reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Widze, że wszystkim spodobała sie pogoda i kto zdrowy ten siedział na polku.:-)
U:-) mnie dzieciaki trudno było do domu zagonić.
Teraz ferajna w łóżkach więc mama zabiera się za turbo:-p
Andula a ja myslałam, że w twojej branży akurat praca jest. No wiesz wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A zostawic taką malutką królewne pod czyjąś opieką trudno, może jak coś bedzie wiecej mówić, taka komunikatywna bedzie to troche wam będzie łatwiej.
A z dziewczynkami to chyba prawda, że one z każdym rocznikiem odważniejsze se robią.
Madzia u mnie też pranie i pakowanie kurtek, szalików itp. Zimo a kysz.
kasia widze, ze zlapaliscie bakcyla wspinaczki. Ja lubie zjazdy i przejazdy na linie. No nie mam pojęcia dlaczego zejście ze scianki mnie przeraża. No bo wejście nie :-p
dorka przy twojim układzie zawodowo- rodzinnym nic dziwnego, ze czasu brak. Nie martw się, na wszystko przyjdzie pora:tak:
kic U mnie też jak tatuś kładzie spać to na wszystko ma czas, mzieciaki nim pogrywają jak chcą aż do momentu gdy para mu podchodzi pod gwizdek i wtedy jest usypianie "na wojskowo". No ale po pół roku bycia słomianka cenie sobie to jego usypianie ja cholerka :-p.
Koniec odwlekania, trzeba wziąć tyłek w troki. Tylko, że mate sobie wyprałam i niewygodnie będzi e:-p
 
reklama
Nikt wczoraj nic nie pisał? Szok! Wszystkie pewnie na polku siedza i korzystaja z pięknej pogody.
Byłam wczoraj z Mikim u lekarki, no i mamy powtórkę z rozrywki, czyli świszczy w klacie. Pani doktor nie słyszy stanów zapalnych więc stawia na alergie. Dostaliśmy nebilizacje i claritinę.
Haszi, ale z wysokiej ścianki to zjeżdżam na linie a techniczny bouldering jest na małych wysokościach ;-) Nie ma się czego bać :-)
 
Ja to się chyba teraz koło listopada odezwę, tyle roboty w ogrodzie oprócz zwykłych atrakcji:zawstydzona/y: aktualnie ryję widłami stumetrowy pas przy płocie i sadzę żywopłot, a Sara raczkuje za mną wstając przy co drugiej sztachecie z rykiem, ze chce za rączki chodzić:-D Myśmy cały zeszły tydzień przechorowały z dziewczynkami, już są z powrotem zasmarkane, ale na dwór wypuszczam, bo w domu szału dostają.

A dzięki mojemu antybiotykowi Sara została w 3 dni bezproblemowo od cycka odstawiona:tak: Moja dieta mocno kuleje, ale nie mam czasu gotować sobie dietetycznie, no i jak urobię się w ogrodzie to nie ma szans, zebym się chudym mięskiem najadła...liczę, że kilogramy od machania widłami same spadną...


Kamu, gratuluję córeczki! Fajnie, że masz wszystko 'po ludziach' zaklepane: ja z Sarą miałam podobnie i w chwilach zapaści finansowej, które zdarzają się co rusz, bardzo to doceniałam:tak:Do tej pory kupiłam jej tylko jedną sukienkę, a tak to wszystko dostaje;-)

więcej nie pamiętam, choć czytam uważnie, ale jak się piszę raz na tydzień i ma poczatki demencji...:dry:
 
Hej

Madziu zawód może i fajny i często bardzo satysfakcjonujący ale co z tego jak o pracę ciężko:baffled:

Kic kciuki trzymam za wyniki Kubusia:tak:

Kasiu bedziecie jakieś testy robić na co Miki uczulony?

Haszi u nas też tatuś kąpie i usypia co mnie cieszy bardzo.Czasami przejmuję pałeczkę jak R wychodzi na siłownie:tak:

Surv przy takim treningu żadna dieta Ci niepotrzebna po lecie bedziesz lżejsza o conajmnie 10 kg, zobaczysz:tak:

Ja ćwiczę nadal ale bardzo oprnie mi idzie.Nie wiem czy mięśnie zmęczone ,chyba zwiększę dawkę magnezu.Pogoda super dziś idę z kumpelą na lody i spacerek:tak:Wiecie że moja Gwiazda jeszcze śpi:-) .Lecę ogarnąć chałupę ,miłego dnia!
 
