Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

A Ty?Dzień dobry
calla czy Cię coś zabolało przy lub po przesuwaniu?Nie martw się na zapas i nie uważaj na siebie.




















Ja kochana przez 20 lat mieszkałam na Świętojańskiej hehe a odkąd jestem z moim mężusiem (wtedy jeszcze chłopakiem- to na wzgórzu) a potem na Witawie a we wrześniu przeprowadziliśmy się na Chwarzno-Sokółka. hehe kto wie może się znamyMagduśka - ja w Gdyni prawie caaaałe życie, znam ją jak własną kieszeń - podstawówka tam, liceum... Mieszkałam na Wzgórzu i w centrum Centrum - czyli na Świętojańskiej..A Ty?
.
. Czemu są niezadowoleni?? 