reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

hej he
już wyspana
dzieciaki ostatni dzien w p-lu,młodemu wirus w zaniku ale młoda chyba będzie mieć bo dzisiaj jakaś dziwna taka
ja się lenię na kanapie, muszę druty odkopać albo szydełko bo nie nawykłam do takiego leżenia i marnowania czasu, księżki nie mam żadnej gazeta przeczytana, to trze by coś podziergać.
Izabelka...najfaniejsze w Twojej pracy to jest to wolne...mogłam kurcze zostać nauczycielką zerówki chciaż :)ech
Heksa...kopę lat, witaj, wklejałaś jakieś foty na zamknięty?
 
reklama
witam dziewczynki
fajnie, że ruch się tu robi;-)

Post odpoczywaj (oczywiście cała Ty już znudzona leżeniem;-)))

Madziu fajnie, że urodzinki sie udały
torcik ładny
z wklejaniem fot ja jak zwykle;-)
teraz muszę zgrać wsio z telefonu i jak zwykle nie mam kiedy
ale niech no ja tylko oddechu złapię

Iza fajnie masz z ta Rusią

Kic ja dalej muszę z remontem walczyc ale po wakacjach sił i ochoty nie mam a jeszcze szkolę się;-) i całkiem mi odbiera polot
a chłopaków bałaganello woła o jakiś ład i skład
i jeszcze sypialnia do odmalowania

Hasz ja tam kocham Włochy więc mogłabym jeździć co rusz;-)))
a masz rację mówiąc, że w PL jest fajnie

Madziu do do Węgier jest ciut jeszcze za nami ale tylko ciut i zależy gdzie
bo jest wszystko - i plr i mega wypas
a ludzie nasze bratanki bardzo mili i to mnie urzekło
szkoda tylko ze z angielskim mają problem i nie koniecznie umieją
ale jakoś dało się dogadać
i jedzonko pyszne
winka pyszne;-)

dobra ferajna wróciła ze spaceru
zmykam obiadać
 
Witam:)
Post oj muszę Cię rozczarować - n-li zerówki nie mają takich wakacji:-p:-Dzerówka podlega pod przedszkole więc mamy 35 dni urlopu i nie zawsze całe wakacje wolne. Są lata ( w moim przedszkolu akurat co 3 lata nie mamy dyżuru) gdzie jest m-c wolne, a m-c pracujemy:) W ferie zimowe normalnie pracujemy i wszelkie dni międzyświąteczne również:-phmm muszę chyba przejżeć to FB bo chyba mam stare informacje :confused:albo pisz na zamkniętym o co kaman z tym szpitalem:confused:
Madzia widziałam zdjęcia!tort suuuuuper!tylko mi nie pisz, że sama to upiekłaś i ozdobiłaś:dry:
Renia no my dopiero zaczynamy, może za tydzień, dwa jak M będzie miał troche wolnego:tak:ale ja mam tylko dwa pokoje więc myślę szybko się uporamy, na resztę nie ma kasy, a przydałoby się jeszcze przedpokój zrobić:dry:fajnie, ze wakacje udane:tak:
Iza udanego wypoczynku:tak:

Myśmy wczoraj kupili basen, na reszcie dość spory, więc będę mogła swoją grubą pupę posadzić:-p:-D

A ja nie umiem załadować zdjęć na zamkniętym:baffled:chyba mam tam za dużo w tych galeriach a nie umiem tych starych zdjęć usunąć. Muszę coś wykombinować:)

Miłego dnia!
 
Kicrym sama sama ;-) upiec tort to pikuś, z ozdobami troche roboty,ale czego się nie robi ;-)
Myśmy sypialnię pomalowali, jeszcze do końca nie urządzona, bo szafy brakuje,a już ściany brudne:crazy:
U dzieciaków to :szok::szok: nic tylko nasr..i węża wpuścić,albo granat. Majka ściany maluje przy pierwszej lepszej okazji dorwania kredki.

Ja dzis w pracy, urlop szybko zleciał. Mała poszła do żłobka bez płaczu, choć mocno zawstydzona,a przez ostatnie 2 dni mówiła,że nie idzie. Maciek spał u mojej mamy i miała go do p-la zaprowadzić,ale chciał zostać w domu, to niech mu będzie, jutro juz na pewno pójdzie. Tylko nie wiem jak ja się wyrobię żeby dwójkę porozwozić i dotrzeć do roboty na 7:szok: Musze napisać do dyr.o zmianę godzin pracy, naczelniczka juz się zgodziła.

