewczynki, byłby lepszy gdyby nie ten śnieg za onknem, spadł w nocy :wściekła/y:
Dzisiaj nie ma lekcji-mamy XX lecie szkoły :-D ale nerwów było przy tym; oby wszystko się udało :tak:
kurcze Weronika coś kaszle :confused2:
a ja dalej nie ćwiczę :baffled:
 
U nas masakra za oknem. Biało, wieje, sypie, mróz... R miał iść z Mikim do kontroli na 8.20 ale stwierdził, że nie wyjedzie z parkingu i przełożył na późniejsza godzinę. Dobrze, że w ogóle się dało!
 
I u nas mróz, że hej!:szok:Śniegu nie ma, więc jeden plus:-p
Mama właśnie wzięła Liwkę, więc nie muszę dreptać do żłobka:-pM mi przyniósł francuskie z serem no i pół zeżarłam:wściekła/y:kurde waga stoi, ale wcale się nie dziwię jak co dziennie czymś mnie kuszą:confused2:kopnijcie mnie w d***, bo 3 kg zostało do celu:tak:

Kasia no to, oby na kontroli wszystko było ok:tak:
Iza trzymam kciuki, żeby obchody się udały w 100%:tak:

Liwa ma mega zielony katar i zaczyna kaszleć:confused2:no tak, weekend się zbliża to moje dziecko zaczyna:baffled:a M jedzie dziś gładź kłaść do domu, więc będzie zajebiście jak się młoda rozłoży:confused2:także oby nic się nie rozwinęło.
Chcę dziś M wyciągnąć do Ikei, Agaty i BlackRedWhite, nigdy nie mamy czasu się przejechać i choćby pooglądać, a tu czas remont u nas w mieszkaniu by zacząć, bo już lekka masakra jest:crazy:


Miłego dnia!
 
reklama
Kicrym to kopię cie w tyłek, mało Ci zostało!:tak:
Ja tez sie ostatnio przestałam ograniczać, bo a to ciacho,a to chleb ze smalcem i ogórkiem od koleżanki w pracy,a ciężko odmówić:sorry:

Ja właśnie też odwlekam i odwlekam napisanie konspektu na jutro i jeszcze jakiś biznesplan, co nigdy nie robiłam.A dwa tygodnie miałam,ale jak zwykle na ostatnią chwilę.

A jak tam sprawa z wózkiem?

U nas tez mróz, wczoraj spadł śnieg, dziś jeszcze jakieś niedobitki leżą, zimno jak fiks i wieje.brrrr

W biurze też mi zimno, ide po kolejną herbatę.
 
Do góry