reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Dzięki Sylwia za ciepłe słowa. Już jest dobrze. Dawid był przy mnie cały czas i na prawdę był wielkim wsparciem A co babunia już nie cierpi i to jest najważniejsze.
 
Asiu dzielna jesteś, każda sytuacja przynosi nowe wywania i cudownie sobie poradziłaś!

niekiedy myślę o różnych stanach w życiu, te cięzkie hartują nas na całe życie, wzbogacają

Ściskam Cie mocno Asiu i Twoją kruszynkę pod serduszkiem, niech je - Cie teraz rozjaśnia
 
Asiu bardzo mi przykro, wiem jak to boli bo też straciłam babcie. Mieszkałam z nią od najmłodszych lat. Bolało bardzo. Trzymaj się cieplutko i pamiętaj że teraz możesz jej bardzo pomóc modlitwą za nią.
 
AsiuNa pewno Twoja babcia czuwa nad wami teraz, tak jak i moi dziadkowie nad nami. Dzielna z Ciebie dziewczyna.
 
Przeczytałam ile mogłam. Spadam spać, bo jutro jadę do miasta łatwić sprawy związane z budową. Wracam na pełne obroty od jutra. Dawid dzisiaj wyjechał i znów jestem sama także automatycznie mam więcej czasu. Jeszcze raz dzięki dziewczyny za ciepłe słowa.
 
Mam też wspaniałą nowinę........chwila niepewności otóż będę mieć moja ukochaną Haneczkę. Miałam dzisiaj wizytę(napiszę na odpowiednim wątku). Postaram się przeczytać pozostałe posty ale nie obiecuję, bo jest ich bardzoooo dużo. Proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam.

Asiu


spełniły się Twoje marzenia
 
witam:)

mój brzuch znowu taki dziwny, zarejestrowałam się na popołudnie na 17.00 do lekarza, może panikuję ale wolę dmuchać na zimne, bo mam wrażenie że to macica się tak kurczy, jesli tak jest to coś czuję że będzie szpital, bo ci lekarze w tej przychodni tak mają no ale okaże się popołudniu...

Asiu
przykro mi z powodu babci:-(...
 
reklama
Witajcie po malej przerwie :-)

wczoraj wróciliśmy z wyjazdu, strasznie się denerwowałam czy będzie dobrze wszystko z dzidzią, ale wszystko jest ok :)

Robaczku, ja miałam podobnie, lekarz kazał mi brać przez 10 dni nospe i pomogło, będzie dobrze!!!!!!!!
 
Do góry