reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Melduję się!
Weekend czadowy! Naprawdę resetowałam się, obśmiałam, wyspałam, ożłopałam piwa... No cudnie było. Dzieciaki wytęsknione ale zadowolone, pies zachwycony pobytem u koleżanki. Generalnie wszyscy happy :-)
Powrót nie był tragiczny - jeśli chodzi o pracę, więc luzik

Roczniaki kochane, wszystkiego najlepszego dla Was!!! Rośnijcie zdrowo!!!

 
reklama
Kasiu, ale super, że odpoczęliście! Marzy mi się taki weekend bez dzieci...bez męża też:-p

Ja niestety teraz czasu na internet poza pracą nie mam za wiele, bo jako samotna matka dzień mam szczelnie zapełniony... eM a lekkiego focha, że już zupełnie nie jest nam do niczego potrzebny, no ale sam na to pracował...skoro teraz jak ma pracę, to już kompletnie nic innego nie robi, to równie dobrze możemy go zamienić na przekaz z alimentami:sorry2: Generalnie wolę tak, jak teraz jest, bo przynajmniej wiem, że mogę liczyć tylko na siebie;-)

Sarulek ostatnio co prawda nieznośny, bo się dziewczynka nudzi, a chodzić sama nie chce, ale poszukiwania opiekunki trwają, choć to nie jest takie proste jak się okazuje:-(

I wszystkiego naj ze spóźnieniem dla Ignasia i Franka - rośnijcie zdrowo, chłopaki!
 
hej

Kasiu ale zazdroszczę takiego wypadu
super, że się udało jak miało;-)

Surv no to widzę, że napięcie rośnie
oj te chłopy - egocentryzm w naturze
obys znalazła jakąś panią do Sarula
ja bez mojej to bym leżała i kwiczała;-)

Tymiego zawiozłam do pla
chłopak z dystansem po 2 tyg przerwy, ale daje radę
Igi w nocy dał nam popalić
pewnie szczepionka

dziękujemy za życzonka
miłego dnia
 
Hejka

U nas bez większych zmian.Kilka dni temu byliśmy odebrać paszporty choć wakacje nadal nie wybrane i fundusze okrojone:-(Ewci wyszła czwórka oczywiście od 3 dni gorączka ,brzydkie kupy ,bardzo ciężko przechodzi ząbkowanie.Spi ładnie całe noce więc dobre i to.Na urodziny dostała wózek pchacz i przy nim pędzi jak stara.Sama nie próbuje chodzić,jedynie staje bez trzymanki .

Kasiu ale Ci dobrze z takim wyjazdem:tak:

Surv podziwiam że łączysz pracę i opiekę nad dziećmi ,Ewka mi ostatnio wogóle do kompa usiąść nie da.Jak widzi że siadam to od razu przybiega i chce na kolana a z nią to już nie robota :tak:

Franek 100 lat,zdrówka,szczęscia:tak:
Idę do moich szogunów ,Misiek w domu gdyż M zaspał i nie miał czau go zawieść do p-la ale przynajmniej z ewą mam lżej ;-)
 
U nas lejeee! Skiepścioło się strasznie. A w planach kontrolna wizyta u dentysty z dzieciakami.
Surv, toż sie m popsuł... Współczuję
O własnie dzwonili od dentysty - przełozona wizyta na jutro. No i dobrze, bo dziś miałam fitness w planach i nie wiedziałam, czy zdąże. Musze wyskakać te piwa i inne smakołyki
 
Hej ja znowu tylko na moment bo zaraz idę się szykować do pracy :/
Dziękuję za życzenia dla Franka ale on ma jutro urodzinki :)
Ignasiu spóźnione życzenia urodzinowe STO LATEK :)Zobacz załącznik 560176
Trzymajcie się
W sobotę mamy imprezę urodzinową Franka więc pewnie nie zajrzę dopiero we wtorek bo mam wolne.
 
witam z rana

Franio wszystkiego najukochańszego z okazji roczku
rośnij zdrowo;-)
udanej imprezki !!

Andula u nas też źle przechodzi ząbkowanie a do tego nocki potrafi zarwać
coś znowu sie kluje i jest od 2 nocek masakra
ale w szoku jestem, że mała już ma czwórki, u nas dopiero jedynki i dwójki na wierzchu;-)
fajne te pchaczyki, ale dla grzecznych dzieci
mój ma taki po Tymim i non stop na nim staje - cyrkowiec jeden
zresztą jak już pisałam Kukuczka mi rośnie;-) jak podrośnie zapiszę na ściankę;-)

Kasiu dobrze sobie tak pofolgować;-)
a teraz trochę ruchu i ani śladu po knedliczkach
u nas wczoraj łądnie z tym, że co jakiś czas przeszła deszczowa chmurka
dzis już zimno i pochmurno- w końcu weekend się zbliża ;-)))))

dobra idę robić sniadanie śpiochowi przedszkolnemu
kawa wypita dla smaku
miłego dzionka kochane babeczki
 
Franiu 100 lat!!! i samych uśmiechów :-)

Renia to moja identiko! wszędzie wlezie. Dzisiaj ja w łazience byłam, K jeszcze leżał,a mała sama balkon otworzyła i się tam bawiła w samym bodziaku,a temp. 8 stopni:szok: A mówiłam K żeby się ruszył, zobaczył co mała robi,ale leń to leń. Po piastonaliach jeszcze do siebie dochodził, student emerytowany:baffled:

Dziewczyny byłyście moze nad Balatonem? polecacie coś?
 
Madzia, ale masz małego sprytka :-)
Co do Balatonu - nie potrafię nic polecić - za to słyszałam, że trzeba sie przygotowac na spore wydatki, bo jest drogo. Mówił nam to Wgier u którego mieszkaliśmy w Egerze. Czy to prawda? No nie miałam okazji sprawdzić
Wczoraj byliśmy u dentysty. Dzieci dzielne jak zawsze, a nawet bardziej, bo same wpakowały się na fotel (dotychczas siedzieli nam na kolanach) a przed wizyta kłóciły się kto pierwszy. I kto wygrał? Oczywiście Olga ;-) Olgusia miała czyszczonego ząbka - oczywiście pełna profeska ;-) a Miki tylko malowane. Już powinien je gobić i przychodzic na usuwanie a tu nic a nic się nie rusza :-)
U nas paskudnie! Zimno - poniżej 10 stopni - i pada. A ja dziś z Mikim do kontroli i może padnie hasło odczulania. Zobaczymy
 
reklama
heloł

Madziu to niezła dziewczyna
dla bezpieczeństwa może klamki na zamek w oknach i balkonach załóżcie?
my w tym roku mamy plana na Węgry
nie byłam ale słyszałam, że fajnie tam

Kasiu to dzielna Olga
my też musimy wreszcie do dentysty ale ociągamy się okropnie

pyszna kawka wypita
prasowanko wczoraj odwalone
dziś jeszcze tylko przesadzę kwiaty na balkonie;-)
zimno jak na jesień
dobrego dnia
 
Do góry