A my we dwie dostajemy juz szału w domu:wściekła/y:
Byłyśmy wczoraj na kontroli i niby gardło tylko troche czerwone za to mocno gile ściekają po tym gardle, no i z nosa też. Bactrim mamy nadal. A gorączki juz nie ma i się zastanawiam czy małej nie wziąć dzisiaj na dwór na chwilę, bo ocipiejemy obydwie w tej chacie! Może chociaz po Maćka się wybierzemy.
Nocki do d..y,więc od rana marudzenie i jeszcze nuda w domu:crazy:

Kicrym a Liwka to jakim ma rozm.? Moja 23,więc za trzewiczki podziękujemy. Trzymam kciuki za Kubę:tak:

Właśnie w temacie ciuchów koleżanka mnie molestuje o jakiejś po małej, powyjmowałam z szafy i pół pokoju zajęły:szok: Napisałam,że jej wszystko sprzedam za 100 i teraz nie wiem czy to nie za dużo:confused:,ale naprawde sporo tych szmat i noszone tylko przez Majkę,w bdb stanie. Nie chce mi się tego na all wystawiać, bo za dużo roboty, choć troche kasy by się nazbierało, no zobaczymy może ta kolezanka wszystko weźmie i będzie spokój. Teraz problem w tym,co tu robić, chowac czy focić:dry: aaa tam ide machnąć Ewkę, szmaty nie zając...niestety.
 
Andula, część testów mamy już zrobione - na roztocza, grzyby, sierść. Teraz chyba mieliśmy miec na rośliny i pokarmowe no ale się przesunie, bo zażywa claritinę. Inhalacje na pewno mu pomagaja, bo nie ma już temperatury i tak porządnie odkaszluje.
Wczorajszy step zaliczony, ale cos zaciągnełam sobie ścięgno w pachwinie i mnie boli.
Madzia, co to jest 100 - na pewno nie za dużo
 
Witam:)
Oj tak my na korzystamy z pogody bardzo intensywnie:tak:Jesteśmy na dworze po 4godziny i na reszcie psychicznie czuję się rewelaycjnie:tak:

Madzia 100zł?przecież to jak za darmo:tak:nie wiem ile tam tego masz, ale za taką kasę ja bym się nie zastanawiała:-)moja Liwka ma numer buta 21:tak:Wiem, że Twoja mała większa niż moja, więc bardziej o Anduli myślałam albo o Surv:-p:-D
Kasia zdrówka dla Mikiego, może czas na jakiś zyrtec?
Andula grzech pisać o takim spaniu koleżankom, które wstają o 5.30:eek::-D
Surv śmiem twierdzić, że taka praca w ogrodzie jest lepsza od niejednej diety:tak:

Idę machnąć ćwiczenia, bo potem nie będę miała czasu:confused2:
Pogoda u nas cudna, szkoda, że na weekend znowu zapowiadają chłodniej i deszcz:confused2:
 
Kic gratulacje dla Kuby :-D:tak: no nieźle, możesz być dumna z syna!
Oskar weźmie udział w konkursie foograficznym-trzeba zrobić zdjęcie dot. przyrody w Malborku, albo jak człowiek niszczy przyrodę; zapalony fotograf :-)

u nas ciepło i słoneczko, więc odżywamy jak i wy; wczoraj piaskownica, rower, bosko!
nosi mnie, żeby na Mazury skoczyć do naszego domku, może uda się w niedzielę :tak::-D

szybkiego weekendu życzę i pozdrawiam
 
reklama
heloł
no ale mnie nie było
podczytywałam ale nie miałam siły pisać
jasaś ostatnio osłabiona jestem
do tego Igi chorował - krtań
teraz ma tylko katar i kaszle ale już opanowane i pewnie zęby się przyczyniają

KAMU - GRATULUJĘ !!!!
no ja dalej zerkam na sukienusie i dziewczynki z utęsknieniem, ale może kiedyś będę miała wnusię?;-)

Kic ale cudnie
no Kubuś jest niesamowity
moj ostatnio nie chce na zajęcia muzyczne bo nie chce śpiewć - a ja nie wyobrazam sobie dnia bez śpiewania;-)
kochanie ostatecznie poszukuję wózka więc poproszę jeszcze raz o propozycje
łamane w pół nie parasolka
z góry dziękuję

Surv widzę, że w swoim żywiole;-)

Kasiu ścianka z dzieciakami cudna - widziałąm foty
fajnie, ze się młodym podoba

Andula ale Ewcia pięknie śpi
my nadal mamy jazdy - pewnie przez zęby albo przez ostatnią chorobę
co noc przerwa na ryczenie 1 - 1,5h
usypia na rękach a jak odkładam to znowu ryk
a do tego charakter ma taki, że nie wygrasz

Iza fajnie tak na Mazury

Madziu zdrówka dla Mai

dobra zmykam bo młode lata po domu i grozi wypadkiem
 
Do góry