No nic, trzeba wracać do odgruzowania biurka.
 
To przedszkole w którym ja pracuje funkcjonuje- jest otwarte cały czas, jest to niepubliczne a urlopu to mamy po 26 dni nie ma 36 chyba ze to z kart nauczyciela??
Na razie słucham co opowiadacie ale jak macie jakieś fotki które tu możecie się pochwalić będzie fajnie.
 
Heksa ja pracuję w przedszkolu publicznym. Te 35 dni to gwarantuje karta n-la. Nie mamy tak jak n-le w szkole, że mamy całe wakacje, ferie i dni międzyświąteczne wolne, tylko w tym okresie normalnie pracujemy, bądź niektóre n-lki biorą urlop. Akurat w te wakacje mamy przedszkole nieczynne 2 m-ce, ale dni urlopu mamy cały czas tyle samo:) Czyli jak wybiorę teraz te 35 dni to już potem każde dni międzyświąteczne muszę być w pracy. Muszę sobie tak te dni rozdysponować, żeby potem nie siedzieć non sto w robocie w święta :-pAkurat w tym roku mam planowany kolejny zabieg na żylaki, więc 2 tygodnie będę mieć l4, to mi tego urlopu trochę zostanie:) A wykorzystując temat - robisz awans teraz czy już jesteś dyplomowana?Bo ja jestem w trakcie mianowania i ilość tych papierów mnie przytłacza:confused:
 
kircym ja nie jestem nauczycielka, nie mam cierpliwości i nerwów do dzieci:-D, zajmuje się w niepublicznym sprawami abministracyjno - księgowymi o tym niższym stopniu wewnętrzne rozliczenia z rodzicami, rekrutacja ( u nas wolnych miejsc bez liku nie ma dzieci), harmonogramy, organizacja pracy itd.
co do L4 i oszczędzania urlopu ja biore teraz 2 tygodnie opieki na syna u pediatry ( z tych 60dni w roku co się należą na dzieci l4 co ZUS płaci ) Urlop zostanie mi na święta i ferie zimowe.:tak:
 
hej hej
ok ok ok, to mogę uczyć w pierwszej klasie :-D, najbardziej mnie przeraza fakt co mam zrobić z dziećmi w wakacje???:szok: Heksa..gdzie Ty pracujesz?? wolne miejsca?? szok
U nas wolne w p-lu jest cały sierpień plus w lipcu się panie wymieniają bo jest tylko połowa dzieciaków.
Kic..to nie doczytałaś, byłam na zabiegu bo moja ciąża przestała się rozwijać, mam l4 do wtorku
Młodej lepiej, chociaż zadrapała sobie buzię i wirus tam też się dostał, no ale smarumemy maścią, więc wyjściowo wygląda
zrobilismy wczoraj lody malinowe....pppppppppppppppyyyyycha\polecam\
smietankę 30 ubijamy dodajemy cukru trochę i na koniec zmiksowane i przelane przez sitko maliny, ja zużyłam dwa duże kubki smietany i pół kilo malin,potem do pudełka i do zamrażarki, 5 min roboty i całe pudełko szczęścia :)
dzisiaj będziemy robić lody waniliowe ale z tym to już więcej zachodu. :)
dobra, zbieramy się do biblioteki.
paa
 
reklama
Witam:)
U nas upaaaał :-D
Mama zabrała mi Kubcia na wieś, więc byczymy się z Liwką w basenie:-D

Post oj to nie doczytałam:-(życzę żeby wszystko wróciło do normy! Te lody za mną chodzą mmmmm chyba je dzisiaj zrobię:tak::-Dpost nie wiem jak u Was ale u mnie jest kilka "dyżurujących" przedszkoli więc wystarczy się zapisać i dziecko można normalnie do wybranej placówki prowadzić:tak:
Heksa a ja myślałam, że Ty n-lka jesteś:tak:u nas kompletny brak wolnych miejsc, mamy 6 oddziałów i nadal dzieci na liście rezerwowej:baffled:

No nic,idę zobaczyć co tam na obiad zrobić. Moja Liwka nie jest wymagająca - ona na obiad je TYLKO rosół:baffled:mam nadzieję, ze jej się odmieni i zacznie jeść też coś innego:dry:
 
Do góry