reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam i ja:)
Magdzik masz rację!ważne że Jula pięknie wystąpiła:tak:mój Kuba jedzie na "wesoły mikrofon" w kwietniu:tak::-Dpiosnekę ma "będę kierowcą" i ma wjechać na scenę rowerem:-Dtak sobie jego pani zaplanowała, a co z tego będzie to zobaczymy:-pwidzę, że synuś daje Wam popalić, ale to minie-masz rację:tak:
Kasia ja mam w tablecie jakąś funkcję ebook, ale na razie nawet nie miałam czasu tego "rozgryźć", M puszczał czytane bajki dzieciakom i nawet fajny lektor:tak:

U nas też piękna pogoda, tzn mrozik trzyma, ale słonko świeci:tak:

miłego dnia!
 
reklama
Cześć dziewczyny. Nie było mnie chwilę, miałam 2 nocki,w piątek byłam z dziećmi u lekarza-Misia ma antybiotyk,a Franke tylko inhalacje i syropek:tak: G i ja też przeziębieni:no::wściekła/y: Jutro na 6 do pracy a mi się nie chce:sorry2:
Mam pytanie nie ma któraś z Was bucików dla chłopca nr 19? Półbuty na wiosnę? Nie chce kupować nowych bo szkoda mi kasy na miesiąc,dwa wydawać,a nr 20 mam nowe tylko że dużo za duże:confused: Teraz nosi nr 18 ale to są bardziej kapcie:tak:
Co do ćwiczeń przez to przeziębienie nie mam siły,więc nawet nie próbuje:no:
Przepraszam że tylko o sobie:zawstydzona/y:
Miłej niedzieli życzę:tak:
 
Kamu robiłam test z krwi Pappa dla zdrowia psychicznege;-)Codziennie mijałam przedszkole dla dzieci niepełnosprawncyh i bałam się bardzo że coś z dzieckiem może być nie tak ,taka moja paranoja;-)Badania choć drogie uspokoiły mnie:tak::tak:

Kasiu kiedyś też chciałabym sie wybrać na taki maraton ale jeszcze nad formą muszę popracować:tak:Dziś już skalpel zaliczony:tak:Wczoraj spotkałam koleżankę ,której nie widziałam 3 tyg i spytała mnie co robię że tak chudnę ale na wadzę mam tylko minus 1 kg a więc tak jak pisała Post ważne są centymetry:tak:

Dorka niestety po Miśku żadnych bucików już nie mam.Zdrówka dla Was!

Ewce sen w dzień się popsuł ciężko ją uśpić siada cały czas ,wczoraj to już cierpliwość traciłam:zawstydzona/y:Dobrze że R w domu to przeją pałeczkę ,teraz właśnie zasypia jak menel przed monopolem na siedząco ,głowa jej opada ale trzyma się twardo;-)OO padła na plecy i śpi:tak:Uff

U nas słoneczko pięknie świeci jak R wróci z myjni idziemy na spacer.:tak:

Spokojnej niedzieli!
 
Witam się i ja
wsi spokojna wsi słoneczna...
oo już nie jest spokojnie...dzieciaki strzelaja do potwora s pistoletów na wodę...masakra
byliśmy dzisiaj w kościele, to dla nas przy okazji długi spacer, potem jeszcze małe zakupy bo okazuje się że goście bedą dzisiaj, a teraz ja się kawką delektuję a dzieciaki przeganiają owego potwora. Szanowny m u teściów, ma wrócić dzisiaj, średnio się ogarnia w pojedynkę :)
Andula, Kasia..no pisałam ostatnio posta ale coś mi się pokrzaczyło i zniknął...właśnie pisałam że kiler to kiler i turbo jest odjechane zwłaszacza to ćwiczenie dla mnie w 35 minucie.
Kamu...to jest dopiero szok że Ty nadal nic nie przytyłaś?
Kic...zaraz wkleję na zamknięty, foty z działań wielkanocnych a póki co
to jest z świąteczych na stronie przedszkola trochę
Przedszkole Samorządowe z Oddziałami Integracyjnymi w Zabierzowie
idę ratować potwora
 
