reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

w ciągu dnia co 3 godziny (czasem 2,5 - 4). a w nocy ma dłuższą przerwę tak 6-7 godzin (czasami zdarza mu się też dłużej w dzień pospać ale niestety już coraz rzadziej)
 
reklama
mój synek tak mniej wiecej co 3 godz. w dzien, ale jak wypije mniej niż 120 to szybciej jest głodny,w nocy nawet 8 godzin wytrzyma bez jedzienia. A ile po ile wypijają wasze dzieciaczki, nasz synuś najwięcej wypił jak narazie 190, przewaznie pije po 120
 
kurcze a moja Julka wypija wciąż po 90, jak jej zrobie 120 to jakby miarke miała i i tak wypije 90. w dzien co 3 - 3,5 h w nocy 4-6 . teraz sie zastanawiam czy moja za mało nie je:eek: ale lekarz twierdzi ze jak przybiera na wadze to jest dobrze i widocznie tyle jej trzeba.
 

Książkę udało mi się dziś kupić na allegro. :-)

Mam pytanie do mam karmiacych butelka/...
Co ile Wasze maluchy domagaja sie butelki?

Mój przez dzień mniej więcej co 3 godziny je.(120ml) Czasami przeciągnie do 4h. Od ostatniego posiłku wieczornego przesypia mi 7-9 godzin.:-) Zjada 150ml i idzie jeszcze spać na 3-4 godziny.... :-):-)

Niestety pić wiele nie wypija.:-( Najwięcej na raz wypił 90 ml.
 
kurcze a moja Julka wypija wciąż po 90, jak jej zrobie 120 to jakby miarke miała i i tak wypije 90. w dzien co 3 - 3,5 h w nocy 4-6 . teraz sie zastanawiam czy moja za mało nie je:eek: ale lekarz twierdzi ze jak przybiera na wadze to jest dobrze i widocznie tyle jej trzeba.

Na pewno dobrze je :tak::tak::tak: U nas podczas kontroli ilosci zjadanego mleka z cyca wyszlo,ze Lena nadal je po 45-60ml. 90ml to mala zjada raz dziennie ...
 
hmmm.. moj Igor zjada co 2,5-4h 120-150ml. W nocy tyle samo, ale juz rzadziej, Zasypia o 21 i spi do 3-4h.


aaa i mam jeszcze pytanie... czy nawilzacie czyms nosek malenstwa? jesli tak to czym
:-)
 
reklama
Ja nawilżam nosek tylko wtedy jak słyszę, że coś furczy, albo widzę jakieś "kozuchy";-) A używam do tego wody morskiej disne mar. Ostatnio w aptece pani magister powiedziała że te wody morskie , które są pod ciśnieniem (typu steri mar) mogą dziecku sprawiać ból, bo to ciśnienie jest zbyt duże dla takiego małego noska. Disne mar nie są pod ciśnieniem. Działają jak perfum, a niej jak deodorant.
Sama psiknęłam sobie i jednymi i drugimi do nosa... i faktycznie - zdecydowanie przyjemniejsze są disnemar :-D
 
Do góry