reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

FELA witaj w klubie ja tez mam podobnie,hihi !!! :)))
Ale naet mi to nie przeszkadza,jak zdaza mu sie przespac to i ja i tak wstane dojżeć do maluszków.TAKI NOCNY RYTUAŁ!!!
Przedchwila przyjechalismy z zakupow i od drugiej babci,zaraz bedziemy sie ciapać bo juz czeka,a starszy synek marudzi a spac nie pujdzie .
ŻYCZE MIŁEJ SPOKOJNEJ NOCKI MAMUSIĄ ,TATUSIĄ I MALUSZKĄ !!!
 
reklama
Nie no moj Jasiek je jeszcze o 1 o 3 i potem o 5/6 juz chce sie bawic i nie da się go uspac nawet na chwile... ;)) potem zasypia gdzieś kolo 10 :D
 
Alusia to po co Ty go chcesz jeszcze przeciągać?? :confused: Bo nie rozumiem....:baffled: Przecież masz skarb w domu jeżeli chodzi o nocki!

A mnie to na bank zlinczujecie już!!!
Dominik zasnął 20 minut temu po długiej kąpieli. W wannie "dorosłej" już kąpie od jakiś 2 tygodni....
Zjadł 150ml swojego mleczka i na ostatnich łykach oczy się mu zamknęły.
Pobudka będzie koło 5-6 rano. Butla na spiocha i do 8-9 mam spokój...:-)
 
Witamy się i my po przerwie spowodowanej częściową przeprowadzką :-) Nareszcie w nowym mieszkanku :tak: po tylu przeprawach nadszedł wreszcie ten dzień :-) Jest jeszcze sporo do wykończenia i mebelków też jeszcze troszkę brakuje, ale dla Roksanki jest wszystko więc zdecydowaliśmy się już tu zamieszkać. Co do spania maluszków ja też na Roksankę złego słowa powiedzieć niemogę ;-) co prawda zasypiamy dość późno ok 23-24 ale same w łóżeczku przy muzyczce o 4-5 przewijka i karmnienie na "śpiocha" no i do 8-9 dzidzi nie ma :-) czasami zerwie się wcześniej ale troszkę pobandzioruje i znów zaśnie :-)
Lecę teraz Was troszkę ponadrabiać póki sił jeszcze starczy :-)
Buziaczki dla Was i Waszych uroczych maluszków :-):-):-)
 
hej dziewczyny

my dzis po szczepieniu i maly troszke marudzi
ale i tak w szoku jestem bo zasnal ok 20 a obudzil sie przed 2, inna rzecz ze przez to jego spanie to mam kamienne piersi
o znow miauczy - lece
 
Witajcie
Alusia
mój tez mało w dzień śpi i przed 8 próbuje zasnąć, ale zawsze chodzimy po domu, zabawki itp. często zdejmuje mu ubranka, żeby w pampersie poleżał bo go to rozbudza i do 20-tej dotrwa, a wtedy kąpanie, a po kąpaniu to dużo jedzonka, troche poleży i zasypia 21-22.

Mój śpi coraz ładniej:-) Potrafi już sześć godzin przespać karmiąc piersią i też kamienne piersi jak u Fioletowej zaczynają być problemem. Czasem co 2,5-3godziny wstaje.
Śpi do 8-9 z tym, że zawsze nad ranem przerwa na godzinne stękanie, masowanie brzuszka itp.
A i zaczęłam od dwóch dni robić mu porę na spanie w dzień bo na prawdę codzienne powtarzanie tych samych czynności u nas daje duże efekty, mały jest spokojniejszy.
Filip w dzień zawsze spał w łóżku, ale że nie wiem co to będzie jak się zacznie obracać, to zaczęłam przyzwyczajać do łóżeczka. Na razie wychodzi, troszkę popłacze, ale zasypia po ok.30min.:-)

My dziś na szczepienie, jak byliśmy u lekarza w dniu szczepień to ciarki mnie przechodziły bo tak płakały dzieciaki, także troszkę obawy mam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się środowo :-)
Dzisiaj maluchy odstawiam do mojej mamy na 2 godzinki, bo muszę jechać do Katowic po ostatni wpis... a jutro powtórka - jadę do promotora odebrać pracę magisterską (miejmy nadzieję, że już bez uwag!)... no i potem wydrukować, złożyć w dziekanacie no i obronić :no:
Miłego dnia!
 
Do góry