Witam się i ja
wsi spokojna wsi słoneczna...
oo już nie jest spokojnie...dzieciaki strzelaja do potwora s pistoletów na wodę...masakra
byliśmy dzisiaj w kościele, to dla nas przy okazji długi spacer, potem jeszcze małe zakupy bo okazuje się że goście bedą dzisiaj, a teraz ja się kawką delektuję a dzieciaki przeganiają owego potwora. Szanowny m u teściów, ma wrócić dzisiaj, średnio się ogarnia w pojedynkę :)
Andula, Kasia..no pisałam ostatnio posta ale coś mi się pokrzaczyło i zniknął...właśnie pisałam że kiler to kiler i turbo jest odjechane zwłaszacza to ćwiczenie dla mnie w 35 minucie.
Kamu...to jest dopiero szok że Ty nadal nic nie przytyłaś?
Kic...zaraz wkleję na zamknięty, foty z działań wielkanocnych a póki co
to jest z świąteczych na stronie przedszkola trochę
Przedszkole Samorządowe z Oddziałami Integracyjnymi w Zabierzowie
idę ratować potwora
 
Wczoraj było piękne słoneczko, dziś już go nie ma, ale ciut cieplej. Choc nadal poniżej 0.
Dorka, nie poratuję bucikami:-(Zdrówka dla dzieciaków.
Post, turbo jeszcze nie próbowałam:-)Dziś chyba na spokojnie skalpel pójdzie ruch:-)
 
Witam!

Dorka mam adidaski brązowe z Kappy na 19.5 jakbyś chciała, mogę wysłać "za koszt wysyłki" bo mają przytarte czubki, mam też Kappy białe na rzepy rozm 18 (Kuba w nich chodził jak miał roczek, Oliwia nie chodziła, bo miałam baletki z clarksa:-p)mam jeszcze adidaski na 20,21,22,23,24 przeważanie z Nike, w bdb stanie, zimowe na 21,sandały na 22 to tak na przyszłość jakbyś chciała;-)
Andula to chyba nie sen się popsuł, a Ewcia odkryła, że szkoda czasu na spanie jak można siedzieć i wszystko widzieć;-)
:-p
Post widzę zaangażowanie super!piękne te choinki z tych piórek!tam pod spodem jest jakaś rolka po ręcznikach, czy co?:happy2:

u nas też pogoda bura, słonka już brak, niby mrozu nie ma, ale jakaś nie do życia jestem:dry:Liwa mnie obudziła o 1 i nie mogłam zasnąć:dry:miałam kończyć sprawozdanie, ale chyba pójdę się zdrzemnąć:-p

miłego dnia!
 
Oj u nas tez tej wiosny nie widać:no:
Wczoraj ładnie słonko świeciło,ale wiało okropnie. Byliśmy kaczki na kanale pokarmić,ale po 30 min ja prawie zamarzłam:dry:

Dzieciaki się przewietrzyły i potem 3 godziny spały w dzień. Wieczorem posnęły szybko,ale Maja już o 1 się obudziła a ją niczym nie uśpisz jak tylko mlekiem, choć powrót do nocnych karmień mi się wcale nie usmiecha:no:,a Maciej o 4.30 stwierdził,że się już wyspał:angry: Na szczęście jeszcze zasnął po 5, za to zaraz budzik zadzwonił. Oj nie na moje zdrowie takie kursowanie po nocach:no: Już się odzwyczaiłam.

Kamu super się z wagą trzymasz:tak::tak:
Kicrym no masz rację tez bym odpuściła tej babie w wózkiem, po pewnie i tak by to zakwalifikowali jako małe zło:wściekła/y:
Post mi się tam tylko bożonarodzeniowe ozdoby wyświetlają:sorry2:

Oj ,ale się obżarłam sałatką, aż mi się spać zachciało.Idę sobie kawę strzelić.
 
reklama
Kic, Ty masz cały obuwniczy:-D
Madzia u nas też sypie:angry:To już przegięcie!
I przez tą pogodę odniechciało mi się wszystkiego:baffled:
 
Do góry