reklama

Lipiec 2009

Goteczka :D synek Cię ochrzcił :P
Kochany jest ten Twój maluszek :)) i baaardzo Ci zazdroszcze że masz go już przy sobie bo mój mały to oporny jest i chyba nie chce do mamy :P

No ja też slyszalam że Tantum rosa najlepszy i sobie kupiłam a procz tego mam "Intima" chyba to się tak nazywa ::P:P
 
reklama
Dzięki za informację. No to będę musiała się jeszcze w to zaopatrzyc :tak:

Goteczko tak to jest z chłopcami, siusiaja gdzie popadnie, albo raczej tam gdzie ptaszka mają skierowane... :-D:-D:-D
 
Czy są jeszcze jakieś dziewczyny na forum??? Czy tylko ja nie śpię?

Ja się jeszcze zastanawiam nad płynem do higieny intymnej, czy zabrac taki co używam w domu, czy może jest coś specjalnego, żeby używac po porodzie?? Coś co np pomaga w gojeniu?

ja jeszcze jestem.

jest takie specjalne coś i się nazywa tantum rosa, jest to proszek, który się rozrabia z wodą i przemywa się nim, podobno szybciej się wszystko goi.

ja zabieram jeszcze chusteczki nawilżane laktacyd.


zmykam spać dziewczynki,
pa pa
miłych snów
 
Ostatnia edycja:
witam się z rana,

GOTECZKA zdjęcie śliczne, a synek przecudowny !!!!

Widzę, że z rana to nikomu się nie chce przy kompie siedzieć - tylko ja taka dziwna :-D:-D spać nie mogę i pierwsze co to kompa włączam, ale co tu robić jak w Tv nic (kompletnie nic prócz powtórek) nie ma. Ja zmykam do wanny a potem idę swojego obudzić w końcu bo później na chcrzciny jedziemy i nie ma nas cały dzionek w domku. Mam nadzieję, że tylko padać nie będzie.
Wczoraj nawet trochę słoneczka wyszło, a dziś znowu jakoś pochmurnie.
Miłej niedzieli dla was.:-):-)
 
Witam się i ja jeszcze w dwupaku
Spać nie mogłam i już na nogach od 7:30
Wczoraj wieczorem mój mąż wyprowadził mnie z równowagi i powiedziałam że jak przyjdą dziś jego rodzice na kawę to się położę a on niech z nimi siedzi

Pozdrawiam i życzę miłego dzionka
 
witam się i ja z rana;-)
widzę, że dzisiaj kolejna w spokojna noc za nami:tak: a my właśnie wstalismy z małzonem, zbieramy się z córcią do kościółka, bo osttanio jak nie poszlismy to płakała:szok: a później na obiad do babci:tak: trza się najeść pyszności, bo poj\dejrzewam, ze to już ostatni przed porodem, a pozniej sie trzeba bedzie ograniczac, a u babci to trudne:zawstydzona/y:


Ja się jeszcze zastanawiam nad płynem do higieny intymnej, czy zabrac taki co używam w domu, czy może jest coś specjalnego, żeby używac po porodzie?? Coś co np pomaga w gojeniu?

mi w szpitalu powiedzieli, że najlepiej uzywać tego co na codzień, ale dodatkowo właśnie to tantum rosa... a z kolei położna jak przyszła do domu, to powiedziała, że najlepsze szare mydło-> i mi pomagało
 
Witam sie z rana, nadal dzieki Co laskawy Boze, w dwupaku :-)

Goteczka - no to sie zaczely przyslowiowe "zupki i kupki", mysle sobie ze jest cos pieknego w tym i bedzie co wspominac na starosc ;-)

Slonce - ale czemu sie kochana zdenerwowalas? Mnie jak by maz powiedzial ze jak przyjda jego rodzice to sie nimi zajmie a ja moge polezec to bym sie ucieszyla i poszla czytac ksiazke :tak: Sorry ale ja zamierzam byc w ciazy tylko raz i w koncu zaczelam to wykorzystywac jak moge :-)

Karola - wiesz juz gdzie bedziesz rodzila w Krakowie?

Ja cala ciaze robie sie Lactacydem plus w torbie zawsze chusteczki Lactacyd. Do szpitala tez go zabieram plus... szare mydlo ;-)

Melduje takze ze zezarlam wczoraj ten bob i nie peklam, wzdec tez nie bylo, az bylam zdziwiona i dzis powtorka z rozrywki :tak:

Milego dnia wszystkim mamuskom :tak:
 
Hej dziewczęta

ja dzisiaj sama,maz pojechał na rozgrywki painballowe zwariowac mozna z tym jego hobby.....
zaraz pojade do rodziców troszke sobie poodpoczywam, a pózniej pojade do robotki do kolezanek bo siedza w pracy-maja dyżur.Poplotkuję troszkę i tyle,mam nadzieje ze mąż już wroci na 18,bo pozniej moze pójdziemy na koncert myslovitz bo niby maja grac o 21:30,jesli doczekam i dam rade stac:-).Malutka pręży sie i kopie z każdej strony,ciekawe kiedy zechce jej się wyjsc z tego mojego inkubatorka........
U nas dziś słoneczko tylko zobaczymy jak długo:-):-):-)

Trzymajcie się dziewczyny..... Miłej niedzielki:-):-):-)



 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczyny :)))
A ja mam kolejną ciężką noc za sobą ... do 5 męczyłam się ze skurczami :(( chyba wody się ze mnie powoli sączą a na KTG jak bym chciała jechać to od razu musze być przyjęta na oddział =/ a jakoś nie mam ochoty siedzieć w szpitalu .... i kurcze nie wiem co mam robić :((
Poczekam jeszcze gdzieś do 12 może coś zacznie się krięcić chociaż wątpie i tak sobie myśle że ja to w ciązy będe chodzić nie 9 a 12 miesięcy ;/

Wczoraj w nocy tak się pokłóciłam z mężem że nawet jak pojade do szpitala na to KTG to pojade sobie sama albo zadzwonie do taty on niech siedzi w domu i pisze sobie na forum z jakimiś laskami ;/
Czy to jest normalne? Ja siedze w sypialni na gadu i do niego pisze to mi nie odpisuje ale jak przychodze do niego do pokoju to on siedzi na czacie z jakaś laską sobie gada ... ;[
Nie wiem sama co mam robić ...

Przepraszam , że tak smęce od rana :(
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry